ריבס: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

טוהר מידות

מי נרפא מסרטן באמצעות דיאטת ענבים? האם בריא לצום? עוד פן לצום המסורתי ולתרבות הניקוי זוכרים את הקלישאה: "הינך מה שאתה אוכל"? ובכן, עכשיו, בעידן המודרני, שמשלב קידמה וטכנולוגיה, נטייה להיות פוליטיקלי קורקט ו"ניו אייג'" רוחני, יש לעדכן ולומר: "אתה מה שאינך מצליח לסלק מגופך". שכן, הקידמה הביאה עמה רעלים רבים במזון, אשר בשילוב הזיהום הסביבתי הגובר, פוגעים במערכות גופנו. החומרים המיותרים שאנו סופגים בצורות שונות נאגרים בכבד, ברקמות השומניות, במעיים וכמובן - בריאות.מחקרים רבים מאששים את העובדה, שיש קשר ישיר בין הזיהום הסביבתי למחלות הסרטן (רק לאחרונה הוכח הקשר שבין החומרים הרעילים בנחל הקישון לבין עלייה של 50 אחוז בהתפתחותם של סרטנים ממאירים בקרב צוללני חיל הים שהתאמנו בצלילה במימי הנחל המזוהם), וגם למפגעים בריאותיים אחרים.הרפואה, בעיקר המשלימה, מציעה שיטות ריפוי רבות...
ללמוד עוד על ריבס
התמכרות למסך-תמונה

טלויזיה ועכשיו המחשב הביתי

מאת: טלויזיה...
25/01/2002
טוהר מידות-תמונה

מי נרפא מסרטן באמצעות דיאטת ענבים? האם בריא לצום? עוד פן...

מאת: בעידן הג'אנק...
20/02/2003
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לריבס?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ריבס: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום. אני בחור בן 32 והתגלו לי בUS שתי אבנים קטנות, אחת בכליה ימנית בגביע תחתון 0.4 ס"מ. השנייה בכליה שמאל בקוטר עד 0.5 ס"מ בגביע אמצעי. הופנתי לבדיקות איסוף שתן,כי כבר היו לי אבנים לפני שנתיים וחצי. בינתיים עשיתי רק את ה24 שעות ללא חומר משמר (יש לי עוד שתיים עם חומרים,אחת לציטראט ואחת לאוקסלאט). אלה התוצאות: שם הבדיקה תוצאה תוצאה לעומת טווח הנורמה מידע נוסף UREA- URINE 24h 19 g/24hr סמן - הערך מחוץ לטווח 19 26 43 URIC ACID- URINE 24h 540 mg/24h 250 סמן - ערך תקין 540 750 UREA- URINE SAMPLE 1014 mg/dl URIC ACID- U SAMPLE 28.4 mg/dl PHOSPHORUS- U 24h 679 mg/24h 400 סמן - ערך תקין 679 1300 PHOSPHORUS- U SAMPLE 36 mg/dl CALCIUM- URINE 24h 95 mg/24h סמן - הערך מחוץ לטווח 95 100 250 CALCIUM- U SAMPLE 5.0 mg/dl PROTEIN- URINE 24h 86 mg/24h 0 סמן - ערך תקין 86 150 הערות והסבר PROTEIN- U SAMPLE 4.5 mg/dl MAGNESIUM- U SAMPLE 4 mg/dl MAGNESIUM- URINE 24h 80 mg/24h 72 סמן - ערך תקין 80 120 האם זה תקין? אני רואה שהUREA והקלסיום קצת נמוכים. ולגבי חלק מהערכים לא כתוב לי מהו טווח תקין. תודה.

הכליה אחראית על איזון המים והמלחים בגוף. בשתן מופרשים עודפי נוזלים, מלחים ורעלים שונים. אבני כליה נוצרות כשמלחים שונים מגיעים לריכוז מסויים בשתן, הופכים להיות בלתי מסיסים ומתגבשים לגבישים המתחברים יחדיו לגוש גדול (אבן). באיסוף שלך אין הפרשת יתר של אחד ממרכיבי האבן (בהתחשב באי שלמות האיסוף). ההמלצה היא לחזור לפחות פעמיים על האיסוף. נהוג לשלוח גם קראטינין באיסוף (לוודא שלמות איסוף) .

