קונדום נשי: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

נשים: כיצד לבחור אמצעי מניעה?

רוצה ליהנות מיחסי מין מוגנים? מתלבטת באיזה אמצעי מניעה לבחור: גלולות, התקן או קונדום? חשוב להתייעץ עם רופא נשים, בדרך לבחירה האופטימלית בעידן המודרני, קיים מגוון נרחב של אמצעי מניעה - ולכל אישה יש את האפשרות לבחור את אמצעי המניעה הנכון ביותר עבורה. אמצעי המניעה הקיימים בשוק שונים אחד מהשני במגוון מאפיינים. לכן - לפני הבחירה - חשוב לקבל הדרכה וייעוץ מרופא נשים. רוצות להגיע מוכנות למפגש אצל הרופא, מצוידות בשאלות הנכונות? מומלץ בחום לקרוא את המאמר, הכולל מידע שימושי רב. לפני הכל, שאלת השאלות: גלולות למניעת הריון - או התקן תוך רחמי?נשים רבות - בוודאי נשים שמתחילות לקיים יחסי מין לראשונה - נוטות לחשוב שגלולות הן אמצעי המניעה המתאים להן; וכי התקן תוך רחמי הוא אמצעי המניעה שמתאים לנשים אחרי לידה. זוהי הנחה שגויה: נכון שפעמים רבות מומלץ לנשים צעירות, שטרם הקימו משפחה, על שימוש בגלולות; בפועל, אמנם, התקן תוך רחמי הוא אמצעי...
ללמוד עוד על קונדום נשי
נשים: כיצד לבחור אמצעי מניעה?-תמונה

רוצה ליהנות מיחסי מין מוגנים? מתלבטת באיזה אמצעי מניעה...

מאת: פרופ' הוכנר...
06/05/2018
אמצעי מניעה: מה צופן העתיד-תמונה

ג'ל שמורחים על הגוף, זריקה פעם בשנה, גלולה שמדכאת את ייצור...

מאת: ד"ר ליאורה...
04/11/2012
קונדילומה  (יבלות של אברי המין)  ופורום מחלות המועברות במגע מיני-תמונה

יחודו של הנגיף היא יכולתו לגרום מלבד לדלקת באברי המין, גם...

מאת: מערכת zap...
23/11/2005
אמצעי מניעה: הקטלוג המלא-תמונה

אילו חסרונות ויתרונות יש לאמצעי המניעה המוצעים בשוק? מהי...

מאת: ד"ר שלומי...
29/08/2012
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקונדום נשי?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קונדום נשי: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

כאשר אישה יורדת לגבר אז הוא יכול לשים קונדום וככה המציצה תהיה יחסית בטוחה. אך מה עושים כשר הגבר הוא זה שיורד לאישה? כך יוצא שהגבר לוקח סיכון מסוים בעת הירידה והוא חשוף למחלות. האם יש פתרון למצב כזה?

אינני מכיר פתרון טוב: בעבר היה 'קונדום נשי' - מעין שקית גומי שנתחבה לנרתיק, אלא שזה אינו מתאים למין אוראלי. הפתרון הנכון הוא בדיקה רפואית לזיהוי מחלות המועברות במגע מיני. בהצלחה!

שלום, אני בת 18, ניסיתי בעבר גלולות פמינט, וקיבלתי מהן סוג של הרעלה, שלוותה בהתקפי אלרגיה חמורים, אני גם אלרגית ללאטקס, דבר שמקשה על מציאת קונדומים. רציתי לשאול האם ישנן אפשרויות נוספות לאמצעי מניעה יעילים מלבד גלולות וקונדומים (או קונדום נשי, שגם אותו ניסיתי ולא הייתי מרוצה כלל). תודה מראש!

שלום יש זריקה שניתנת פעם ב 3 ח אבל בגלל החשש מאלרגיה לא הייתי מציע תשקלי יחד עם הרופא המטפל

היי, מקווה שזהו הפורום המתאים לשאלה שלי. הבעיה שלי היא כזו, קונדומים לוחצים לי על איבר המין, מאוד. נסיתי אפילו קונדום XL של דורקס, קשה לי מאוד להלביש אותו, וגם אם אני מצליח בסופו של דבר, בסיום היחסים יש לי סימן גדול של עיגול מסביב לאיבר, במקום שבו היה הקצה המגולגל של הקונדום. מיותר לציין שמהלחץ של הלבשת הקונדום לפעמים הזיקפה יורדת ואנחנו לא מקיימים יחסים. חוץ מלבקש מהחברה לעבור לגלולות, מה ניתן לעשות? יש קונדומים יותר גדולים שניתן להשיג? האם יש איזשהי סכנה בלהמשיך בינתיים לקיים יחסים עם קונדום שלוחץ? תודה

לא מסוכן לקיים יחסי מין עם קונדום שלוחץ. כדאי למתוח את טבעת הגומי לפני הלבשת הקונדום, מה שישחרר אותה קצת מנוקשותה. לאחרונה נכנס לשימוש קונדום נשי: http://www.mako.co.il/women-sex_and_love/sex/Article-e648c585148c021006.htm צריך לזכור שהקונדום אינו משמש רק למניעת הריון, אלא גם למניעת הדבקה במחלות מין.

ד"ר אריה לידור שלום חברתי ואני מעוניינים בדרך שאינה מסובכת ואינה הורמונלית למניעת הריון ובלי שימוש בקונדום. בזמן האחרון התוודענו לVCF - Vaginal Contraceptive Film כובעון הצווארי ולספוגית למניעת היריון, וברצוני לדעת מה מידת יעילותן? במיוחד כשברור מאליו שלא אגמור בפנים. אם קיימות דרכים אחרות שאינן מסובכות ונוחות לשימוש כמובן שאשמח לדעת עליהן.

שלום לך המידע שבידך נכון יעילות גבוהה לכובעון ( קונדום נשי) ובינונית לספוגיות 2 השיטות םחות יעילות מגלולות או התקן תוך רחמי בהצלחה ד"ר אריה לידור מרפאת נשים "LAC" WWW.LIDORMD.CO.IL טלפון מרפאה 03-6499851