פצע בנרתיק: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפצע בנרתיק?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פצע בנרתיק: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לפני חודש וחצי עברתי ניתוח תיקון T.V.T בגלל דליפת שתן שחזרה וכאב בנרתיק בצד שמאל מרגישה כמו ברזל או פצע בנרתיק וזה גורם לבערה וכאב חזק. הפרופ שניתח אותי אמר שהסרט עבר לנרתיק ובניתוח השני הסיר את הסרט. עדיין חודש וחצי לאחר הניתוח עדיין מרגישה את אותו כאב בנרתיק כמו לפני הניתוח ואי יכולת לקיום יחסים. למה הבעיה הזאת קיימת, מה השתבש?

שלום רב, חדירה של סרט TVT דרך הנרתיק יכולה לגרום להצטלקות מקומית, ויצירת רקמה הגורמת לכאב מקומי ותחושה לא נוחה. בד"כ הסרה של הסרט שחדר דרך הנרתיק מקלה על הבעייה. אנא פני לרופא שניתח אותך להמשך טיפול בבעייה. בברכה, דר. אלקלעי

שלום רב , קבלתי מרשם של נרות פולידין לטיפול של 12 יום, עקב פצע בנרתיק. ביום הראשון (לאחר השימוש בלילה) סבלתי מתחושה נוראית של מן גירוד פנימי באיבר המין, וגם מטפטוף קל של דם. רציתי לדעת, האם התופעה נורמלית, או שמא עליי להפסיק את הטיפול. תודה רבה.

שלום לך התופעה שאת מספרת עליה היא לא נורמלית יש להפסיק את הטיפול ולפנות לרופא כדי להחליט על המשך טיפול

האם זו תופעה נורמלית שלאחר השימוש בנר אני מרגישה ממש צריבה ממש שורף ? ואם כן כמה זמן תימשך התחושה ? .

שלום אני בהריון בשבוע 36, הבחנתי שיש לי פצעים מסביב לשפתיים בנרתיק וזאת לא תחושה נעימה לעולם לא סבלתי מפטריות או פצעים, השאלה שלי מזה יכול להיות?ממה זה נובע? האם יש טיפול?האם זה מסוכן?

לבדוק אצל רופא הנשים מה טיב הפצעים האלה ולנסות לקבל אבחנה, את לא מסתובבת בהריון עם פצעים בנרתיק בלי להבין מה זה

שלום, אני אשה דתיה וככזו שומרת נידה. בכל פעם לאחר המחזור בודקת שאני נקיה. לפני 10 ימים קיבלתי מחזור, הוא פסק אבל כל בזמן יוצאות ממני הפרשות דמיות. בבדיקה (אצל בודקת טהרה ולא רופאה) יש לי פצע די גדול בנרתיק. אך הפצע לא נראה מדמם. יש לי גם מעט כאבי בטן-צד נסבלים בהחלט. בעקבות הפצע המליצו לי לעשות פאפ. (עשיתי לפני 8 חודשים) אציין שאני עם התקן לא הורמונלי. אציין שיש לי עבר של ציסטות בשחלה. לאור האמור, כמה דחוף לעשות פאפ? יתכן שהכאב והדימום אינם קשורים לפצע אלא להתקן או לציסטה?

שלום יש לפנות לבדיקה אצל רופא