כתמי אקנה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכתמי אקנה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כתמי אקנה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום דוקטור כתמי אקנה יכולים להפוך לחום בשמש? יש לי טיפה ורדרד מפצעון באף שנגעתי בו.. ממש בקושי רואים את זה. זה נראה למזלי חלק מהעור הפצעון היה מזמן רשמתי לך מאוקטובר מאז הייתי אצל 3 רופאי עור אתמול הייתי אצל רופאת עור שאמרה לי שזה יכול להפוך לחום בשמש אם אקפיד קרם הגנה זה לא יקרה נכון?? מאוד נבהלתי מזה.. בקשר לחור הקטן מאוד שנשאר- אמרה שמכשיר מזתורפיה יסגור אך לא יכולה להבטיח לגמרי 2. האם סביר שיהיה אינפקציה בחור באף שאין בו יותר עגיל? יש צורך בכלל לחטא חור ללא עגיל? תודה רבה!!!!!!

הפורום עוסק רק באקנה השמש עלולה להכהות את הכתמים

שלום, אני בת 26, שנים סבלתי מאקנה (שחלות פוליציסטיות), כרגע בגלל נטילת גלולות הוא הפסיק אך נשארו צלקות אקנה שהן בעצם כתמים בצבע אדמדם (לא הצלקות השקועות בעור).. האם זה עובר לבד? ניסיתי בהמלצת קוסמטיקאית קרם פילינג שלאט לאט מוריד שכבות אבל אין תוצאות כבר 9 חודשים.. מה ניתן לעשות? תודה.

מציע להפסיק פילינג .. לתת לעור להירגע.. למספר חודשים.. ואש ניתן לדעת אם יש בעייה

שלום רב, אני שנה וחצי לאחר סיום טיפול ברוקוטאן, עדיין יוצאים פצעים אך הרבה פחות ממה שהיה לי לפני. הבעיה היא שכל פצע שיוצא משאיר כתם אדום-חום שנשאר לי על הפנים לתקופת זמן ארוכה מאוד. האם יש דרך למנוע את היווצרות הכתמים? והאם יש משחה או טיפול שיכול לעזור בהבהרתם?

הכתמים יעלמו בהמשך הזמו כאשר האקנה תפוג יכול לקחת מס שבועות עד חודשים ורק אחרי מס חודשים אם לא נעלם יש לגשת לרופא עור לברור

שלום נכותי בפנים כוויה שטחית העור היתקלף לאחר יומים הכויה היתה לפני חצי שנה העור עדין אדום יש לי כתמי אקנה ואני רוצה לעבור טיפול פילינג עוד בערך 7 חודשים אני עוד חודש מסיים רוקוטאן ואז הבנתי צריך להמתין חצי שנה אחרי שנה וחודש מכוויה ניתן לערוך פיליניג קל או בינוני רפואי? אני פשוט לא יודע מה אצטרך בגלל זה כתבתי את שניהם אם העור ישאר אדום ניתן? יש זמן מסוים שצריך לחכות? או ברגע שאדמומיות עוברת ניתן? אשמח לדעת את דעתך

כדאי להמתין עד חלוף כל האדמומיות לפני שממשיכים לפילינג. בשולי הדברים אציין שגם הפילינג הוא כוייה ואם הכוייה לא שפרה את מצב צלקות האקה הרי שגם פילינג נוסף שבתכנון לא יועיל.