תסמונת ליש-ניהן: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתסמונת ליש-ניהן?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תסמונת ליש-ניהן: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני לאחר ניתוח ערמונית , תשובת פתלוגיה גליסון 5+4 PT3B , PN0 ( 0/7 LNS מה הפתלוגיה אומרת ?? אין סימנים להתפשטות לאחר בדיקת פט , כעט PSA 0.1 מה המלצתך להמשך טיפול , כמה זמן אחרי הניתוח נהוג להתחיל הקרנות , האם הקרנות המצב מחלה זה עשויות לרפא ??

שלום רב, לאחר ניתוח כריתת ערמונית PSA צריך לרדת לרמה בלתי מדידה. בכל מעבדה מדובר במדד קצת שונה אז לא לגמרי ברור לי אם זה המצב אצלך. בכל מקרה, עם הסמן יורד ולא עולה, אז יש להשאר במעקב בלבד. אם הסמן יורד ומתחיל לעלות או לחילופין לא יורד לרמה בלתי מדידה כלל, יש לבצע הקרנות למיטת הערמונית. הסיכויים לריפוי מלא מהקרנות לאחר הניתוח, כ50% סהכ בברכה

שלום רב, רציתי לברר האם הנכם מכירים טיפול מסוג nail brace לציפורן חודרנית. אימי סובלת מהבעיה ומצאנו שיטה שנקראת 3to spangen, אשר ככל הנראה פותחה בארה"ב ובגרמניה. מדביקים על הציפורן רצועת מתכת עם עיגול חלול במרכז שמאפשר כיוון של הרצועה בדומה לכיוון של גשר בשיניים. מצ"ב קישור: http://www.spangenspezialist.de/en/3to_spange/therapy האם קיים מקום בארץ שמטפל בשיטה זו? תודה מראש.

שלום רב נסי לחפש באינטרנט מכשיר בשם TOEFIX. מכשיר שפותח ונמכר בארץ, עם תוצאות די יעילות. בברכה ד"ר אלון בורג

אבקש מידע מה היא התסמונת הזו: תסמונת לש-נייהן(Lesch-Nyhan syndrome ) כאם לילד עם תסמונת טוראט, קראתי באתר על טוראט, שבאבחנה המבדלת יש לשלול הפרעה זו (יחד עם עוד כמה הפרעות כמו מחלת וילסון ומחלת הנטינגטון וכוריאה) בטרם קובעים שזה טוראט. אני מניחה שזה שייך לתחום המחלות הנוירולוגיות או של הפרעות תנועה ו/או טיק אך לא יודעת מה זה בדיוק. אוכל לקבל הסבר או הפניה לחומר קריאה על זה? תודה!

שלום חגית, להלן מידע אודות התסמונת: http://www.ninds.nih.gov/health_and_medical/disorders/lesch_doc.htm למידע נוסף, באפשרותך לפנות לפורום נוירולוגיה כאן באתר: http://doctors.co.il/forums/list.php?f=26 בברכה, גלי