הפרשות חומות אחרי מחזור: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להפרשות חומות אחרי מחזור?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הפרשות חומות אחרי מחזור: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

לקחתי במשך שנה גלולות מינס והפסקתי את הגלולות למשך חודש חזרתי לגלולות מינס כבר לוקחת במשך חודשים והתחילו הפרשות חומות לאחר מחזור ארוך זה תקין ?

שלום לך המשיכי בגלולות כסדרן

היי בת 32 לא נוטלת גלולות....לפני כמה חודשים המחזור היה מאחר לי ב10 ימים רק בשני המחזורים האחרונים הוא מגיע בזמן.המחזור האחרון הוא ב28.2 בכמה חודשים האחרונים שמתי לב כי לאחר המחזור יש לי הפרשות חומות בעת ניגוב..הייתי לפני כמה חודשים בבדיקה רופאנשים עם אולטרסאונד והכל היה תקין .היו לי שוב הפרשות חודש שעבר לאחר המחזור והלכתי לרופא נשים אמר שזה כנראה קשור לביוץ. עכשיו אני שוב אחרי מחזור לערכתי הסתיים ב2.3 ואני עם הפרשות חומות..מה זה יכול להיות?

שכחתי לציין כי לפעמים מרגישה גרד....וההפרשות שלי לפעמים צהבהבות..הן לא לבנות נקיות.

יתכן וההפרשות נובעות מביוץ פחות אפקטיבי, כדאי לבצע בדיקות פרופיל הורמונלי

שלום קיבלתי מחזור ב21.8 חמישה ימים של דימום רציף ומאז הפרשות חומות לפעמים קצת דמיות שלא פוסקות כל יום. השאלה למה זה קורה? אני בת 31 כשנה אחרי לידה קיסרית. תודה מראש

שלום כדאי לפנות לבדיקה

היי, אני נוטלת גלולות יאז פלוס כמעט שנה וישר לאחר המחזור נהיו לי הכתמות חומות שנשמשכות כחמישה ימים. שללתי הריון אך אני לא רואה משהו אחר שעונה על התסמינים כמו דלקת צוואר הרחם. חשוב לציין שלא כואב לי כלום אפילו לא טיפה. יש לי בדיקה אבל רק בעוד שבועיים ואני נורא לחוצה. האם הפרשות חומות כמו שתיארתי הם אחד התסמינים לדלקת?

שכחתי לציין את גילי שהוא 22 ואם זה קשור החלפתי לתחתוניות עם בישום.

אופייני לגלולות. ד"ר עדה גרובר מומחית למחלות נשים פריון ולידה יועצת לצוואר הרחם טל. 036702038