צריבה אחרי יחסי מין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לצריבה אחרי יחסי מין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

צריבה אחרי יחסי מין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, אני סובלת מתחושת צריבה לאחר קיום יחסים ולעיתים בחדירה יש כאב בהתחלה. זה לא בעוצמה שמורידה לי את החשק המיני אך זה בהחלט לא נעים. היו מקרים שהייתה פטריה אבל ברוב הזמן זה לא כך ולא הוצע לי הסבר אחר. אשמח לדעת מה יכולות להיות הסיבות לכך תודה רבה

שלום לרוב מדובר בדלקת בנרתיק ולעיתים ביובש בנרתיק

היי, לאחרונה הופיע לי גירוד חזק בנרתיק ומין שריפה או צריבה לאחר קיום יחסי מין. הלכתי לרופא והיא עשתה בדיקה שבה הכניסה צינור ולחצה על הרחם- תוך כדי היא שאלה אם הייתי בהריון או הייתה לי הפלה או הריון לא תקין. ועניתי שלא.. היא אמרה שיש לי פטריה ושלחה אותי גם לאולטראסאונד לקחתי גלולות במשך כ5 חודשים- בהתחלה פמינט עם הפסקת מחזור באמצע ולאחר החתונה לקחתי 3 ברציפות כשבתחילת השלישית פיספסתי גלולה ו3 ימים אחר קיבלתי מחזור. לאחר המחזור התחלתי חפיסה חדשה ועכשיו התחלתי מיד אחרי שהיא נגמרה לקחת יסמין. בהפנייה לאולטרסאונד רשום שהרחם מעט מוגדל. מישהו יוכל קצת להאיר לי על המצב? לפני שאלך לאולטראסאונד.. מה יכולות להיות ההנחות?

לא ממש ברור מתוך הסיפור מה הסיבה שלדעת הרופאה גרמה להגדלת הרחם. אם חשבה שמדובר בהריון הרי שהיתה רואה הריון ברחם. אם מדובר בהגדלה על רקע רחם שרירני לדוגמא (שרירן = גידול שפיר של שריר הרחם העלול לגרום להגדלת הרחם) הייתי מצפה שתאמר לך.

לאחרונה סובלת מצריבה לאחר קיום יחסים, גם יומיים אחרי. דלקת בדרכי השתן נשללה. קיימת פטריה-קנדידה גלברטה, שלא הצלחתי להיפטר ממנה. האם זו הסיבה לצריבה? יש פתרון? תודה

שלום ככל הנראה הפטריה כדאי לפנות לבדיקה

שלום, בשבועות האחרונים אני סובלת מתופעות שבדר"כ מצביעות על דלקת בשתן- צריבה במתן שתן, צריבה לאחר קיום יחסי מין, כאבים במותניים באיזור הגב. לפני כשבוע ביצעתי בדיקות שתן והן יצאו תקינות לחלוטין. באותו זמן נטלתי כדורי פמינוז, האם יתכן שהם השפיעו על התוצאות? במידה ולא, איזה עוד בדיקות אני יכולה לעשות?

שלום אין קשר יש לודא בבדיקת גינקולוג שאין דלקת בנרתיק ואחכ לפנות לאורולוג