כאבים בקצה הפין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאבים בקצה הפין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאבים בקצה הפין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

כבר כמה חודשים עם כאב וצריבה בשתן בקצה הפין, התחיל אחרי שעברתי בדיקת ציסטוגרפיה שגילו היצרות בשופכה, אחרי הבדיקה קצה השופכה צרב כמו גיהנום בהשתנה( לא יכולתי להשתין טיפה אחת בלי סדורל) מאז הכאב נרגע אבל עדיין יש לפעמים צריבה קטנה לפעמים... למה הצריבה שיש לי קשורה? האם היצרות שופכה יכולה לגרום לפרוסטטיטיס? איך ניתן לאבחן פרוסטטיטיס לא חיידקית?

שלום רב, אם אבחנו לך היצרות בשופכה וביצוע הציסטוסקופיה כלל גם הרחבה של השופכה זה אכן יכול לגרום לך לכאב מקומי באיזור שהיה מוצר. אם ההיצרות מפריעה לריקון תקין של השתן בהחלט עשוי להתפתח זיהום. ממליצה לך להתייעץ עם אורולוג לגבי הטיפול בהיצרות, ובינתיים לקחת משכך כאבים ולוודא שאתה מצליח להתרוקן באופן תקין ואם לא לפנות לבדיקה בהקדם האפשרי.

שלום לפני 3 שנים הייתי עם בחורה שביצעה בי מין אוראלי לא מוגן באופן אגרסיבי באופן מיידי לאחר מכן חשתי כאב בפין ובאשכים.הכאבים התחזקו ואחרי כמה ימים היה קשה לי להשתין.אחכ התחילו כאבים בקצה הפין בפי הטבעת בשק האשכים כאבים בשפיכה כאבים בהשתנה.הכאבים נמשכו חצי שנה לאחר מכן היה שנה שבה היו רק צריבות בשתן אחכ היה הפסקה של שנה בכאבים אחכ הכאבים חזרו לשבועיים שוב הפסקה של חודשיים ואחכ חצי שנה כאבים.עשיתי מספר בדיקות למחלות מין לפי חלונות הזמן המתאימים כגון PCR בשתן לכלמידיה זיבה טריכונומאס אורופלזה מיקופלזמה למיניהם,בדיקות לעגבת צהבת B C,HIV בדיקות להרפס 1 ו-2 והכל יצא תקין .הייתי אצלכם במרפאה בצעתם לי בדיקות שתן לפני ואחרי עיסוי ערמונית כמו כן נלקח ממני דגימה מקצה הפין עם מתוש התוצאות חזרו אליי מכם תקינות בנוסף עשיתי לאחרונה בדיקת תרבית זרע גם תקין.נעשו הרבה בדיקות שתן כלליות ובדיקות תרבית שתן.הייתי אצל אורולוג בכיר שטען לאחר בדיקה רקטאלית שאין דלקת ערמונית לדעתו כל הכאבים נובעים מפציעה\חבלה בפין הוא רשם לי כדורים שמזרימים דם לפין כדי שהפצע הפנימי אוקסופורין וטאדאם 5.רציתי לשמוע את דעתכם?

תיקון:שלום לפני 3 שנים הייתי עם בחורה שביצעה בי מין אוראלי לא מוגן באופן אגרסיבי באופן מיידי לאחר מכן חשתי כאב בפין ובאשכים.הכאבים התחזקו ואחרי כמה ימים היה קשה לי להשתין.אחכ התחילו כאבים בקצה הפין בפי הטבעת בשק האשכים כאבים בשפיכה כאבים בהשתנה.הכאבים נמשכו חצי שנה לאחר מכן היה שנה שבה היו רק צריבות בשתן אחכ היה הפסקה של שנה בכאבים אחכ הכאבים חזרו לשבועיים שוב הפסקה של חודשיים ואחכ חצי שנה כאבים.עשיתי מספר בדיקות למחלות מין לפי חלונות הזמן המתאימים כגון PCR בשתן לכלמידיה זיבה טריכונומאס אורופלזה מיקופלזמה למיניהם,בדיקות לעגבת צהבת B C,HIV בדיקות להרפס 1 ו-2 והכל יצא תקין .הייתי אצלכם במרפאה בצעתם לי בדיקות שתן לפני ואחרי עיסוי ערמונית כמו כן נלקח ממני דגימה מקצה הפין עם מתוש התוצאות חזרו אליי מכם תקינות בנוסף עשיתי לאחרונה בדיקת תרבית זרע גם תקין.נעשו הרבה בדיקות שתן כלליות ובדיקות תרבית שתן.הייתי אצל אורולוג בכיר שטען לאחר בדיקה רקטאלית שאין דלקת ערמונית לדעתו כל הכאבים נובעים מפציעה\חבלה בפין הוא רשם לי כדורים שמזרימים דם לפין כדי שהפצע הפנימי יחלוף הכדורים שנרשמו הם אוקסופורין וטאדאם 5.רציתי לשמוע את דעתכם?

