שיטת naet: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

אביב הגיע: כיצד מטפלים באלרגיות?

האביב מביא אמנם שמחה רבה, לבלוב ופריחה, אבל גם אלרגיות רבות. לא מפסיקים להתעטש? העיניים אדומות? רוצים להפסיק לסבול? יש פתרון עונת האביב, כך יודעים האנשים שסובלים מאלרגיות, טומנת בחובה את הרגישות הרבה ביותר לאלרגיות - יותר מבכל שאר עונות השנה. הסיבה לכך היא פריחתם העזה של ההדרים, הדשא, כתלית יהודה (אותו צמר שמבצבץ בין אבני הכותל המערבי), לצד צמחים נוספים. כאשר אנו נחשפים לפריחות אלה דרך מגע או אפילו דרך האוויר, אנו חשופים לתופעות הלוואי של האלרגיה כלפיהן, במידה וזו קיימת בגופנו.האם באמת רק הפריחה מלבה את תופעות האלרגיה המציקות, או שישנם גורמים נוספים?ד"ר מיכה צינמן, רופא משפחה, המתמחה מזה שני עשורים בטיפול בשיטת סילוק אלרגיות, משיב לשאלותינו. אלרגיית אביב (אילוסטרציה) דוקטור, מה עושים עם האלרגיה? "הפן הסביבתי בהחלט משפיע על תופעות האלרגיה כפי שאנחנו מכירים אותן - מתלונות...
ללמוד עוד על שיטת naet
צרכנות רפואית מס' 71-תמונה

בקבוקונים נגד אלרגיה, מחשבים שמחזירים עיניים עצלות לפוקוס,...

מאת: מערכת zap...
29/11/2006
צרכנות רפואית מס' 125-תמונה

תוכנית לחשיפה מוקדמת של סוכרת, מרכז לטיפול בשיטת IPEC,...

מאת: מערכת zap...
31/01/2008
אביב הגיע: כיצד מטפלים באלרגיות?-תמונה

האביב מביא אמנם שמחה רבה, לבלוב ופריחה, אבל גם אלרגיות...

מאת: מערכת zap...
19/05/2014
ניקוי פיזי רגשי משולב - שיטת IPEC-תמונה

איך מאבחנים דרך מתח שרירים, איך "מנקים" אלרגיות ולמה האדם...

מאת: מערכת zap...
24/08/2005
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לשיטת naet?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

שיטת naet: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

האם הטיפול לשיטה NAET מוכרת בכל מרפאות רפואה משלימה?... תודה

שלום לא יודע במה מדובר. דר דיין

עקב אלרגיה לא מאופיינת, התחלתי לפני חודשיים טיפול בשיטת NAET. לפני כשבועיים התחלתי להרגיש כאבים בכפות הידיים ולאורך הזרועות. רופא המשפחה טוען שאיבדתי מסת שריר בשתי כפות הידיים. האם יש קשר לשיטת הטיפול הר"מ שבה אני מחזיקה מבחנות בכפות הידיים?

שלום לא מכיר השיטה.

עקב אלרגיה לא מאופינת התחלתי טיפול בשיטת naet ,לאחר חודשיים התחלתי להרגיש כאבים ורגישות בכפות הידיים לאורך הזרועות,בשבוע האחרון לפי טענת רופא המשפחה יש לי אובדן מסת שריר בכפות הידיים.האם יש קשר לאובדה שבמהלך הטיפול אני מחזיקה מבחנות בשתי ידיי?

לא מכיר את השיטה

שלום לכולם הייתי בפורום זה בעבר... הנני חולה קוליטיס מזה 3 שנים ומטופל בתרופה בשם פנטסה. לאחרונה התעניינתי בצורות רפואה שונות שיעזרו לי יותר במחלה מאחר ואני עכשיו בהתלקחות והתרופה איננה עוזרת כראוי... האם כדאי לי לנסות שיטה אלטרנטיבית או שיטה אחרת שמועילה יותר? בנוסף האם עברתם טיפול במכון naet? האם כדאי לנסות? הטיפוך מוכך? תודה!

היי סופרן, כן, אנ י זוכרת את השם שלך.. דעתי האישית היא שכטיפול במחלות מעי דלקתיות, צריך להישען על התרופות הקונבנציונליות. כל הטיפולים האחרים צריכים להיות "משלימים" אבל בשום אופן לא "אלטרנטיביים".התרופה שאת לוקחת לא נחשבת לטיפול חזק, ויתכן שצריך להוסיף לך משהו כדי לרסן את ההתלקחות או להחליף למשהו אחר. מכיוון שבמחלות האלה יש גם מקום להשפעה של סטרס, אפשר לנסות ולמצוא משהו משלים שיעזור לך להרגיע קצת את המערכת, אבל ממש לא ברמה של להחליף את התרופה. יש כאלה שטוב להם דיקור, רפלקסולוגיה, יוגה, ויש כאלה שלא מושפעים מזה. את צריכה לנסות ולראות. כדאי גם להתייעץ עם נטורופת כדי להתאים דיאטה. לא יודעת על אנשים שטופלו במכון ששאלת. אני יודעת שמנהל אותו ד"ר אייל טורפז (הוא היה פעם רופא שיניים במכבי - הייתי אצלו פעם - ולפני שנים הוא עשה הסבה), ראיתי פרסומים שלו אבל לא שמעתי על מישהו שטופל שם. בכל מקרה, תיידעי את הגסטרו שלך על המצב ואל תפסיקי תרופות על דעת עצמך. הרבה בריאות אגב, אם תהי מרוצה מהטיפול המשלים, אשמח אם תעדכני אותי.