אני לא מבינה איך השיטה עובדת?

דיון מתוך פורום  טיפול בשיטת אייפק

01/10/2012 | 10:57 | מאת: ליבי

ואל תשלח אותי לאתר.. כי גם שם לא הבנתי כלום.. אם יש לי אלרגיות לדברים שלא היו לי פעם..ז"א לפני 6-7 שנים לא הייתה לי שום אלרגיה..שהיא מתבטאת אצלי באקזמה.. יש מצב..האקזמה הופיעה לפני הבדיקת אלרגיות שאמרה שאני נקייה.. ואחרי 4 שנים.. גילו אצלי אלרגיה לדברים....נזלת כרונית בסינוסים.. כיצד אוכל לטפל?

לקריאה נוספת והעמקה

שלום לך ליבי, צר לי לאכזב אותך אבל דווקא כן אשלח אותך לאתר שכתובתו: http://www.bewell-clinic.co.il/ בלשוניות המופיעות בצידו הימני של המסך בעמוד הבית תמצאי לשונית בשם "סרטוני הסבר"(הרביעית מלמעלה). יופיע לך מסך עם מספר סרטוני הסבר מאד ברורים של איה מגל - מטפלת מומחית בשיטת אייפק (וגם מוסמכת ברפואה סינית). ההסברים שלה מאד פשוטים וברורים. מעבר לכך תמיד יש לזכור כי גם אנחנו לא תמיד יכולים לדעת איך זה בדיוק עובד והאם ההסבר שלנו לכך- הוא הוא הנ"כון" או שזה פשוט נוח לנו לתפוס זאת בצורה כזו או אחרת. מה שחשוב הוא שבאמצעות טיפולים בשיטה - מתקבלות תוצאות חיוביות. כל הצלחה - הינה 100% הצלחה. בענווה אומר כי אנחנו חווים הצלחות מצויינות,רבות מאד, בתחומים מגוונים ומפתיעים וזו אכן ברכה וזכות נפלאה. ברור שלא ניתן באמצעות הפורום להרחיב יותר מכך ואם אכן השיטה מענינת אותך, תוכלי להירשם ללימודים ולהצטרף למשפחת מטפלי אייפק בישראל ובעולם. בכל מקרה תודה על התענינותך,ושתהיה לך בריאות טובה וכל טוב. אבישי מגל מומחה בטיפולי אייפק.

הי ליבי, תשובתי הקודמת אליך התיחסה לנושא הפניה: אני לא מבינה איך השיטה עובדת? לגבי שאלתך בגוף הפניה, אני חייב להודות שאני מתקשה מעט להבין את השאלה אבל בכל זאת אומר לך כך, ובקצרה: הרפואה הקונבנציונאלית יודעת לבדוק רק את מה שהיא יודעת לבדוק. כלומר החומרים שיש להם בערכת הבדיקה. באמצעות הבדיקה הזו של האלרגולוגים ניתן לבדוק האם יש רגישות או אלרגיה לחומרים הנבדקים - או לא. אם הבנתי נכון נעשתה לך בדיקת אלרגיה. לא נמצאו ממצאים מחשידים. אבל היתה לך אקזמה ולא ידעו למה. אז יכולות להיות לכך מס' סיבות. ראשית שאת אלרגית למשהו שאין לאלרגולוגים בערכת הבדיקה. ובהמשך לכך, מנסיונינו בעיות עור כגון זו,שלך, נובעות פעמים רבות מאד מבעיות רגשיות / נפשיות כגון התמודדות עם לחצים ומתחים וכיוב' ולזה אין חומר בערכה.. כמו כן, אכן אלרגיות מתפתחות במהלך החיים כך שיכול להיות מצב שהיית "נקיה" כשניבדקת לחומרים שניבדקת לגביהם, ופיתחת אלרגיות חדשות במהל השנים, ויתכן שאלו הן שגורמות לך לנזלת הכרונית. אנחנו מכירים מצוין את כל המצבים הללו. ולגבי שאלתך איך לטפל? ובכן אני מחזיר אותך לתשובתי הקודמת ושם תוכלי לקבל את ההסברים לכך. ככל שתהינה לך שאלות נוספות או בקשה להבהרות לגבי נושאים ספציפיים, אעשה זאת ברצון רב. אני מאחל לך בריאות מצוינת וכל טוב. אבישי מגל מומחה בטיפולי אייפק.

מנהל פורום טיפול בשיטת אייפק