גירוד בפין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לגירוד בפין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

גירוד בפין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בעלי קבל אנטיביוטיקה בגלל דלקת ריאה, בדיוק אחרי שסיים את האנטיביוטיקה, התחיל לגרד בפין וגם התחיל אודם. אני יודעת שזה קורה לנשים בנרתיק במקרה דומה. האם זה טבעי גם לגברים? הם אגסטין יעזור לו?

לרוב לא מדובר בזיהום פטרייתי

מזה כשבוע וחצי בני מגרד את הפין ברמה של כאב ,לפעמים מתוך שינה הוא מתעורר מה עלי לעשות ולמי לפנות

מזה כשבוע וחצי בני מגרד את הפין ברמה של כאב ,לפעמים מתוך שינה הוא מתעורר מה עלי לעשות ולמי לפנות

שלום רב לפנות לרופא הילדים שיראה אם יש ממצא מקומי שמסביר את הגרד. בברכה פרופ' לבנה

שלום דוקטור, לפני כחצי שנה בערך הרגשתי גירודים בפין עצמו מבפנים לא מבחוץ. באותו זמן הייתי בצבא ולא טיפלו בי כראוי. הגירוד הפך לכאב חד עם הזמן בתוך הפין ובהפעלת לחץ עליו היה מרגיש כאילו דקרו אותי עם סיכה בפין. הכאב בפין עבר כאילו לא היה אך החלו כאבים האשכים, לא באשך עצמו אלא ביותרת האשך ובחיבור של האשך עם צינור הזרע (אני יודע כי מיששתי והרגשתי מאיפה כואב). הכאב לא עבר אבל נחלש. כשאוננתי לפני שלושה חודשים בערך קרה שפעמיים ראיתי דם בזרע ומאז הדם לא הופיע יותר. הכאבים באשכים המשיכו ואלהם נוספו בזמן האחרון כאבים של דקירות בכליות, בעיקר בכליה ימין כאשר היה מופעל עליה לחץ וגם סתם בכללי כאבים הולכים וחוזרים. כשהשתחררתי פניתי לאורולוג ועשיתי בדיקת אולטרסאונד לאשכים ולא מצאו כלום, עשיתי בדיקת אולטרסאונד לכליות וערמונית ולא מצאו דברים חריגים או אבנים או משהו בסגנון.. אין לי כאב בפי הטבעת אין לי כאבים בבטן התחתונה, ולפעמים יש כאבים שמוקרנים למפשעה בצד ימין ולחיצה על האיזור מילה על הכאב.. אשמח מאוד אם תוכל לחוות דעה ולהגיד לי אולי מה קורה לי? תודה מראש

שלום, אתה חייב לפנות לבדיקה

03/03/2015 | 20:06 | מאת: ערן
מתוך פורום אורולוגיה

תוכל להגיד לי מה האבחנה הראשונית שלך לפחות?

שלום אני נער בגיל 16 וכבר כמעת איזה חצי שנה יוצא לי באוננות גושים בזרע (כמו ג'לי צהוב) בהתחלה זה לא היה לי וזה התחיל בגושים קטנים ועכשיו זה גושים גדולים (רוב הזרע) אחרי תקופה של שנה כמעת ללא אוננות (כל אותה תקופה היה לי גירוי ממש חזק בפין) יש לציין שהזרע יוצא לי בפחות מדקה (הפין מגרד). ראיתי כמה תגובות באתר על שאלות כאלה אבל לא ראיתי תגובה שמסבירה מה זה אומר (האם זה מסוכן או ממה זה נובע) האם זה מסתדר מתי שהוא ? תודה על העזרה !!!

הזרע יכול לשנות צבע, ריח ומרקם. נוכחות גושים בדרך כלל אינה מעידה על בעייה כלשהי. אם תלעה את תכיפות האוננות ולא תמנע תשים לב גם לשינוי במרקם.

זה קרה לי בגיל שלך והיום אני בגיל 40 ועדיין זה קורה מדי פעם....זה לא מזיק...יש לי ילדים מוצלחים ואין סיבה לדאוג....אישית לא חיפשתי טיפול לזה כי זה לא ממש הפריע לי.