רעידות ידים וזרמים ברגלים

דיון מתוך פורום  פסיכיאטריה

03/02/2021 | 00:20 | מאת: צופית

מזה חודש וחצי עליתי במינון לוסטרל ל 100 מ"ג. לפני כשלושה שבועות בערך התחילו לי רעידות בידים [לא כל יום ולא כל הזמן] וכן תחושת זרמים ברגלים. אני לוקחת את הכדור בשל חרדת מחלות. האם יש קשר בין הכדור לתפעות שתארתי? תודה מראש

03/02/2021 | 16:59 | מאת: מני

על פי העלון לצרכן, וככל מעכבים סלקטיביים לסרוטונין (ssri), סבירות גבוהה שזה מהכדור, כי סבירות גבוהה יחסית של עד 1 מתוך 10 משתמשים ללקות בתופעה זו כתוצאה מהכדור (10% לכל היותר, וככל הנראה לפחות 2% לוקים בתופעות לוואי אלו). לקביעה יותר מוחלטת שזה מהכדור, יש לידע את הפסיכיאטר המטפל בתופעות האמורות, לשאול אם זה מהכדור, ובכל אופן- לטפל בתופעות אלו עד כמה שניתן, ובהתאם לחומרתם. בהצלחה ושבוע נפלא, מני. נ.ב איני הרופא של הפורום, אלא גולש ככל הגולשים, אך מנסה גם לעזור לגולשים עד למענה הדוקטור, באופן זמני. את מוזמנת לחכות למענה הדוקטור באם ניתן, ובכל אופן- ברור שלא יזיק לפנות לפסיכיאטר המטפל כנ״ל, בפרט שדווקא הוא זה שיכול להציע לך טיפול בעניין. העניין היחיד שיכול למנוע זאת הוא אולי עומס בתורים למטפל שלך, ולכן כדאי בהקדם לקבוע אליו תור או באם ניתן אפילו לשאול דרך המזכירות ולבקש שהדוקטור יחזור אלייך עם תשובה בעניין. רק מציע, את לא חייבת לשמוע לי, ברור...

צודק מני. בריאות שלמה!

מנהל פורום פסיכיאטריה