פנים נפוחות אצל כלב: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפנים נפוחות אצל כלב?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פנים נפוחות אצל כלב: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אנו גרים בבית קרקע והכלב שלנו גר בחצר הבית. לכלב יש נפיחות בפנים שמנו לב לזה היום בבוקר יש לו בכול הפנים ובעיקר באזור העין הימנית זה נורא נפוח וזה נורא מגרד לו הוא נורא מדאיג אותי, אמרו לי שיכול להיות שזו אלרגיה או שהוא נעקץ בידי דבורים שיש לנו בחצר בתקופה האחרונה ליד האזור שלו בגלל הפרחים של הבזיליקום שצמחו ליד המלונה שלו. תשובה דחווףףףף!!!!

אכן יכולה להיות תגובה לעקיצה. המלצתי לפנות בכל מקרה מה יותר מהר לבדיקה אצל רופא וטרינר שכן יש עוד כמה סיבות שיכולות להיות.

קמתי בבוקר וראיתי שהכלב שלי מתנהג כרגיל שמח עליז משתולל קצת וכו' . ממש לפני חצי שעה אני ניגש אל החצר שלי סתם כדי לראות מה קורה איתו . ואני שם לב שהלחי שלו התנפחה בצורה משמעותית הכלב נראה די עצוב עם דמעות בעיינים . והוא לא מתנהג כרגיל הכלב מהלך באיטיות ורואים שעובר עליו משהו . אין לי מושג מה זה כנראה שזאת אלרגיה או עקיצה של דבור או משהו אבל אני לא רואה דם אני לא רואה חתך לא פצע כלום אך ורק נפיחות . אבא שלי אמר שלפני יומיים הוא ראה שהכלב שלנו אכל עכבר . אבא שלי עבר ליד הדלת של החצר והוא ראה את העכבר בפה שלו זה יכול לגרום נזק לכלב יכול להיות שזה בגלל זה אני ממש מודאג אפשר לדעת מה לעשות לגבי זה ?

לידן שלום, ראקציה אלרגית הינה אחת האפשרויות אך חובה לגשת לבדיקה אצל וטרינר כדי לבצע אבחנה, ישנן סיבות נוספות מסכנות חיים המחיבות טיפול מידי.