כתמי אקנה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכתמי אקנה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כתמי אקנה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני לוקח רקוטאן כחודשיים רציתי לדעת אם על הכתמים שהם על העור שלי כבר כחצי שנה ולא עוברים ואפילו נשארו אותו דבר רציתי לדעת אם אני יכול למרוח משחה מבהירה כגון תרכובת קליגמן ביחד אם רוקוטאן?

לא !! חייבת לסיים הטיפול ברואקוטאן . הכתמים לא עוברים כל זמן שהאקנה פעילה

היי ד״ר אשמח להמלצה על משחה לגב להבהרה וקילוף כתמי אקנה. שניתן להשתמש לפני הריון. (מנסה להיקלט.. ולא יודעת מתי ייתפס ורוצה לנצל את החורף לטיפול) רט אוויט לא ניתן להשתמש? לוקסיד..? תודה רבה!

ממליץ להתחיל טיפול לאחר ההריון ..

בחודשים האחרונים נוצרו לי הרבה כתמי אקנה על הפנים (הכתמים שנוצרים לאחר שהפצע מבריא, בהתחלה הם אדומים ועם הזמן נהיים חומים), העור שלי מאוד בהיר ודק. מרחתי על הכתמים רט אויט 0.025 בהמלצת רופא עור והמצב לא השתפר בכלל. כעת קראתי שרט אויט דווקא עושה את הפעולה ההפוכה מפני שמוריד שכבות עליונות של העור וחושף את כתם הפיגמנטציה/נימי הדם המפוצצים עוד יותר. שאלותיי: 1. האם עדיף להפסיק להשתמש ברט אויט על כתמי האקנה? 2. אשמח להמלצה על תכשיר/טיפול שיעזור לי להיפטר מהכתמים החומים/אדמדמים שמפריעים לי מאוד.

רטוויט מצוין לטיפול בפגמנטציה .. חזור לךרופא להערכה חוזרת ..

בחודשים האחרונים נוצרו לי הרבה כתמי אקנה על הפנים (הכתמים שנוצרים לאחר שהפצע מבריא, בהתחלה הם אדומים ועם הזמן נהיים חומים), עור הפנים שלי מאוד בהיר ודק. מרחתי על הכתמים רט אויט 0.025 בהמלצת רופא עור והמצב לא השתפר בכלל. כעת קראתי שרט אויט דווקא עושה את הפעולה ההפוכה מפני שמוריד שכבות עליונות של העור וחושף את כתם הפיגמנטציה/נימי הדם המפוצצים עוד יותר. שאלותיי: 1. האם עדיף להפסיק להשתמש ברט אויט על כתמי האקנה? 2. אשמח להמלצה על תכשיר/טיפול שיעזור לי להיפטר מהכתמים החומים/אדמדמים שמפריעים לי מאוד. תודה רבה

שלום, טיפול בכתמים פוסט דלקתיים מבוצע על ידי לייזר עם החדרת חומרים מדכאי מלנין. ניתן לבקש מרופא עור ולנסות ג׳ל הידרוקינון בריכוז ארבעה אחוז. למרוח פעם ביום בערב, בבוקר לשטוף פנים ולהקפיד על קרם הגנה. במידה ולא תהיה הטבה לשאול טיפול בלייזר. ת

האם מומלץ להפסיק עם הרט אויט בינתיים?