דמם כתמי: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדמם כתמי?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דמם כתמי: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב. אני שחומה ובחצי שנה האחרונה התהוו עיגולים שחורים בולטים מסביב לעיניי, זה מאד מפריע לי ומוריד לי את הביטחון. מאז ומתמיד הייתנ לי כהות מסוימת מסביב לעיניים, אך היא לא הגיעה לרמת הכהות העכשווית. אני משתוקקת להפטר ממנה. מה עליי לעשות? תודה

אפשר לדבר עם רופא עיניים פלסטיקאי לבחון אפשרויות טיפול אם קיימות. בכבוד רב ד״ר מיכאל היימס

הי אני סובלת מעיגולים שחורים מסביב לעיניים מעל לעשר שנים ככל שאני מתגברת הכהות סביב לעיניים בולטת יותר יש לזה פתרון או לפחות משהו שיפחית את הכהות מסביב לעיניים תודה.

שלום, חומר מילוי ישפר את הניראות בשילוב מכשור. בהצלחה!

היי, אני בת 31 שסובלת מכהויות סביב העיניים מגיל צעיר , ועם הזמן המצב החמיר . הבעיה היא כנראה תורשתית ולא מהכליות או עיפות, גם לא שקע . המצב נורא מפריע לי ואני לא יוצאת מהבית בלי איפור . אשמח לדעת אם יש פתרון לבעיה , כי לאחר הרבה ביקורים אצל רופאי עור הוסבר לי שלא ניתן לטפל בזה .. אני משתמשת ברטינול מזה חודשיים ללא שיפור . הבנתי שיש פילינג לאזור העיניים, הבהרות , והזרקות .. אשמח לקבל יותר אינפורמציה במידה ויש טיפול לכמה זמן זה יעיל , תופעות לוואי , ומחיר .

כל הסיבות שמנית יכולות לגרום לכהיויות סביב העיניים. בהתאם לסיבה נגזר הטיפול. לא ניתן ללת יעוץ לגבי מה שרלוונטי עבורך בלי שרופא בודק אותך.

שלום, אני בת 28 סובלת מגיל קטן מעיגולים שחורים מסביב לעיניים. סבלתי בעבר מאנמיה, אסתמה של העור ואלרגיות הבנתי שניתן לטפל בלייזר בעיגולים השחורים. הלכתי לייעוץ אצל רופא והוא אמר שהכהות שלי נובעת מורידים רחבים ושאין דרך טיפול. האם טיפול בלייזר באמת לא עוזר במקרים כאלו? האם יש דרכי טיפול אחרות שתוכלי להמליץ עליהן? תודה מראש

אם האבחנה נכונה, תצטרכי להשלים עם המצב. אין לייזר שיכול לטפל בורידים רחבים מתחת לעיניים בלי לגרום נזק.