כתמי אקנה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכתמי אקנה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כתמי אקנה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות
23/10/2020 | 10:10 | מאת: הבהרה של כתמי אקנה
מתוך פורום רפואת עור ואסתטיקה

שלום, לפני כחודש התחלתי טיפול ב-epiduo לאקנה. יש לי לי כתמים באזור הסנטר כתוצאה מפצעי קודמים. האם מותר למרוח סרום הבהרה במקביל לשימוש במשחת epiduo או שעליי תחילהלסיים את הטיפול במשחה?

אם הסיבה היא אפידואו מציע להפסיק... ולתת טיפול אחר לפצעים... הפגמנטציה תעבור עם הזמן (להמנע משמש)

שלום דוקטור כתמי אקנה יכולים להפוך לחום בשמש? יש לי טיפה ורדרד מפצעון באף שנגעתי בו.. ממש בקושי רואים את זה. זה נראה למזלי חלק מהעור הפצעון היה מזמן רשמתי לך מאוקטובר מאז הייתי אצל 3 רופאי עור אתמול הייתי אצל רופאת עור שאמרה לי שזה יכול להפוך לחום בשמש אם אקפיד קרם הגנה זה לא יקרה נכון?? מאוד נבהלתי מזה.. בקשר לחור הקטן מאוד שנשאר- אמרה שמכשיר מזתורפיה יסגור אך לא יכולה להבטיח לגמרי 2. האם סביר שיהיה אינפקציה בחור באף שאין בו יותר עגיל? יש צורך בכלל לחטא חור ללא עגיל? תודה רבה!!!!!!

הפורום עוסק רק באקנה השמש עלולה להכהות את הכתמים

שלום, אני בת 26, שנים סבלתי מאקנה (שחלות פוליציסטיות), כרגע בגלל נטילת גלולות הוא הפסיק אך נשארו צלקות אקנה שהן בעצם כתמים בצבע אדמדם (לא הצלקות השקועות בעור).. האם זה עובר לבד? ניסיתי בהמלצת קוסמטיקאית קרם פילינג שלאט לאט מוריד שכבות אבל אין תוצאות כבר 9 חודשים.. מה ניתן לעשות? תודה.

מציע להפסיק פילינג .. לתת לעור להירגע.. למספר חודשים.. ואש ניתן לדעת אם יש בעייה

שלום רב, אני שנה וחצי לאחר סיום טיפול ברוקוטאן, עדיין יוצאים פצעים אך הרבה פחות ממה שהיה לי לפני. הבעיה היא שכל פצע שיוצא משאיר כתם אדום-חום שנשאר לי על הפנים לתקופת זמן ארוכה מאוד. האם יש דרך למנוע את היווצרות הכתמים? והאם יש משחה או טיפול שיכול לעזור בהבהרתם?

הכתמים יעלמו בהמשך הזמו כאשר האקנה תפוג יכול לקחת מס שבועות עד חודשים ורק אחרי מס חודשים אם לא נעלם יש לגשת לרופא עור לברור