כאב אחרי יחסי מין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאב אחרי יחסי מין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאב אחרי יחסי מין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בת 23, לא קיימתי יחסי מין עם בן זוגי קרוב לחודש, חצי לאחר שקיימנו יחסי מין הופיעו לי כאבי מחזור ממש חזקים בצד ימין למשך רבע שעה בערך ואז נעלמו. יש לציין שאני עם התקן גנס כבר שנתיים וחצי. האם זה נורמלי? או האם מצריך בדיקה? מה יכולה להיות הסיבה?

כדאי לפנות לבדיקת רופא נשים

היי בזמן האחרון אחרי שאני וחבר שלי שוכבים יש לי כאבים ממש חזקים באיזור החיצוני של איבר המין שלוקח מלא זמן שיעברו ולפעמים גם קצת מגרד (רק בכמה פעמים האחרונות זה התחיל) בפעם האחרונה שזה קרה שבועיים אחכ לא שכבנו והכאבים היו כל כך חזקים שכאב לי לעשות פיפי. אנחנו שוכבים בלי קונדום ואני עשיתי בדיקה של מחלות מין גם לפני ששכבנו פעם ראשונה וגם אחרי והכל תקין. יכול להיות שזה דלקת או משהו או שזה נטו בגלל היחסי מין?

שלום יתכן דלקת כדאי לפנות לבדיקה

יכול להיות שיש לך דלקת בדרכי השתן. זה קורה למלא נשים בעקבות יחסי מין. קחי את זה בחשבון ותבדקי אצל רוםא משפחה. כשהלכתי פעמיים לבדיקות בעקבות הכאבים והצריבה בשתן הגניקולוגים (שניים שונים) פשוט אמרו לי שהכל תקין ולא העלו בפני את האפשרות השכיחה (קורה למלא נשים!!) של דלקת בדרכי השתן. בנוסף, להרבה בנות שורף וכואב אחרי סקס בלי קונדום גם כשהן רטובות. זה מתבטא בצריבה באיזור החיצוני אחרי סקס, מאוד חזק ולוקח בין רבע שעה לחצי שעה עד שמתפוגג. קונדום פתר לי אישית את הבעיה. אפשר גם לשכב כמה פעמים עם קונדום ואז פעם נוספת בלי, זה משמעותית פחות כואב.

שלום רב, בתקופה האחרונה לאחר קיום יחסי מין (יום למחרת) אני סובלת מצריבה ותחושה של דלקת בשתן. בבדיקה דם ושתן אין לי פטריה .כאשר אני שותה את התרופה לטיפול דלקת בשתן (3 ימים אבקת של חמוציות ) זה עובר. בתקופה האחרונה אני פחות שותה מים ( נמצאת בחו"ל כשכאן חורף )האם זה משמעותי וצריכה רבה של מים תמנע דלקות בעתיד? כיצד ניתן למנוע זאת בעתיד ? האם יש תרופה טבעית שלא אנטיביוטית. האם ניתן למרוח שמן קוסקוס בנרתיק ? תודה מראש

את מתארת צריבה לאחר קיון יחסי מין שחולפת ללא אנטיביוטיקה עם תרביות שתן ללא חידק. במקרה זה מומלץ ראשית לתת שתן מיד לאחר יחסי המין. לוודא שבזמן היחסים אין שימוש בחומרים אלרגניים (לא כדאי שמן אלא סיכוך על בסיס מים םללא טעם וריח, למשל ky ודומיו), הסיכוי לאלרגיה לזרע קיים אך קלוש מאוד.אלרגיה ללאטקס אם את משתמשת בקונדום-לנסות להחליף לקונדום ללא לאטקס. במידה ואכן תרביות שתן סטריליות והחמוציות מסייעות לך, בהחלט ניתן להמשיך עם חמוציות, כן חשוב לשתות הרבה, לפחות 2.5 ליטרים ביום לאדם ממוצע. ניתן ליטול סדורל ליום לאחר היחסים. יש כמה מוצרים מניעתיים לדלקות בשתן כמו יוטיפרו ודי-מנוז שניתן לנסות. בהצלחה!

אני במהלך טיול ארוך בדרום אמריקה, לפני כשבוע קיימתי יחסים עם בחור, ללא קונדום. בפעם הראשונה היה נעים והחל מהפעם השניה התחיל לכאוב לי כל פעם יותר ויותר ממש בתחילת החדירה. (כלומר כשהאיבר כבר היה בפנים זה היה בסדר). סה"כ עשינו את זה בערך 5 פעמים באותו הלילה. הלכתי לישון עם כאב אך בבוקר הוא עבר. למחרת בלילה כשרק התחלנו הרגשתי כאבים שממש לא הצלחתי לסבול ולא קיימנו יחסים באותו הלילה. כשהלכתי להשתין שרף לי מאוד. עבר שבוע מאז, לא קיימתי יותר יחסים, השריפה פחתה מאוד אך עדיין בכל פעם שאני משתינה מעט שורף לי. האם אתה ממליץ לחכות עוד קצת שיעבור או ללכת בכל זאת לבדיקה? וכמו מה זה נשמע לך? אני מעט מודאגת... תודה מראש!

שלום נשמע כמו דלקת בנרתיק כדאי לפנות לבדיקה