בעיה באינטימיות בשל נתונים פיזיים

דיון מתוך פורום  סקסולוגיה

28/10/2020 | 00:48 | מאת: אנונימי

שלום, אני בן 38, וסובל מכמה בעיות שקשורות בנושא המיני ולצערי גם משפיעות על הרצון לזוגיות (כולל זוגיות שנהרסה בגלל נושא הסקס). יש לי איבר מין קטן מאוד, בזקפה מלאה סביב 10 ס"מ ומאוד דק (עובי של פחות מ 2 אצבעות צמודות). כאילו זה לא מספיק, אז אני גם סובל משפיכה מוקדמת ברמה של חצי דקה מקסימום (ולעיתים גם שניות בודדות). היו לי מערכות יחסים שנהרסו בגלל זה, וכאשר אני נכנס לקשר חדש אני בורח מאינטימיות ומנתק קשר בכדי לא להיחשף שוב, מצד שני לא נהיה צעיר מיום ליום וגם לא רוצה להישאר לבד כל החיים רק כי "בורכתי" בנתונים מבישים בחלק התחתון האם יש משהו לעשות בנושא הגודל או השפיכה? אני משתדל מאוד להימנע מכדורים במידת האפשר תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה

עם בעיית הגודל אין מה לעשות. עם הבעיה השנייה של שפיכה מהירה יש מה לעשות. כדאי לך לפנות לטיפול מיני שיעזור לך להתמודד עם הנושא.

29/10/2020 | 10:16 | מאת: אבא שאכפת לו מהבחור ששאל שאלה

היי, ראשית כל הכבוד לך להצפת המצוקה שלך. נכתב לך ש"עם בעית הגודל אין מה לעשות", חשוב שתבין שהכוונה היא אין מה לעשות פיזית בלבד. לדעתי, 1. הגודל שציינת איננו בעייתי כלל וכלל. אתה אולי בממצוע הנמוך אבל ממש לא במצב של מיקרופניס כ-6 ס"מ שאולי יוצר בעיה. 2. ואתה יכול להנות מחיי מין נפלאים, סקס איננו רק גודל האיבר אלא הרבה יותר מכך, ועם בת זוג רצינית וראוייה אין שום סיבה שהזוגיות תפגע בגלל גודל של איבר. 3. ממליץ לך לגשת לייעוץ , כדי שקודם כל תקבל את עצמך כפי שאתה, וכאמור אתה בסדר גמור! 3. כאשר אתה תקבל את עצמך, אתה גם תקרין את ההשלמה והבטחון שלך לבת הזוג וזה כמובן יאפשר לך לחיות את חייך באופן מלא ובריא. בהצלחה !

09/11/2020 | 19:14 | מאת: חסויה..

היי בדיוק כתבתי פה בפורום... יש לנו אותה בעיה.. דימוי גופני וכו'.. צריך להילחם בזה וזה בעיה וכמו שכתבת הבדידות... אני בול כמוך נמענת רק שאני אישה ולא גבר. לא יודעת אם העבירו עליך ביקורת אבל עליי כן מה שגם להימנעות טוטאלית. במקרה שלי הביקורת נעשית עוד כשאני עם בגדים.. אני רזה שטוחית... ויש עוד בעיות שבגללם קשר נתקע כמו רצון מהר למגע ואינטימיות גופנית . אני חושבת שאם עליך הערות אתה צריך לצאת וזהו ולא לחשוב על זה... תכלס צריך להתמודד עם הערות אף אחד לא מושלם יש עוד כמוך ועוד כמוני ולכל אחד שהוא עירום או עירומה יש בעיה כזו או אחרת... גם אם תהיה דוגמן הרי עם השנים גיל 60 לא תראה אותו דברולא הישה שאיתך . אני מבינה אותך הכל נובע מהחברה שמצפה למושלמות חברה ביקורתית ושמחר יש עוד אבוקדו ז למה להתאמץ.. אני יצאתי עם בחורים שעל הדייט הראשון הערות למרות שלמחרת רצו לראות אותי אבל כבר היה קשה. גם קשה לי כל הניסיון לגרור למיטה לומר מלא דברים ואח"כ הכל משתנה. אני לא מתאהבת מהר. בגלל שאתה גבר אתה יכול לנסות לצאת עם ממש צעירות בגיליאי 20 תנסה ותראה. אל תוותר לעצמך על הקמת משפחה. אני מכירה מישהי מפורסמת שאין לה רגליים בכלל עד המפשעות והיא בזוגיות. אז לפעמים אני אומרת עם מה אנשים מתמודדים ואיך אני לא מסוגלת? אבל כשזה מגיע אליי אני משתתקת. מניחה שגם אתה. צריך עבודה עצמית ושמישהו יוציא אותך מהסרטים ומנלופ הזה.

מנהל פורום סקסולוגיה