נגישות
נגישות

זיהום ברגל: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לזיהום ברגל

מחלות זיהומיות - תמונת המחשה
מחלות זיהומיות סובלים מכאבים באזור פי הטבעת בזמן יציאות או לאחר יציאות? אל תמהרו לחשוב שאתם סובלים מטח...
עיוותים ברגליים - תמונת המחשה
עיוותים ברגליים אורח החיים המודרני גורם לבעיות שכיחות בכף הרגל: ציפורן חודרנית, בוניון, יבלות ודרבן. על...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לזיהום ברגל?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

זיהום ברגל: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי ביום רביעי ערב חג סוכות החלקתי על הכביש וכתוצאה מכך נישרטתי ברגל וירד דם המקום כניראה היזדהם והתחילה להיתנפח רגל שמאל מה עושים??

שלום פנינה, הולכים להיבדק. הרבה בריאות אפי

שלום, לפני יומיים הוציאו לי קוץ מהעקב השמאלי. הפצע מהקוץ גרם לזיהום ולנפיחות בכף הרגל ובעקב. הרופא רשם אנטיביוטיקה והורה לנוח. בתוך כמה זמן אמורה להיעלם הנפיחות? אני מקפידה על נטילת האנטיביוטיקה אבל לא כל כך על מנוחה לרגל.

שלום א, אם כל חלקי הקוץ הוצאו, ואם אין מורסה באזור, ואם האנטיביוטיקה מתאימה לחיידק שגרם לזיהום, ואם המינון שלה הוא נכון, ואם את לוקחת אותה כהלכה- יש לצפות לשיפור תוך מספר ימים. הרבה בריאות אפי

שלום, אני חייל והייתי 3 פעמים בחודש האחרון באשפוז בגלל זיהום ברגל שלא עובר (צלוליטיס).הרגל עוד נפוחה ואדומה. אני מקבל צפורל 4 פעמים ביום ומשככי כאבים. שמתי לב היום שיש לי סימנים על היד . האם זה קשור לבעיה ? תופעת לוואי של האנטיביוטיקה? אתה ממליץ לחזור למיון ? תודה.

לצערי עקב נסיות לא יכולתי לענות יותר מוקדם. מה הכוונה בסימנים על היד? איזה סימנים? האם התפתח משהו מאז השאלה?

כתוצאה מזיהום בכף הרגל, קטעו לבעלי את רגל ימיו מהברך ולמטה. ובכל זאת הסוכר שלו הוא 145 בבדיקה האחרונה. כרגע הוא בשיקום והולך לקראת הרכבת פרוטזה. השאלה שלי כמה זמן לוקח השיקום, והאם הוא יוכל להתנהל בכוחות עצמו. ומה לגבי ערכי הסוכר שהיו מאד גבוהים עובר הניתוח. תודה רבה.

שלום לך אתי קטיעת הרגל מתחת לברך לא "קטעה" את הסוכרת שממשיכה לכרסם בבעלך ולכן יש להתייעץ עם הרופא/מומחה לסוכרת המטפל בו לגבי המשך טיפול קפדני והשגת איזון אידאלי. לגבי משך השיקום הוא שונה מאדם לאדם ותלוי בהתאמת הגדם לתותבת ובפיזיותרפיה והתרגול הנדרשים.

פורומים בנושא זיהום ברגל
פורום שפעת
ד"ר הלפרין ישיב לשאלות בנושא שפעת
פורום רפואת מטיילים
ד"ר אבי יצחקי יענה על שאלות הגולשים בכל הנושאים הנוגעים לרפואת מטיילים,...