דיאנבול: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדיאנבול?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דיאנבול: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לבניית שריר... אני בן 23 והכוונה בסטרואידים אנבוליים זה: טסטוסטרון, דיאנבול, וננדרולון (דקה)... האם זה באמת כך כל מסוכן או שהקצינו דברים מעל ומעבר... האמת, לרוב אני רואה אנשים בריאים שמשתמשים כבר שנים והם בסדר גמור ואני מתכוון למפלצות אדם, שאני לא מתכוון להיות כזה, אלא להיות הרבה יותר גדול וחזק ממה שאני עכשיו... בכל אופן, אם אני כבר משתמש, איך היית ממליצה למנוע נזקים אפשריים מנסיונך הרב? ולמה טסטוסטרון כזה לא בריא אם הגוף מייצר אותו לבד? אודה לתשובתך הכנה (ואם אפשר הלא פורמלית של משרד הבריאות- בהודעה פרטית אפשר גם אם את לא יכולה לכתוב כאן)

ירדן שלום חד משמעית מסוכן ולא בריא ואני ממליצה בכל פה להימנע מזה לגמריי! עודף הורמון למי שלא חסר לו עלול לגרום נזק ללב, קרישיות יתר, כבד ועוד

שלום ד"ר. אני מיתאמן מספר שנים, הייתה לי עקמת בילדותי שרובה עברה ולא הפריעה לי כלל כבר כמה שנים, התחלתי ליפני חצי שנה שימוש בטסטסטרון אננטאט ומטאנדרוסטנולון(דיאנבול) למטרות פיתוח גוף ולאחר מספר שבועות התחילו כאבי גב שפשוט אי אפשר לתאר ואני אחד שמכיר טוב כאבי גב.כאבים אלה באים ברובם לאחר הליכה של דקות ספורות בלבד. לאחר כ200 מטר הכאב כבר הופך לבילתי ניסבל. לאחר שניסיתי כל אפשרות ברפואה קונבנציונלית החלטתי ללכת לכירופרקטור ובאותו זמן גם סיימתי את השימוש בסטרואידים. הכאב עבר מהר והכירופרקטור אמר שהבעיה היסתדרה וחזרתי להיתאמן כימעט כרגיל, ליפני כשבועיים חזרתי לקחת סטרואידים (סוסטנון ומטאנדרוסטנולון) ולאחר כמה ימים בלבד התופעה התחילה לחזור וכעת היא כבר ממש החמירה. אני רוצה לדעת מדוע זה קורה כי זאת לא תופעת לוואי מוכרת ואיך אני מטפל בזה סופית. היום גם ביקרתי אצל אנדוקרינולוגית שאינה מכירה כלל את סוגי הסטרואידים למרות שהם משווקים בבתי מרקחת.

שלום מישל. כנראה שיש לך בעיה בגב תחתון אשר מיד מתפרצת כאשר אתה נוטל את הסטרואידים. קיימת אפשרות שהדיסק הבין חולייתי פשוט "מתנפח" מהסטרואידים. אני מבין שאתה לא לומד את הלקח ואתה מתעקש להמשיך עם הזבל הזה. אז לצערי אין לי איך לעזור לך.

דוקטור אני מקווה שאתה תוכל לעזור לי בשאלה שלי יש לי פרו הורמון ששמו TRENOBOL זה לא סטרואיד זה פרו הורמונים זה לא כמו דיאנבול ושאר הזבל שיש אני חייב לדעת עם יש בכלל תופעות לוואי שם יש שם 90 כדורים שמספיק לשבועיים 3 וזהו אז אני רוצה לדעת עם זה יכול לגרום נזק ניסיתי לברר באינטרנט הכול שם בגרמנית ואמרו לי שאין לימה לדאוג זה בטוח

ליציק שלום מצטער לא מכיר את התרופה.\ ד"ר אריאלי

פורומים בנושא דיאנבול
פורום תרופות ורוקחות - תמיכה
פורום תמיכה הדדית ודיון על תרופות ועל מידע רפואי/תרופתי. הגולשים מוזמנים...
פורום תרומת תרופות לנזקקים - בשיתוף עם עמותת "חברים לרפואה"
במסגרת הפורום יוכלו הגולשים שזקוקים לתרופות להתייעץ כיצד להגיע לאלו שיכו...
פורום שיקום נשימתי
ד"ר דיצה גרוס תסביר לגולשים כיצד ניתן להקל על בעיות המשפיעות על קושי נשימתי