דחיית ביוץ: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדחיית ביוץ?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דחיית ביוץ: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב, בהמלצת הרופא לדחיית הביוץ (מפני שהוא נופל לי לפני הטבילה) לקחתי החודש בתאריך 1.6.19 כדור דחיית ביוץ שלושה ימים פעמיים ביום . יש לציין שהמחזור שלי הוא מאד מאד מדויק כל 28 יום על השעון . היום התאריך 7.7.19 חלף 9 ימים מאז היום שהמחזור היה אמור להיות ללא הכדורים , בשבוע שעבר ביום שלישי היו לי טיפות של הפרשה חומה ככה גם יום חמישי וגם ביום שישי . שבת הפסיק היום בבוקר הייתה לי הפרשה חומה ורודה ושוב זה הפסיק גם אחרי שרצתי , שתיתי המון מים בכדאי שתיהיה זרימת דם יותר טובה ולא יוצא כלום .. יש לציין שבהריון הקודם שלי היו לי מלא הפרשות אבל לבנות (גם נכנסתי להריון בזכות כדור דוחה ביוץ) . האם אני צריכה לקבל מחזור ? לחכות ? זה נורמלי ?

סליחה עכשיו שחישבתי קיבלתי מחזור פעם אחרונה ב28.5 ולא ב1.6 סהכ 42 ימים

שלום הייתי אמורה לקבל מחזור כדאי לבצע בדיקת הריון ולפנות לרופא

שלום, בעקבות ביוץ מוקדם המתרחש לפני הטבילה (שומרת נידה,טובלת בד"כ ביום ה12) הונחתי ע"י רופא הנשים לקחת אסטרופם החל מהיום הרביעי לוסת פעמיים ביום למשך 10 ימים. החל מהיום ה11 אני עורכת בדיקות ביוץ ביתיות באמצעות ערכה לבדיקת ביוץ. היום אני ביום ה20 למחזור ועדיין עפ"י הבדיקות הביתיות לא התרחש ביוץ. בכמה זמן האסטרופם דוחה את הביוץ?

מציינת שהמחזור שלי הוא בין 28-30 יום

עקרונית הרעיון הוא לעכב את הביוץ כל עוד את נוטלת את הטיפול

אני בת 30 בלי בעיות מיוחדות, התחלתי מעקבים לפני טיפול פוריות ראשון עם פרוטוקול טבעי והתוצאות של הבדיקות דם לא היו טובות לדעת הרופא. היו זקיקים של 16 ו-13 והבדיקות דם היו: E2 אסטדריול 221 פרוגרסטון קטן מ-0.8 LH 24 האסטדריול עלה וירד אבל לא עבר את ה-300 בכל הפעמים של המעקבים, ןה-LH נשאר אותו דבר לאורך כל הימים. הרופא החליט להפסיק את המעקבים ולא לעשות הזרעה ולהחליף פרוטוקןל שכולל גונאל F 900 ואוביטרל. השאלה שלה היא קודם כל האם זה נורמלי בגילי ובהתחשב בתןצאות הבדיקות לעבור לפרוטוקול הזה? ושנית מישהי שעברה טיפולי פוריות אמרה לי שיש צורך במעקב ביוץ ביחד עם הגונאל.. האם זה נכון או שאפשר גם בלעדיו? אשמח לעזרתך.

אפשר לעקוב אחר ביוץ בלי גונל, או עם גונל. המעקב זהה. מציע לבדוק AMH כדי לדעת מה העתודה השחלתית שלך.

קודם כל תודה רבה על התשובה. אנסה לבקש את הבדיקה שהצעת. האם ביחד עם גונאל צריך תרופה מעכבת ביוץ גם או שאין צורך?

עיכוב ביוץ חיוני ב - IVF אם על הפרק הזרעה, ניתן לוותר, אלא אם סופ"ש מתערב בלו"ז.

אכן הזרעה על הפרק. תודה רבה!

שלום, 1. אני לוקחת אסטרופם פעמיים ביום, מהיום השני למחזור למשך 7-8 ימים כדי לדחות ביוץ. בכמה ימים אמור להידחות הביוץ? ( בד"כ אני מבייצת ביום ה11 מתחילת המחזור) 2. האם יש מה לפחד מכל תופעות הלואי המזויעות שכתובות בעלון התרופה? תודה רבה!

1. במספר ימים. 2. צריך להיות מודע אליהן, אבל הן לא כל כך שכיחות.