טיפות עיניים פנימיקסין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטיפות עיניים פנימיקסין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טיפות עיניים פנימיקסין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

הרופא נתן לי טיפות עיניים פנימיקסין, ואני יודעת שזה טיפות של אנטיביוטיקה.. האם זה פוגע ביעילות הגלולה? אני יודעת שטיפול אנטיביוטי אכן פוגע ביעילות הגלולה, אבל האם זה תקף גם לטיפות עיניים (הרי זה בכל זאת נספג בגוף) ? האם יש צורך באמצעי מניעה נוסף ?

שלום רב, יש להיוועץ עם רופא הנשים שלך. בברכה, פרופ' ישראל קרמר

מאיזה גיל מותר לשימוש פנימיקסין? בני בן השנתיים קיבל אותם.

שלום רב, אם רופא עיניים מומחה לילדים נתן לך את המרשם את יכולה להיות רגועה. בברכה, פרופ' ישראל קרמר

לפני חודש יצאה לי גולה לבנה ממש צמוד לעפעף (התחתון) מהצד הפנימי של העין. הגולה ירדה מעצמה ונשאר רק אדמומיות על העפעף מהחלק הפנימי. בשבת חזרו הכאבים ויצאה לי גולה ענקית באותו עפעף, רק למטה יותר רופאת מר"מ רשמה לי 2 טיפות עיניים פנימיקסין, שלוש פעמים ביום לשתי העיניים, לחמישה ימים. אתמול (ראשון) הגולה הפכה ללבנה (כמו אפתה) והיום שינתה את צבעה לאדום וירדה בגודלה. האם יש לפנות לרופא עיניים? או שהאבחנה נשמעת סבירה? תודה מראש. (אני בת 24)

אגב אבחנת רופא משפחה אחר בפעם הראשונה היתה שעורה בעין.

חני שלום, נשמע שמדובר בשעורה, אך כדאי שתפני לרופא/ת עיניים להבדק אם יש בעיה חוזרת בעין.

שלום, בני בן חצי שנה ואתמול בערב התחיל להיות באי שקט עם בכי שלא ברורה הסיבה. בבוקר כשהוא התעורר ראיתי שיש לו בעין שמאל הפרשה לבנה כזאת. הלכתי איתו לרופא והוא אמר שזה כנראה בגלל המזג אויר ובגלל שהוא משתעל ומצונן קצת. הצינון והשיעול נמשכים כבר שבוע וחצי והרופא אמר שזה בגלל המזג אויר. במהלך היום גם העין השניה כבר מפרישה נוזל צהוב ושתי העיניים נהיו ממש אדומות. מה לעשות?

היום לנקות עם צמר גפן רטוב מחר לחזור למרפאה לבקש טיפול לעיניים, גם אם מנוזל.

תודה על התשובה. הלכתי לרופאה והיא נתנה טיפות עיניים פנימיקסין 3 פעמים ביום למשך 5 ימים. שמתי לו אתמול בערב והיום בבוקר וממש יש שיפור. האם להמשיך עם הטיפות 5 ימים או שאפשר להפסיק? ומה ניתן לעשות נגד שיעול כבד שמעיר אותו באמצע הלילה? הרופאה אמרה שהריאות נקיות וכנראה זה בגלל המזג אויר. למרות זאת איך ניתן להקל עליו?

להמשיך עוד יומיים לתופף עליו, שינה מוגבהת, אדים, לצאת החוצה, להפסיק עישון של ההורים אם מעשנים, טיפות מי מלח לאף....