יבלות בנרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל ליבלות בנרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

יבלות בנרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום , מה הסיבה להופעת יבלת בנרתיק? יבלת שאינה קונדילומה? תודה

מה האבחנה ההיסטולוגית?

ד ר שלום, אני יודעת בוודאות שיש לי קונדילומה. יש לי לא מעט נגעים בפות ואני מתלבטת כמה דחוף לטפל. קראתי באינטרנט שאפשר להתרפא מזה בעזרת הזמן ופשוט להמתין. אתה חושב שאם לא אטפל הנגעים ייעלמו בעצמם ? הבעיה שמדובר בהמון נגעים. מצד שני זה לא כואב אז אני מתלבטת אם להכאיב לעצמי בטיפולי לייזר אם זה ממילא יעבור מעצמו. מה דעתך ?

לשיקולך ואשמח לעזור לך להיפטר מהמחלה. 03-6956867

שלום, במידה ויש לי קונדילומה , כיצד עליי לנהוג כדי לא להדביק איזורים נוספים בגוף? כיצד מתבצעת ההדבקה לאיזור אחר? ע"י מגע באיזור נגוע ובאיזור שאינו נגוע?

מציע קודם כל להגיע לאבחנה ודאית.

שלום , מודאגת מאוד ויש לי כמה שאלות 1. נגע בנרתיק - מה עוד יכול להיות מלבד קונדילומה? 2. האם לפני שיוצאת היבלת (קונדילומה) האיזור מאוד מגרד ? 3. במידה ולא מסירים בלייזר? (נגע יחיד) בשלב כלשהו הוא יעבור? ואם כן , בד"כ כמה זמן לוקח? 4. אם אישה הרה נושאת את וירוס הפפילומה לתינוק סיכוי של 1:1000 , ובמידה וחס וחלילה הדבר קורה - מה המשמעות של תינוק שנגוע בוירוס? 5. אם קיים לי קונדילומה בנרתיק , האם זה עלול להדביק את איזור פי הטבעת? 6. אם קיימת קונדילומה , הדבר אומר שאני נשאית של וירוס ההפילומה? תודה רבה :)

1. נגע בנרתיק - מה עוד יכול להיות מלבד קונדילומה?= עוד 23 מצבים אחרים 2. האם לפני שיוצאת היבלת (קונדילומה) האיזור מאוד מגרד ?= לא בהכרח 3. במידה ולא מסירים בלייזר? (נגע יחיד) בשלב כלשהו הוא יעבור? = כן ב 22% ואם כן , בד"כ כמה זמן לוקח?= אין לדעת 4. אם אישה הרה נושאת את וירוס הפפילומה לתינוק סיכוי של 1:1000 , ובמידה וחס וחלילה הדבר קורה - מה המשמעות של תינוק שנגוע בוירוס?= שעלול להיות לו גדולים בדרכי הנשימה 5. אם קיים לי קונדילומה בנרתיק , האם זה עלול להדביק את איזור פי הטבעת?= יש מצב ב 25% 6. אם קיימת קונדילומה , הדבר אומר שאני נשאית של וירוס ההפילומה?= יש מצב