כולם באותה דעה -אין לך מחלת מין

שלום כתבתי לך בעבר ורציתי לשאול שוב.לפני 3 שנים הייתי עם בחורה שבצעה בי מין אוראלי אגרסיבי מאוד מייד בסיום הרגשתי כאב בפין ובאשכים.הכאב התחזק מאוד ולאחר מכן הופיעו כאבים בקצה הפין פי הטבעת והאשכים כאבים בשפיכה כאבים בהשתנה..במשך חצי שנה סבלתי מכאבים אחכ היה שנה צריבות בשתן לאחר מכן שנה הפסקה בכאבים לאחר מכן הכאבים חזרו לשבועיים אחכ הייתה הפסקה חודשיים ואחכ הכאבים חזרו שוב לחצי שנה.נבדקתי למחלות מין על פי תקופות החלון המתאימות. PCR למחלות מיו כגון כלמידיה זיבה טריכומנאס אורופלסמה מיקולזמה למיניהם כמו כן נבדקתי לאיידס עגבת צהבת B C הרפס 1 ו2 התוצאות היו תקינות בדיקה של שתן לפני ואחרי עיסוי ערמונית תקין בדיקת חומר שנאסף עם מתוש מקצה הפין תקין בדיקה של תרבית זרע שעשיתי לאחרונה תקין "אין צמיחה" הייתי אצל אורולוג בכיר באופן פרטי שאמר לי שאין שום דלקת ערמונית.בזמנו כתבת לי שלדעתך לא מדובר בבעייה זיהומית.רציתי לשאול שוב האם יש לדעתך עוד משהו שניתן לעשות? תודה

אגב בדיקות שתן כלליות ובדיקות תרבית שתן גם כן תקינות

שלום יניב, עדיין אני חושב שאין זה סביר שמדובר בבעיה זיהומית. הרבה בריאות אפי

שלום שאלה ארוכה אשמח אם תעזור.... לפני כ3 שנים הייתי עם בחורה שבצעה בי מין אוראלי אגרסיבי מאוד(לצערי אפשרתי את זה) באופן מיידי(עניין של שניות) חשתי כאב עמום בפין ובאשכים הכאב התחזק מאוד .לאחר כשבוע חשתי כאבים וקושי להשתין כאילו הכל נהיה צר יותר.הדבר הזה חלף לאחר מכן סבלתי מצריבה בקצה הפין כאבי אשכים וכאבים באזור פי הטבעת.נבדקתי לצהבת B C איידס הרפס 1 2 עגבת מחלות מין PCR מספר פעמים(הבדיקות בוצעו במקומות טובים קופהח כללית שיבא תל השומר ובמעבדות של איכילוב) לאורך התקופה לפי זמני החלון המתאימים הכל היה תקין .לאחר מכן היה שנה שקט ושוב הכאבים הללו חזרו רק לשבועיים....חודשיים נוספים היה שקט ואז הכאבים חזרו למשך תקופה ארוכה יותר...כאבים בקצה הפין כאבים באשכים ובאזור פי הטבעת.כאבים בשפיכה וקושי בהשתנה.לאחרונה הגעתי למרפאה שלך שם עשיתי לי בדיקת שתן לפני ואחרי עיסוי של הערמונית ולקחת דגימה מקצה הפין קבלתי היום את התוצאות בדואר והן תקינות.שאלותיי הם:1.האם בכל זאת אחרי כל הבדיקות הללו עם תשובות תקינות האם בכל זאת יכול להיות מחלת מין כלשהי?2.מה אני יכול לעשות עכשיו אני מאוד מודאג?

יש לציין שבבדיקה רקטאלית ידנית (מישוש) של הערמונית לא נמצא כל עדות לדלקת....

כמו כן בדיקות תרבית ובדיקות שתן כלליות תקינות

1. אם אין מגע מיני אחר כך התשובה היא לא. 2. הסיכול למחלת מין ללא קיום יחסי מין אפסי

אוקיי