דימום אחרי בדיקת פאפ: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדימום אחרי בדיקת פאפ?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דימום אחרי בדיקת פאפ: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום רב עברתי בדיקת פאפ ולאחריה התחלתי לדמם...( אציין שאת בדיקת הפאפ עברתי כשבועיים אחרי שסיימתי דימום מהפלה טיבעית שעברתי בשבוע 7) השאלה שלי האם הדימום יכול לרמז על איזשהי פגיעה כתוצאה מבדיקת הפאפ שהיא מעבר לרק שריטה בצוואר הרחם?? במידה וכן על איזה פגיעה מדובר? יש לי חרדת בריאות ואני בלחץ מזה כי ירד לי דם אחרי הבדיקה בכמות לא קטנה בכמות שהייתי צריכה לשים מגן תחתון ומבחינתי זה אומר שיש פגיעה רצינית... אציין שאחרי יום וחצי הדימום פסק... החרדה העיקרית שזה ימנע ממני כניסה להריון... תודה על המענה

שלום רב, דימום לאחר בדיקת פאפ הוא שכיח. רפואה שלמה.

לפני 4 ימים עשיתי בדיקת פאפ, מאז יש לי הפרשה וורודה מעט דמית, האם זהו מצב תקין? האם אפשר לקיים יחסים?

זה נורמאלי. קרה לי גם. יעבור

בהחלט יתכן

ביצעתי אתמול בערב בדיקת פאפ ובמהלך הבדיקה חוויתי כאבים(שחלפו לאחר מספר דקות) והתחיל דימום במהלך הבדיקה שהמשיך עד היום אתמול הדימום היה אדמדם וכיום יותר בצבע חום ( לא בכמות של מחזור) ,הרופא מעט התקשה לבצע את הבדיקה . חשוב לציין שהמחזור סדיר ובעקבות הדימום הרופא המליץ לבצע בדיקת קולפוסקופיה .. רציתי לדעת אם הדימום וההתכווצות שחוויתי הם תקינים והאם יש סיבה לדאגה בעקבות ההפנייה הזו ? בנוסף האם קיים סיכון להריון במידה ויש חשד להריון.. הבדיקה נעשתה ביום ה17 למחזור ורירית הרחם הייתה עבה.

קורה שיש דימום קל אחרי פאפ. אם הוא חזק יותר מומלץ לחזור לרופא.

היי עשיתי בדיקה ביום רביעי בבוקר ומאז אני מדממת בדומה לוסת החודשית רק בכמויות קטנות יותר. כל כמה שעות צחליפה מגן תחתון ובכל כניסה לשירותים יש דם בשתן. מה זה אומר צריך לדאוג?

שלום יתכן שזה ערב שפשוף הצואר בזמן לקיחת הפפ אם ממשיך כדאי לפנות לבדיקה