תסמונת גורלין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לתסמונת גורלין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

תסמונת גורלין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לביתי בת ה-16 התגלה גידול בפנים וציסטה בחניכיים ויש חשד לתסמונת גורלין. איזה מומחיות ברפואה תכיר הכי טוב את התסמונת ? ומיהו הרופא המומלץ שאליו ניתן לפנות בנושא? בברכה ותודה.

בקטע העורי - רופא עור בנגעיפ בריריות (לוע ולסתות) - מומחה פה ולסת ד"ר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור ומין רפואה אסתטית www.dr-acky.com

היי שרה, אומנם המודעה שלך כבר מלפני כמה שנים אבל כחלק מהטיפול שאני עוברת בדקתי אם קיימת קבוצת תמיכה לתסמונת גורלין. אני אישית מאובחנת בתסמונת הזו ומטופלת על ידי פרופסור שפרכר - מנהל מחלקת עור באיכילוב. עברתי 3 ניתוחים בלסתות והאחרון היה לפני חמש שנים על ידי פרופסור קלדרון בבלינסון. כרגע אני נמצאת בשאלה של טיפול ביולוגי אולם מכיוון שאני דיי צעירה 32, תופעות הלוואי קשות ולכן ההחלטה היא לא פשוטה. אשמח לעזור ולתת את כל המידע שיש לי (מזה 12 שנים בעניינים) רק בריאות! לירון.

נכבדי, בצילום ראש מצא הרופא כתם בחלקו הקידמי של הראש (קו ישר מהאף כלפי מעלה, חמישה סמ' מעל לקו המצח), לטענתו מדובר בהסתיידות עצם המחברת בין שתי עצמות גדולות (פלקס?). שאלתי: מהי הסתיידות, השלכותיה ואם היא נוטה להתפתח לכדי נזק ממשי למוח? בברכה.

אינני מומחה בשטח והמעט שאני זוכר הוא שהסתיידות של מה שנקרא פלקס צרברי קשורה לתסמונת שנקראית תסמונת גורלין גולץ וכן להעראות של אפילפסיה בילדים. . כאמור אלו הם "|זכרונות ילדות" בשבילי פני למומחים גדולים ממני בשטח כמו רנטגנולוגים שמתעסקים בנוירורדיולוגיה . הסתיידות = שקיעת מלחי סידגן .