תודה על התשובה. עוד שאלה אם אפשר... אני אמור עכשיו לעשות איסוף נוסף לציסטרט עם חומר משמר ועוד איסוף אחר לאוקסלאט עם חומר שונה (לא הבנתי איזה בדיוק). 1. האם לשים את האיסופים ב24 שעות במקרר? 2. אמרו לי שצריך צום מסוים לפני שניהם? בציטראט אסור עגבניה,אבוקדו,בננות,תבלינים,וניל, קפה וקולה 48 שעות לפני האיסןף..זה נכון? ובאוקסלט 48 שעות לפני אסור תרד, תות שדה, אפונה, עגבניות, שוקולד, ריבס ופלפל...זה גם נכון? אני לא רוצה לעשות סתם ושזה לא יהיה לפי ההנחיות הנכונות. תודה.

1. מומלץ לשמור את האיסופים בקירור 2. במהלך איסופי השתן שמטרתם להבין מדוע אתה יצרן אבנים יש לאכול את הדיאטה הרגילה שלך . 3. שני האיסופים מבוצעים למיטב ידיעתי עם חומצת מלח שמטרתה לשמר את החומר הנבדק.

שבוע טוב לשתי הרופאות, השאלה שלי אם לאבא של יש קריטנין עודף, האם הוא יכול לקחת את הכמוסות הבאות לעצירות: לקסין פורטה . רכיבים: ריבס המדבר, שומר, פסיליום, זרעי פשתן, שזיפים, תאנים, מיצוי של תמר הינדי. בתודה רבה מראש, חני .

המרכיבים מכילים אשלגן ולכן חשוב לדעת מה ערך האשלגן בדם אצלו. אם תקין, אין מניעה משימוש בתרופה

שלום רב, בעלי נוטל כדורי לקסין פורטה של חברת סודות המזרח על בסיס קבוע (מידי ערב) 3 כדורים. המרכיבים של הכדורים הם: ריבס המדבר (rheum rhabarbarum) שומר (foeniculum vulgare) פסיליום (plantago afra) זרעי פשתן שזיפים (prunus domestica) תאנים תמר הינדי (tamarindus indica). בנוסף, הוא סובל גם מתת פעילות של בלוטת התריס ומטופל בכדורי יוטירוקס באופן יום יומי. יום 50 מק"ג יום 100 מק"ג לסירוגין. בעלי גם אסמטי והוא מטופל ב symbicort פעמיים ביום. רציתי לדעת אם נטילת כדורי הלקסין FORTE עלולים לגרום לבעיות בזרע? האם השימוש בכדורי לקסין FORTE, יוטירוקס ו- Symbicort עלולים לגרום למומים בעובר? אני בהריון בשבוע 10 יש בדיקות נוספות או דברים נוספים שצריך לבדוק עקב נטילת כדורים אלו? תודה מראש.

נטילת התרופות של בעלך לא אמורות להשפיע על ההריון שלך וגם לא לפגוע באיכות הזרע

האם עלולים להיגרם מומים לעובר?

אני בתחילת היריון שבוע 5 ומשתמשת בלקסין פורטה שמכיל את כל המרכיבים הללו רוברב טיבטי, שומר, פסיליום, זרעי פשתן, שזיפים, תאנים ומיצוי תמר הינדי. משתמשת בכמוסות לעומת זאת הטיפות של לקסיםן פורטה מכילות מים, פרופילן גליקול, תמצית שזיפים, תמר הינדי, זיזיפוס, קמומיל, ריבס המדבר. מה עדיף ? תודה

לא נראה לי שיש בעיה עם שתיהן, אבל עדיף להפנות את השאלה "למרכז ליעוץ תרופתי בהיריון".