כריתת פוליפ במעי הגס: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכריתת פוליפ במעי הגס?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כריתת פוליפ במעי הגס: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

בהמשך לבדיקת קולונוסקופיה אני צריך לבצע כריתת פוליפ מהמעי הגס. יש לי ביטוח מושלם וכן ביטוחים פרטיים נוספים. איך אוכל לבחור מנתח מומלץ?

אנחנו לא מקדמים או מפרסמים באתר רופאים

שלום רב, לפני כשבוע עברתי תהליך שני של כריתת פוליפ במעי הגס, לאחר אישפוז עקב דימום רקטלי שוחררתי הביתה, בהוראה להפסיק פלביקס ולהשתמש רק באספירין כעבור חמישה ימים מניתוח, ביומיים האחרונים אני סובלת מכאבי גב בצידי הגב, ולעיתים בדקירות בגב ולעיתים דקירות קלות גם בחזה, תוך כדי גם עברתי איזושהיא התקררות כללית כולל חום, האם יש קשר? האם משהו אחר?

מודע נוטלת פלוויקס? מההיטוריה לבבית שלך קודמת? בברכה, דר' דדשב

שלום אבקש לדעת למה משמש הכדור סלו קיי? האם הכדור יכול להזיק לאחר ביצוע ניתוח הסרת פוליפ מדופן המעי הגס?

שלום מרים, לפי מקורותינו (אתר MICROMEDEX), תרופה זו משמשת למניעה לטיפול בהיפוקלמיה (רמות נמוכות של אשלגן), השימוש בתרופה נעשה בהמלצת רופא בלבד ותחת מעקב רפואי. לא נמצא מידע לגבי נזק שעלול להיגרם, בזמן השימוש בכדור, לאחר הסרת פוליפ במעי הגס. בברכה,

עברתי מספר פעמים קולונוסקופיה לכריתת פוליפים במעי הגס. לאחר הניסיון האחרון נרשם במסקנות: נותר פוליפ שקוע עם חדירה לתת הרירית לכריתה לפארוסקופית שאלותיי: 1.האם אחרי ניתוח מסוג זה אחזור לתזונה רגילה או שאאלץ לשנות הרגלי אכילה וסוג האוכל? 2.אודה אם תפנו אותי לחומר הקשור לכריתת חלק מהמעי הגס בשיטה לפארסקופית. (רצוי באינטרנט בעברית)

לרב מדובר בכריתה של חלק קטן של המעי הגס שאינה גורמת להשפעה ניכרת על פעילות המעי או על התזונה. http://surgerygroup.co.il/colon-cancer/ http://hila.mednet.co.il/siteFiles/1/2542/29097.asp ד"ר גל