הפרשות בזמן ביוץ: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להפרשות בזמן ביוץ?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הפרשות בזמן ביוץ: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום לכן, אני בתולה אבל יש לי הפרשות מהנרתיק וזה דיי מרובה ולא נעים לי. לפעמים זה כמו נזלת ממש יוצא על נייר הטואלט. אני יודעת שזה לא מחלה ואין לזה ריח ולפעמים זה לבן. האם אלו הפרשות של ביוץ? ומה ניתן לעשות למנוע את זה? זה מגעיל ובעיקר אני מתביישת להיות אם מישהו בגלל זה. שלא לדבר על אורלי. אגב.. בזמן האחרון לפני שאני מתקלחת כן אני מרגישה שיש ריח חמוץ זה נורמלי? תודה

ההפרשות שאת מתארת סביר להניח שאלו הפרשות של ביוץ (ריריות לבנות או שקופות). לנרתיק יש ריח חמוץ קצת שנובע מקיום של חיידקים לקטובציליים שגורמים להחמצה של הנרתיק ושומרים עליו מפני פטריות וחיידקים פתולוגיים. אם מפריע לך מאוד לפני יחסי מין עשי שטיפות על כף חומץ תפוחים מהול בכוס מים אבל אלו הפרשות תקינות לחלוטין

עשתי הפלה לפני 3 חודשים ועד לפני שבוע וחצי היה שאריות של 20 מ"מ שהוצאו בביקורת בהיסטרוסקופיה לפני שבועיים קיבלתי מחזור וביום ה10 היה כמו הפרשות של ביוץ (נוזליות מאוד ) . בד"כ המחזור שלי 28-31 יום האם יכול להיות שהיה ביוץ מוקדם? האם אחרי הפלה יש סיכוי גבוה יותר?

שלום יתכן ביוץ מוקדם יש מחקרים שמראים שלאחר הפלה הסיכוי להריון יותר גבוה אבל זה לא חד משמעי

שלום. בת 32. ללא הריונות. אובחנתי בגיל 18 בשחלות פוליציסטיות. לקחתי כ9 שנים רצוף גלולות מינס למניעת הריון בעיקר. סיימתי חפיסה אחרונה וקיבלתי מחזור רגיל בשבת שעברה. הדימום נגמר ברביעי ובסופש היו מעט מעט הכתמות קטנות. אחרי סיום החפיסה לא לוקחת כרגע גלולות ( הגלולה הפעילה האחרונה נלקחה ביום רביעי ה24.7). היום הבחנתי בזמן ניגוב בהפרשה צהבהבה שקופה סמיכה ואלסטית כמו נזלת, בכמות גדולה יחסית למה שהייתי רגילה עם הגלולות. נלחצתי מאוד מהכמות. אציין שזה לא מגרד ולא כואב, רק נצפה בניגוב. מאוד מודאגת מהכמות של ההפרשה. בהמשך היום היו עוד הפרשות שקופות ( בנתיים מעטות). מאוד מודאגת מכמות ההפרשה הגדולה שהייתה בבוקר. ממה זה יכול להיות?? יש לי תור לרופאה אבל יש עוד זמן. מודאגת מאוד אשמח לתשובה.

שלום יתכן שזו הפרשה של ביוץ

שלום רב המחזור שלי מאוד סדיר, מקבלת מדי 27-28 יום, מחזור של 6 ימים לרוב. מנסה להיכנס להיריון כבר 10 חודשים. בחודשים האחרונים תמיד בזמן הביוץ ראיתי הפרשות של הביוץ והמקלונים הראו עליה בהורמון. החודש, ערכתי בדיקה מדי יום, החל מהיום -11 כולל היום שבדקתי (היום ה-15) ותמיד קיבלתי תוצאה שלילית. הפעם גם לא היו לי הפרשות של ביוץ. מה זה יכול להיות?

שלום ככל הנראה לא היה ביוץ החודש וזה בהחלט יתכן