דמם כתמי: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לדמם כתמי

מחלות עור ופגמים בעור - תמונת המחשה
מחלות עור ופגמים בעור מחקר חדש מציע לראשונה שיטת טיפול חדשה לחולי לישמניאזיס של העור (שושנת יריחו) היכולה להב...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדמם כתמי?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דמם כתמי: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

הי אני סובלת מעיגולים שחורים מסביב לעיניים מעל לעשר שנים ככל שאני מתגברת הכהות סביב לעיניים בולטת יותר יש לזה פתרון או לפחות משהו שיפחית את הכהות מסביב לעיניים תודה.

שלום, חומר מילוי ישפר את הניראות בשילוב מכשור. בהצלחה!

היי, אני בת 31 שסובלת מכהויות סביב העיניים מגיל צעיר , ועם הזמן המצב החמיר . הבעיה היא כנראה תורשתית ולא מהכליות או עיפות, גם לא שקע . המצב נורא מפריע לי ואני לא יוצאת מהבית בלי איפור . אשמח לדעת אם יש פתרון לבעיה , כי לאחר הרבה ביקורים אצל רופאי עור הוסבר לי שלא ניתן לטפל בזה .. אני משתמשת ברטינול מזה חודשיים ללא שיפור . הבנתי שיש פילינג לאזור העיניים, הבהרות , והזרקות .. אשמח לקבל יותר אינפורמציה במידה ויש טיפול לכמה זמן זה יעיל , תופעות לוואי , ומחיר .

כל הסיבות שמנית יכולות לגרום לכהיויות סביב העיניים. בהתאם לסיבה נגזר הטיפול. לא ניתן ללת יעוץ לגבי מה שרלוונטי עבורך בלי שרופא בודק אותך.

שלום, אני בת 28 סובלת מגיל קטן מעיגולים שחורים מסביב לעיניים. סבלתי בעבר מאנמיה, אסתמה של העור ואלרגיות הבנתי שניתן לטפל בלייזר בעיגולים השחורים. הלכתי לייעוץ אצל רופא והוא אמר שהכהות שלי נובעת מורידים רחבים ושאין דרך טיפול. האם טיפול בלייזר באמת לא עוזר במקרים כאלו? האם יש דרכי טיפול אחרות שתוכלי להמליץ עליהן? תודה מראש

אם האבחנה נכונה, תצטרכי להשלים עם המצב. אין לייזר שיכול לטפל בורידים רחבים מתחת לעיניים בלי לגרום נזק.

דר יקר שלום, שמי מתן שביט אני חייל בשירות חובה המשרת בחטמר בינימין באיוש. אני סובל מאסטמה כבר מגיל שנתיים עם הזמן האסטמה החריפה ואני עם משאפים קבועים לטיפול מונע (סרטייד500 וונטולין לפי הצורך). כיום מצבי רע מאוד כל לילה בבסיס אני מגיע למרפאה עם התקף הם נותנחם לי אנהלציה עם וונתולין ושולחים אותי חזרה עד יום למחרת. בתאריך ה23.6 הגעתי לטיפול דרך הצבא במרפאת צריפין. דר שלומי דקל בדק אותי והקשיב לי בהבנה והמליץ לינת בית למשך 3-4 שבועות. המפקדים שלי שחררו אותי ללינת בית בזמן זה והשיפור בתנאי הנשימה בלילה היו יוצאים מגדר הרגיל, הנשימה שלי הייתה רגוע והצורך בוונטולין כמה פעמים בלילה נעלם. לאחר חודש של לינת בית לפי הוראותיו הלכתי לבירורת חןזרת במרפאת צריפין, הפעם לא עם דר דקל. הרופא שבדק אותי ראה את מצבי העכשיו לעומת מצבי הקודם ואמר שיש שיפור כליני גדול ושהמצב הרבה יותר טוב ונתן המלצה להפוך את הלינת בית לקבועה. בהמלצת הקרפ פעילה כמובן. את המלצה זאת הבאתי לרופא היחידה ששלח אותה לפיקוד. אך מה קרה, קצין הרפואה הפיקודי לא אישר את ההמלצה. ומאז אני ישן בבסיס וסובל כל לילה שאני פה. המצב משפיעה לי גם על הבריאות בפנים אחרים, אני לא ישן מספיק , דכאוני ופסימי מתעייף בקלות מכל דבר עיגולים שחורים מסביב לעיניים כל היום וצפצופים בנשימה שאני ממשיך איתם עד הלילה. אני ממשיך בטיפול שדר דקל נתן לי אך הלינה פה והחסיפה לתנאי החטמר לא מאפשרים לי להמשיך במצב. המפקדים מכירים את המצב וממליצים על הפטור אך אין התייכסות לבקשות. אשמח אם תיצור איתי קשר במייל או בכל דרך אפשרית ואם רק אם אפשר תעזור לי. המוטיבציה שלי לשירות משמעותי גבוה מאד אפילו התמיינתי לקורס קצינים והפילו אותי על רפואי בגלל המצב הקיים. כל לילה שאני עובר פה הוא סיוט. תודה רבה על תשומת הלב. רבט מתן שביט 8097138 מ.א.

אתה מוזמן למרפאתי במידה ואתה זקוק לחוות דעת רשמית ולמכתב הסבר והמלצה לגבי לינת הבית במקביל אתה יכול לבקש לערער על החלטת הקרפר או להגיש קבילה