גידול בגזע המוח: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לגידול בגזע המוח

אונקולוגיה - תמונת המחשה
אונקולוגיה אחרי ההלם הראשוני בעקבות אבחון סרטן שד, המחשבה נתונה בראש ובראשונה למאבק בסרטן ופחות לה...
גידול במוח - תמונת המחשה
גידול במוח בישרו לכם כי התגלה בראשכם גידול שפיר? לפני שאתם נכנסים לחרדה וללחץ, קחו נשימה עמוקה, יש...
ניסטגמוס - תמונת המחשה
ניסטגמוס ניסטגמוס עלול להיגרם מליקוי ראיה או בעיה מוחית (בעקבות טרשת נפוצה,שבץ, או גידול במח). נ...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לגידול בגזע המוח?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

גידול בגזע המוח: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

הבן של חברה שלי בן 4 גילו לו סרטן בזגע המוח והרופאים אופטימים לגביו מה זה אומר באיזה מצב הוא נמצא

מאחר ואין לי שום נתן על מחלתו ומצבו של הילד אין לי דרך להעריך את מצבו.

שלום, אני בת 32. כחודש סובלת מירידה בחוש הטעם. בנוסף, לפני שבוע וחצי התחלתי להרגיש צריבה בלשון בעיקר בצד שמאל של הלשון כמו אחרי כוויה ממשהו חם הוא כאילו שפשפוף חזק . לפעמים כאילו הרגשה של כוויה, לפעמים ממש שורף ולפעמים הרגשה של קרירות כזו בפה כמו אחרי שמצחצחים שיניים, הרגשה של רעננות. ההרגשה כבר קיימת שבוע וחצי וזו הרגשה לא נעימה, כמו כן עדיין ישנה ירידה בחוש הטעם. בנוסף, אחרי סיום הארוחה לא נשאר לי טעם של אוכל בפה הרגשה של רעננות.כמו כן אם אני אוכלת מאכלים פיקנטים ( לא חריפים) אני מרגישה ממש שורף בלשון ובפה כאילו אכלתי משהו חריף. הייתי אצל רופאת המשפחה שלא מצאה משהו מיוחד על הלשון. קצת חספוס בלשון, נתנה לי משחת דקטרין שלאחר 3 ימים לא היה שיפור. ההרגשה של הצריבה לפעמים מופיעה בכל הפה. התופעה מאוד מלחיצה אותי ואני נכנסת לחרדות בגלל זה. כל היום אני מרגישה תחושה של שריפה בפה בעוצמות שונות לפעמים הרגשת צריבה נקודתית בלשון יותר בצד שמאל, לפעמים במרכז הלשון, לפעמים כל הפה שורף, לפעמים הרגשת קרירות בפה. ממה הדבר יכול לנבוע? אני ממש בחרדות שחס וחלילה יש לי גידול במוח. האם זה יכול להעיד על גידול בגזע המוח חס וחלילה? התור שלי לנוירולוג רק בעוד שבועיים וחצי ואני ממש בחרדה עד אז

אני לא זוכרת מנסיוני התבטאות כזו של גידול במוח. ממליצה בכל זאת שתיבדקי על ידי נוירולוג.

היי לא יודע מאיפה להתחיל נפל עליי פצצה גילו לי גידול בגזע המח low graid glayoma שלב 2 לטענתם לא מומלץ לעבור ניתוי מכיוון שהסיכון גבוהה יש סחרחורות וכאבי ראש וציפצופים באוזניים אטבוד שיווי משקל אני מאמין ששכחתי עוד כמה דברים כרגע מטופל בגראס רפואי השאלה אם יש איזה פטרון אחר אשמח לתשובה

הטיפול יכול לכלול קרינה, כימותרפיה או שילוב של שניהם. דרך הטיפול המדוייקת ותזמונה תלויה במספר גורמים בהתאם לגילך, מצבך, התופעות מהן אתה סובל המראה ב MRI ודינמיקה בתהליך- אם קיימת, ההחלטה צריכה להילקח עם הרופא המטפל שלך.

לאבא שלי גילו לאחר ניתוח מעקפים בבדיקת mri גידול בגזע המוח שמשפיע על בית הבליעה,אבי כבר לא מסוגל לאכול מוצק קשה לו לבלוע, הוא מאוד חלש, הרופאים המליצו לעשות ניתוח כדי לקחת ביופסיה, רציתי לברר האם אדם בגילו ב 78 יוכל לעבור כזה ניתוח באזור הגולגולת.

בכל מהלך יש סיכון מסויים. אבל כדי להחליט באיזה גידול מדובר ואיזה טיפול אפשרי חייבים לקחת דגימה מהתהליך.גם אי מתן טיפול הוא מסוכן. יש להעריך היטב את הסיכונים והסיכויים בכל מקרה לגופו.