טנדיניטיס בכתף: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

להכניס את הכאב להלם

אנשים הסובלים מכאב מגביל בכפות הרגליים יכולים להינות מטיפול נוסף שלא כולל סכינים.הטפול הלא חודרני נקרא טיפול בגלי הלם, ורשות התרופות והמזון אישרה את המכונה מוקדם יותר השנה לשימוש במקרים קיצוניים של מחלת הרגליים הנפוצה plantar fasciitis. מדובר בדלקת הנגרמת כתוצאה ממתיחת יתר של הפלאנטר פאסייה, רצועה של רקמה העוברת בתחתית כף הרגל ולעיתים קרובות קשורה גם לבעיות בעקב.רופאים באירופה ניסו את הטיפול בהלם מזה מספר שנים לשימוש במחלה זו ובמחלות נוספות, והרופאים בארצות הברית מקווים לעשות אותו דבר."אני מקווה להשתמש בשיטת הטיפול גם עבור טנדיניטיס אכילס, מרפק טניסאים ובעיות בכתף בטווח של חמש שנים" אומר ג'ורג' תאודור, ראש המחלקה לניתוח אורתופדי בבית החולים הכללי במסצ'וסטס. תאודור מנהל את אחת...
ללמוד עוד על טנדיניטיס בכתף
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטנדיניטיס בכתף?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טנדיניטיס בכתף: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם דלקת בכתף יכולה לגרום לכאבים מאחורה בגב ולילדה בת 16 כאבים של כמו התכווציות

האפשרות קיימת

שלום ד"ר , הנני בחור בן 57 . בד"כ עושה הליכות ספורטיביות מתונות שלש פעמים בשבוע . מזה שנתיים כאבים בגיד אכילס בעיקר צד שמאל של הרגל . עשיתי טיפול בפיזיוטרפיה ללא הועיל , עברתי שלשה טיפולים של גלי הלם אבל בשל הכאבים הנגרם מהטיפול הפסקתי . נוגדי כאבים עוזרים סביר . מה עלי לעשות הכאבים בלתי נסבלים במיוחד בבוקר . ביצעתי בדיקת US שהדגימה - דלקת בגידים וצילום רנטגן שהדגים - מצב של גרמיות דיסטליות בגידים . עלי לציין שיש לי דלקת בכתף וקיבלתי קורטיזון בזריקה לכתף ואז נעלמו גם כאבים באכילס . שאלות - הכיצד לטפל בגיד אכילס ברגל ? האם יש קשר בין כאבי כתף לבעיה באכילס ? האם מומלץ מיפוי עצמות ? תודה מראש !

נראה שלא נותר לך אלא לעבור ניתוח מתן קורטיזון בזריקה (או כדורים) משפיע לא רק מקומית אלא גם על כל רקמות הגוף

הרגשצי כאבין עזים בכתף שמאל תוך כדי הרמת משאות כבדים בעבודה הזריקו לי סטרואידם וזה לא עוזר

מה השאלה?

שלום רציתי לשאול האם התרופה של סלקוקס (200) בעקבות דלקת בכתף יכולה להשפיע על תאי זרע לא תקינים כלומר להוריד מאיכות הזרע. אנחנו תכף עומדים להתחיל הזרעה בעקבות מורפלגיה שעומדת על 1 ובעלי צריך לקחת את הכדור הזה. תודה רבה

שחכתי לציין המידע היחידי שמצאתי שזו תרופה ששיכת למשפחת התכשירים נוגדי דלקות שאינן סטרואידים, משמשת בעקר לדלקת מפרקים ניוונית ובדלקת מפרקים שגרונית. תרופה שפועלת בעיכוב האנזים שנמצא בעקר ברקמות מודלקות בגוף.

יש מחקרים שמורים שהתרופה עלולה להפריע לתהליך ההפריה על ידי הזרע, כך שזו לא תרופה מומלצת, אבל צריך לבדוק את היתרונות שלה מול החסרונות הפוטנציאלים.

תודה על המענה אשמח לגביי 2 השאלות הללו 1 שאתה אומר לבדוק יתרונות. למה התכוונת יתרונות לריפוי הדלקת? 2 אם זה פוגע בזרע עדיף להימנע מהריון עד אחרי סיום תרופה?עברתי כבר הפלה חודש שעבר )

ועוד משהו 3 תרופה לא מומלצת בטיפולי פוריות או בכלל? 4 אם נוטל את התרופה חודש כמה זמן אמור הזרע "לחזור לעצמו"?

1. נכון. 2. לשקול זאת.

3. נכון 4. מספר שבועות