היפרקרטוזיס: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להיפרקרטוזיס?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

היפרקרטוזיס: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

קטע עור הכולל אפידרמיס, דרמיס ורקמת שומן תת עורית. האפידרמיס מראה היפרקרטוזיס ואקנטוזיס. בדרמיס העליון והתחתון, תסנין דלקתי ברובו לימפוצטרי. רקמת השומן התת עורי ללא שינויים מיוחדים. מה זה אומר?

אנא פנה לרופא ששלח אותך לביופסיה...צריך לקשר בין תשובת הביופסיה לקליניקה

בדקתי וזה עולה 40 ש"ח מקחת של זפת וחומצה סליצילית ללא השתתפות הקופה. האם יש תחליף זול יותר לבעיה ?

ניתן למצוא תחליפים במסגרת הקופה. דר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור ומין דרמו-אסתטיקה www.dr-acky.com

שלום רב. אני סובלת מכפות רגליים נוקשות עם חתכים והתעבות עור, שכמעט שום משחה לא עוזרת. זה נמשך כבר מס' חודשים. אתמול הייתי אצל רופא עור, והוא אמר שהיות ואני סובלת בחודשים האחרונים ממחזור לא סדיר, אז יש לי היפר קרטוזיס, והוא ממליץ על מרקחת של זפת+חומצה סליצילית למשך החודש הקרוב בשלב ראשון. ניסיתי למצוא חומר שמקשר בין תופעות לוואי של גיל הבלות למצב הרגליים שלי ולא מצאתי. שאלותי הן: א. האם ידוע לך משהו על הקשר הזה? ב. אם המחזור ימשיך להיות סדיר, מה הטעם לשים מרקחת שכזאת ? תודה על העזרה, שלי

1. הקשר קיים 2. טיפול חיצוני יכול תמיד לשפר את המצב דר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור ומין דרמו-אסתטיקה www.dr-acky.com

שלום, לפני חודש סיימתי טיפול בהסרת שיער בשיטת IPL באיזור הישבן ולמעט שיערות פלומתיות מרבית השיערות הוסרו. הבעיה היא שכעת כל האיזור שטופל מכוסה במין נקודות שחורות/אדומות אשר נאמר לי כי כניראה ואלו זקיקי השיערות שהוסרו אשר נשארו על העור. שאלתי היא כיצד ניתן להסיר את זקיקים אלו? הוצע לי לנסות פילינג, האם טיפול זה יסיר את הזקיקים הללו ואילו אפשרויות טיפול נוספות קיימות? מה יכולות להיות נקודות אלו מלבד זקיקי שיערות, והאם קיים סיכוי ולא ניתן יהיה להיפטר מזקיקים אלו? מצטער על השאלות הרבות אני מאד מוטרד מהעניין.. והמון המון תודה.

נקודות אדומות הן כלי דם קטנים מסביב לזקיקים , וגם שינוי של התקרנות יתר { שמופיעה אצל רב האוכלוסייה מגיל צעיר }. לעתים זה מתעדן לבד ללא כל טיפול.