זקוקה לעזרה

דיון מתוך פורום  הפרעות אכילה - תמיכה

02/10/2013 | 03:27 | מאת: אבודה

אני כותבת את ההודעה הזאת עם דמעות בעיניים ב4 וחצי לפנות בוקר, אחריי 9 שעות קשות ובלתי פוסקות של אכילה לא הגיונית וניסיונות הקאה ללא סוף. אז עכשיו אני מוכנה להודות בפני עצמי שיש לי בעיה שמצריכה התערבות ועזרה. אני בת 30 בקרוב, ומגיל 12 אני עם התקפות ובולמוסי אוכל לעיתים, אף פעם לא הודעתי בזה שאני זקוקה לטיפול. או שקיימת אצלי בעיה. אני לא מסוגלת לסבול את זה יותר. אני שונאת את עצמי כל כך אחרי כל התקף כזה. הגרון כואב עד כדי כך שכשאני שותה או מנסה לדבר כואב לי. אני לא מסוגלת להפסיק לאכול. ואני מרגישה שאין בי שום טיפת שליטה וזה מפחיד ומתסכל. מה אני צריכה לעשות? למי אני צריכה לפנות? אני חוששת לבקש עזרה רפואית כי לאחר שקראתי קצת באינטרנט הבנתי שהטיפול הוא עם כדורים, דבר אשר אני לא מוכנה לקחת.אני באמת זקוקה לעזרה והכוונה.

לקריאה נוספת והעמקה
05/10/2013 | 19:38 | מאת:

יקירתי זה שהודית שיש לך בעיה וצריכה עזרה את אמיצה וזה צעד ענק ואני מורידה בפנייך את הכובע כל הכבוד. תפני לעזרת פסיכולוגית המטפלת בשיחות ומתמחית בהפרעות אכילה. את חייבת להבין את עומק ושורש הבעיה מאין היא באה. למה את נגעלת מעצמך ורוצה להתנקות על ידי הקאה בלתי פוסקת. למה את עושה כל הזמן בולמוסים ובורחת לאוכל ממה את בעצם בורחת מאילו פחדים וקשיים עם מה את לא רוצה להתמודד כמובן במקביל גשי לדיאטנית ולרופאת משפחה. עשי זאת מהר כי נראה לי שאת עמוק עמוק בבוץ. אבל זה שהודית שיש לך בעיה ואת רוצה עזרה זה צעד ענק מאוד ואולי עלית על דרך המלך אם באמת תרצי ותשתפי פעולה תצאי מזה זה אפשרי למרות שזה תהליך שלוקח זמן אבל שווה הכל להיות אחר כך בריאה ולחזור לחיים נורמליים.

09/10/2013 | 17:39 | מאת: tom

אני יש לי משהאו דומה לפני שלוש שנים התחלתי לרזות ונהיה לי אובדן תיאבון מוחלט לא הצלחתי לאכול כלום והרופאים אמרו לי שזה נפשי ואני כן צריך לקבל תרופות ואני גם נגד תרופות אבל יום אחד אמרתי לעצמי שזה לא נורא עד שלא תנסי לא תדעי עם זה עוזר לך