NCCT: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לNCCT?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

NCCT: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לאמא בת 85 נמצא לאחר בדיקת ct תתמ בלבלב . מסה בקוטר עד 25 ממ בראש /זיז אונצינטלי של הלבלב . המסה היפודנסית ב NCCT. חוץ מזה מצבה מצויין ומרגישה טוב . אין לה שום תופעה או שינוי . הגיע לבית חולים בגלל בילירובין 2.42 שהתגלה בבדיקה שגרתית . הוחלט לא לבצע בדיקות נוספות ולא לנתח בגלל הגיל. שאלה: יכול להיות גם אפשרות שזה לא סרטן?

שלום עד שאין ביופסיה או לפחות בדיקה נוספת תומכת -זה יכול להיות דברים אחרים כמו גידול שפיר, תהליך דלקתי או זיהומי. מאחלת לה שתרגיש טוב יותר . נירית ירום

שלום רב, לאחר 4 ניתוחים- PCNL השלימה NCCT (טרם פענוח) - פירורים זעירים בכליה ימין, ללא הידרונפרוזיס. משמאל מספר אבנים לא חוסמות בגביע עליון ותחתון, חשד כי חלקן פרנכימטיות וכן זוהו הסתיידויות בחלל הפרי-נפרי, האם אקסטרווזציה של אבנים בזמן הניתוח? אודה על התרשמותכם, האורולוג ציין שייתכן ואצטרך ניתוח נוסף עקב הכאבים במותן ובבן התחתונה לכיוון המפשעה.

זו שאלה שיש לשאול את האורולוג המטפל. אני לא שמעתי על סיבוך כזה. הוא אולי קיים אבל בטח אינו שכיח. אם לא היו ממצאים דומים בהדמיה לפני ההתערבות זה תומך בהשערה של הרנטגנולוג . תופעה מוכרת ו דווחת היא נפרוקלצינוזיס שזה הסתיידוית בכליה המכילות קלציום.

אני סובל 7 חודשים מתחיפות שתן כאבים באגן שריפה באיזור של איבר המין מפשעות היה הפרשות מידי פעם לבנות עכשיו הם נעלמו! אחרי שפיכה יש מין נוזל שקוף והעטרה נהייה אדום קבוע עשיתי כל הבדיקות האפשריות הממצא היחיד זה אוראה פרבום וספירת זרע 5 מיליון ליקוציטים טופלתי בדוקסלין איזומנטין +רצפין מגאקסין החיידק נעלם בבדיקה חוזרת לאחר שלושה שבועות אבל שאני מקיים יחסים עם הבת זוג שוב חוזר. אצלה במכבי לא מיתייחסים לחיידק יש/אין לא רשום. ההיתי אצל דר טל ברוש שאמר שהחיידק הזה לא עושה שום דבר ולא לטפל בו ביכלל וזה לא מיזה ולפי מה שאני רואה בתשובותיך שהכן זה עושה זיהום ותסמינים דומים לשלי הציין שאחרי חודש אצלי החיידק נעלם והתסמינים עדיין היו וקיימתי יחסים והוא חזר ככה כבר שלושה טיפולים בחיידק נעלם וחוזר בבדיקה השלישית לאחר סקס השאירו אותי ככה כאילו סוף הבירור 1) מה דעתך לגבי זה? 2) ואיך כל רופא חושב אחרת על החיידק אין משהו ברור לגבי זה? 3)האם כדאי לקבל טיפול זוגי פעם אחרונה או לא לטפל ביכלל?

מציע לך לעבור אצלנו ברור מקיף 048359614

מה לגבי החיידק הזה ואיזה בירור כבר לא עשיתי עם עשיתי בדיקת שתן std דם הפטיטיסים hiv ועגבת ncct ערמונית לא גדושה ורגילה לא רגישה

כחמישה חודשים אני סובל מתחיפות ותכיפות לשתן כאבי בטן תחתונה כאב שבא מאחורי עצם הפוביס (שלפוחית או ערמונית) שרפה באיזור כולו עשיתי בדיקה לstd בדם וstd שתן הממצאים הם אוראה פרבום בלוטות לימפה מוביליות וניידות במפסעה ספירת זרע ליקוציטים 5 מיליון לאחר חודשיים התחיל לי אודם בפין מהפתח יתפשט לכל העטרה רופא עור אומר בלניטיס טופלתי באוראה פרבום אבל התסמינים ממשיכים האודם לא עובר למרות שטופלתי כבר בכמה משחות וכדורים כבר חודש אני בלי החיידק הזה הציין שכל זה התחיל לאחר סקס עם עובדת מין הרופאים היום לא כזה מדברים ומבחינת האורולוג הכל תקין גם הערמונית לא רגישה למגע ncct תקין קיבלתי הרבה אנטיביוטיקה שלא עזר דוקסלין רצפין איזומנטין ציפרודקס ל3 שבועות ×2 ומגאקסין האם לוקח זמן לתסמינים לעבור למרות שהחיידק נעלם? איזה עוד בדיקות אתה ממליץ לעשות? Hiv (קומבו) עשיתי פעמיים לאחר 3 שבועות ולאחר 11 שבועות שלילי לחזור על הבדיקות?

שלום משה, אני חושש שאין המלצה לבדיקות נוספות מלבד המשך מעקב ע"י רופא אורולוג. הרבה בריאות אפי

בקשר לתסמינים הם יכולים להמשיך למרות שנעלם החיידק או שזה לא קשור לאוראה פרבום ? והבלניטיס דלקת הבנתי שזה יכול לבוא רק מאיזה זיהום או פיטרייה ואני לא מאמין בצירוף מיקרים?

שלום משה, אין זה סביר שה'בלניטיס' שלך נגרמה ע"י חיידקי ה'אוריאהפלזמה'. הרבה בריאות אפי

לגבי האוריאה פרבום יכול להיות שנעלם ועדיין יש תסמינים של דחיפות לשתן וכאבים? האם יש לי צורך במבחן 4 כוסות לאחר שבתרבית שתן ותרבית זרע יצא נקי ? תודה רבה לך על הסבלנות

שלום משה, 1. הדחיפות לשתן והכאבים שלך יכולים לנבוע מסיבה אחרת. 2. 'מבחן 4 הכוסות' מיועד לאתר זיהום חיידקי בערמונית ('פרוסטטה'), מבוצע ע"י רופא אורולוג והוא אופציה להמשך הבירור של בעייתך. הרבה בריאות אפי