דחיית ביוץ: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדחיית ביוץ?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דחיית ביוץ: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

דחיית הביוץ בגלל ביוץ מוקדם מאוד שנופל על הימים הנקיים. אז האם אין טעם לנסות החודש? בעצם להפסיק את האסטרופם? עוד לא היה ביוץ אז אם אפסיק את האסטרופם עכשיו מתי יתרחש הדימום הוסתי? תודה!

אולי צריך אצלך לשנות את המינון. הדימום הוסתי בד"כ מתרחש שבועיים אחרי הביוץ.

צהריים טובים, אני לוקחת 2 מג אסטרופם פעמיים ביום לצורך דחיית ביוץ כבר שבוע. היום התחילו הפרשות דמיות (יום 10 למחזור). האם זו תופעה תקינה? להפסיק את האסטרופם או להמשיך? מה גורם לזה? תודה!

כנראה שמינון האסטרופם לא מספק גבוה, כך שהרירית שנבנתה לא עבה ויציבה מספיק. ביחס לשאלה האם להפסיק את האסטרופם, השאלה למה היה צורך לדחות את הביוץ.

דחיית הביוץ בגלל ביוץ מוקדם מאוד. אז האם אין טעם לנסות החודש? בעצם להפסיק את האסטרופם? עוד לא היה ביוץ אז אם אפסיק את האסטרופם עכשיו מתי יתרחש הדימום?

ראי למעלה

צהריים טובים, אני לוקחת 2 מג אסטרופם פעמיים ביום לצורך דחיית ביוץ כבר שבוע. היום התחילו הפרשות דמיות (יום 10 למחזור). האם זו תופעה תקינה? להפסיק את האסטרופם או להמשיך? מה גורם לזה? תודה!

לאסטרופן במינון שלקחת אין יכולת לדחות את הביוץ.

ובהחלט עלול לגרום לדימום

שלום רב, בהמלצת הרופא לדחיית הביוץ (מפני שהוא נופל לי לפני הטבילה) לקחתי החודש בתאריך 1.6.19 כדור דחיית ביוץ שלושה ימים פעמיים ביום . יש לציין שהמחזור שלי הוא מאד מאד מדויק כל 28 יום על השעון . היום התאריך 7.7.19 חלף 9 ימים מאז היום שהמחזור היה אמור להיות ללא הכדורים , בשבוע שעבר ביום שלישי היו לי טיפות של הפרשה חומה ככה גם יום חמישי וגם ביום שישי . שבת הפסיק היום בבוקר הייתה לי הפרשה חומה ורודה ושוב זה הפסיק גם אחרי שרצתי , שתיתי המון מים בכדאי שתיהיה זרימת דם יותר טובה ולא יוצא כלום .. יש לציין שבהריון הקודם שלי היו לי מלא הפרשות אבל לבנות (גם נכנסתי להריון בזכות כדור דוחה ביוץ) . האם אני צריכה לקבל מחזור ? לחכות ? זה נורמלי ?

סליחה עכשיו שחישבתי קיבלתי מחזור פעם אחרונה ב28.5 ולא ב1.6 סהכ 42 ימים

שלום הייתי אמורה לקבל מחזור כדאי לבצע בדיקת הריון ולפנות לרופא