קליקים בקרסול: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקליקים בקרסול?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קליקים בקרסול: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום, אני בת 20 ,מאז ומתמיד היה לי לפעמים קליקים בקרסול בתדירות די נמוכה לא הפריע לי להתנהלות.רק כשזה קרה לפעמים עד שלא יצא הקליק לא יכולתי להמשיך בתזוזה.. בזמן האחרון זה בא בתדירות יותר גבוהה... רציתי לדעת האם זו בעיה כלשהי המצריכה סיוע כלשהו? בנוסף חשוב לי לציין שכשאני נמצאת בבריכה בזמן שחייה לפעמים בעת עשיית תנועה לא נכונה יכולתי להגיע למצב שכל כף הרגל נתפסת לי לגמרי , רואים שריר כלשהו בבירור וזה מתמשך מספר דקות ורק אז אני יכולה להזיז בחזרה את הרגל. האם זה מצביע על משהו שאני לא יודעת?

לפי התאור לא ניתן להגיע למסקנות. פני לבדיקת אורתופד באזור מגוריך. בברכה - דר' טיטיון.

היי, מזה המון זמן יש לי קליקים (שהם גם בלתי נשלטים-כלומר יוצאים לבד כשאני קמה מהכיסא וכו) בקרסול וגם באצבעות הרגליים וגם אם אני רוצה לשחרר לבד קלילים אז יוצא המוןןן . למה זה כך? דבר שני.. נולדתי עם אצבעות ברגליים אחת על השניה (כלומר הן עקומות ועולות אחת על השניה) אני יכולה לסדר אותן איכשהוא?? תודה על זמנך

שלום נועה! אני ממליץ לך לפנות לבדיקת אורטופד כף רגל וקרסול, ייתכן ויש מקום לבדיקות דימות טרם החלטה על אופן המשך הטיפול. בברכה

שלום, במשך שנים היו לי מידי פעם קליקים בקרסול. לאחרונה הם התרבו ומופיעים כמעט בכל צעד שאני עושה. הקליקים מלווים בכאב שמופיע בחלקה הקדמי החיצוני של כרית כף הרגל ( מתחת לאצבע השלישית עד החמישית) רק בזמן שאני הולכת או מניחה על כף הרגל משקל. קבעתי תור לאורתופד ב 29/9. האם אפשר לחוות דעה מה זה בלי להיות פיזית במרפאה? אני אשמח לשמוע השערות אם יש לך 😊 ניתן לקבוע תור טלפוני במכבי, אז אני מתלבטת אם התיאור יספיק או אם להגיע מרפאה פיזית. במידה ולא - האם עד התור מומלץ לא להפעיל את הרגל ? תודה מראש!

שלום רב! את זקוקה לבדיקת אורטופד , צריך להגיע למרפאה לצורך בדיקה פיזית. בברכה

שלום רב, לפני כ 4 שנים עברתי ניתוח לשחזור רצועות בקרסול מסוג brostrom gould. נותרתי נכה מהניתוח, זה מתבטא בכך שזווית הרגל שלי לא מלאה. ויש לי כאבים לעיתים קרובות. אך מה ששמתי לב זה שיש לי מלאאא קליקים מהקרסול וכל קליק שיוצא מקל לי במעט את הכאב/לחץ שאני מרגיש שם. האם זה תקין?

שלום אדם! אני ממליץ לך לעבור בדיקה של אורטופד כף רגל וקרסול כדי להבין מה המצב ומה צריך לעשות כדי לשפר את המצב . בברכה