גירוד בשפתיים של הפות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לגירוד בשפתיים של הפות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

גירוד בשפתיים של הפות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, אני סובלת מגרד בנרתיק כבר כמה חודשים. טיפול באגיסטן ובקומאגיס לא עוזר. מה אפשר לעשות? זה ממש מציק רופא הנשים לא ראה שום דבר חריג בבדיקה לפני כחודש

גרד בנרתיק הוא תסמין שיכול לנבוע מגורמים רבים, ביניהם פטרייה ועוד רבים. לא ניתן לעשות אבחנה על סמך תלונה זו בלבד ללא בדיקה. במרפאתנו ישנו מגוון טיפולים לדלקות חוזרות בנרתיק שאינן מגיבות היטב לטיפולים המקובלים אך לפני טיפול יש לאבחן המצב במדוייק בפגישת ייעוץ ובדיקות לפי הצורך. את מוזמנת לפנות למרפאתנו.

שלום. בת 31 יש לי גרד בשפתיים הפנימיות מותר למרוח עליהן בייביפסטה?

אין מניעה אך רצוי לברר את מהות הבעיה. ד״ר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור אסתטיקה רפואית ורפואת לייזר www.dr-acky.com

שלום ד"ר לא יודעים מה מקור הבעיה וולווסקופיה יצאה תקינה. ניסיתי אין ספור משחות. גם נרות לא עזרו. שכחתי לשאול אני מטופלת באלידל 1% (אטופיק דרמטיטיס במפשעות) זו משחה עם סטרואידים אבל לשלב איתה את הבייביפסטה?

מזה משו כמו עשרה ימים שמתי אני סובלת מגירוד קל בשפתיים החיצוניות.. חשבתי בהתחלה שזו אלרגיה לתחתון סינטטי אבל לא. עם הימים שעברו שמתי לב שהשפה הימנית התבהרה בצבע ואפילו טיפה התנפחה ורק היא המגרדת.. מה זה יכול להיות.? אודה ממש אם תוכלו לעזור לי לטפל בנושא.

שלום יתכן דלקת כדאי לפנות לבדיקה

28/06/2014 | 21:57 | מאת: שירי
מתוך פורום

בת 56 בריאה בדרך כלל,לוקחת אלקטרוקסין ופברליפ,מקיימת יחסי מין אחת למס חודשים ואז גיליתי שכל חדיר. מלווה בכאבים.רופאת הנשים המליצה על וגיפם פעמים בשבוע,כל לקחתי במשך מס חודשים,באתר גיל המעבר המליצו על 3 פעמים ואז חל שיפור,חזרתי שוב לרופאה בגלל גירוד בשפתיים החיצוניות שהיה כל הזמן ולאחר בדיקה פנימית וחיצונית אמרה לי לעבור למשחה בשם אובסטין קרם נרתיקי כל יום,אבל פעם בשבוע וגיפם,המצב לרגע זה תקין ,אבל לא נוח לי בגלל תדירות יחסי המין להתאמץ כל כך כל יום,האם אפשר להפסיק בשלב כל שהוא?

שירי שלום ותודה על שאלתך. איני משוכנע שתדירות הנטילה של התרופות אצלך תואמת את המומלץ. פני לרופא המתמחה בתחום להערכה נוספת. בברכה דר' זלוצובר