דויטרנופיה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

תזונת ירקות: לכל גוון יש משמעות

חשבתם פעם מה בריא יותר - תרד, בצל או עגבניה? מסתבר כי לצבע של הירקות יש סגולות בריאותיות ייחודיות עוד בנושא: ויטמין e, ויטמין kידוע כי צריכת ירקות ופירות היא חשובה ומזינה. אולם, ישנה גם חשיבות רבה למגוון, מכיוון שלכל קבוצה של צבע יש תפקיד והיא משפיעה על הגוף בצורה שונה. בירקות, פירות ובצמחים ישנם פיגמנטים, המעניקים את הצבע. בנוסף, קיים הפיטוכימיקלים שהוא שם כולל לרכיבים המיוצרים על-ידי צמחים בעלי סגולות בריאותיות, חלקם הם בעצם פיגמנטים. מחקרים מוכיחים, כי הפיטוכימיקלים על צבעיהם השונים, פועלים יחד עם הרכיבים הנוספים בירקות, וחיוניים לשמירה על בריאות הגוף ולהגנה מפני מחלות והזדקנות.קיימות חמש קבוצות של צבע: ירוק, אדום, כתום, לבן וסגול, כאשר כל קבוצה מהווה מקור לפיגמנט או לפיטוכימיקל דומיננטי.הצבע הירוקקבוצת הירוקים מכילה לוטאין - תרכובת ירקות ממשפחת המצליבים, לשמירה על ראייה...
ללמוד עוד על דויטרנופיה
תזונת ירקות: לכל גוון יש משמעות-תמונה

חשבתם פעם מה בריא יותר - תרד, בצל או עגבניה? מסתבר כי לצבע...

מאת: גלית...
30/07/2007
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדויטרנופיה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דויטרנופיה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב, מחר בבוקר מתוכננת לנו צביעה במס אזורי תקרה בבית. ברצוני לדעת האם מותר לישון ולשהות בבית כמה שעות בודדות לאחר הצביעה ? לפי הצבעי, הצביעה היא ירוקה ואין בעיה. אך מכיוון שיש לנו פעוט בן שנה ו3 חודשים אשמח לקבל תשובה מקצועית . תודה רבה רבה מראש, רותם.

יופי שאתם שואלים מראש ולא לאחר מעשה. צבע ירוק לא אומר שבהכרח אפשר לחשוף בני הבית לחומרים במהלך הצביעה והיבוש. כל צבע וכל חומר לגופו לגבי הצבע - אם הצבע הנו על בסיס מים, בדרך כלל אין בעיה. אם על בסיס שמן וטינר אין להלין את הפעוט או את שאר בני הבית בחדר עד שמתיבש - שאין יותר ריח.

שלום, אני עיוורת צבעים יש לי עיוורון צבעים לאדום-ירוק. יש לי בן ולפי הבנתי מבחינה גנטית הוא מוכרח להיות עיוור צבעים. השאלה שלי , האם העיוורון הצבעים שהוא ירש זהה לשלי או שגם יכול להיות מסוג אחר?

עיוורון הצבעים שלו יהיה כניראה כמו שלך, ניתן לאמת זאת בבדיקת עיוורון צבעים אצל רופא עיניים.

שלום בדיקות מעבדה תוצאות חריגות: Cpk-332 Ast-33 Alkp-146 מה אני צריכה לעשות?

לגשת לרופא בבקשה אנסה להמחיש זה כמו לשאול יש לי צבע ירוק אדום וכחול איזה רהיט יכולה לעשות...

שלום רב. עשיתי הדמיית שיער בראש והתוצאה ירוקה/כחולה בצורה מזעזעת. אני מחפש כבר במשך חצי שנה טיפול מתאים להוריד/למחוק זאת לגמרי. כרגע מה הטיפול שבעזרתו אני מנסה להוריד את זה הוא אצל קוסמטיקאית, הטיפול הוא שיפשוף המקום עי מחט שחודרת לעור ולאחר מכן שהעור פתוח (יש דם כמובן וכאבים) משפשים בעזרת מגבון עם חומצה כלשהי. זה לא עוזר למרות שרואים שהמגבון עם צבע ירוק שירד. אני כבר אובד עצות ולא רואה אור ברצה המנהרה. אשמח לחוות דעת מקצועית והמלצות. חשוב לציין שיש לי שיער אומנם טיפה דליל אבל יש, והמקום הבולט ביותר הוא באיזור הקדמי ביותר ושתי סנטימטר אחורה לתוך הראש. אני ממש צריך עזרה. תודה רבה.

שלום יניב בדר''כ ניתן להסיר את הפיגמנט או להבהירו בלייזר,צריך לוודא שהצבע מגיב ומתפרק כראוי,יש פתרון. צור עימנו קשר למידע נוסף www.tattoolaser.co.il