מכור לפורנוגרפיה באינטרנט

דיון מתוך פורום  התמכרות

25/08/2015 | 19:28 | מאת: דב

שלום, אני בן 19 ומגיל צעיר יחסית, 14 אני מאונן מול האינטרנט בתדירות של כמה פעמים בשבוע. אחרי כל פעם אני מרגיש מאד גרוע עם עצמי. אני מרגיש שזה גורם לי לתפקוד פחות טוב בהכל- לימודים, קשרים חברתיים...אחרי כל נפילה אני אומר לעצמי שזה לא יקרה לי יותר, אבל תמיד מגיעה הפעם הבאה אחרי כמה ימים, בדרך-כלל בשירותים. אני רוצה להפסיק לגמרי, איך עושים את זה???

לקריאה נוספת והעמקה

דב שלום, ראשית, את הצעד הראשון נראה שעשית. אתה מכיר בכך שיש בעיה. ועכשיו השאלה איך ממשיכים מכאן. היום יש קבוצות של מכורים למין אנונימיים (אתה יכול לחפש ברשת, וליצור עימם קשר). אלה קבוצות תמיכה המסייעות ברמה ההתנהגותית ורגשית להתמודדות עם ההתמכרות. כמו כן, אתה יכול לפנות למטפל פרטני, המתמחה בטיפול בהתמכרויות למין. הנקודה היא- שחשוב להיות במסגרת טיפולית- תמיכתית.גמילה מהתמכרות משלבת שינוי התנהגותי, מחשבתי, והתמודדות רגשית. חשוב למצוא מסגרת שתסייע לך בתהליך. אתה גם מוזמן להמשיך להתייעץ כאן. בהצלחה!

29/08/2015 | 23:52 | מאת: דב

שלום, תודה על התגובה. יש איזה מסגרת/קבוצה שאת ממליצה עליה? להגיע למפגשים למפגשים זה קצת פחות רלוונטי, אבל פורומים באינטרנט ואולי גם בטלפון יכול להיות יותר מתאים. תודה רבה, דב

מנהל פורום התמכרות