יותר מדי טוב לב/נחמד לאנשים וזה פוגע בי

דיון מתוך פורום  אימון אישי, זוגי ועסקי

11/03/2012 | 07:05 | מאת: אייל

אז ככה: אני בן 24, מאוד אהוב בקרב הקרובים שלי בין אם זה חברים לעבודה,חברים מהעיר,ידידות,חברים מהצבא וכו'. כל פעם אני מוצא את עצמי נדפק פעם אחר פעם מזה. בין אם זה בדברים הכי קטנים בעבודה מהממונים עליי שדקה אחת צוחקים איתי ואחרי זה הולכים עושים לי קטע לא יפה מאחורי הגב, לבין שאנשים לוקחים אותי לא ברצינות (אני נורא אוהב לצחוק ולהיות ציני) ועם כל זה שאני לא נמצא עם החברה (חודש וחצי איתה ולפעמים אנחנו לא יוצאים ביחד בשישי) אז אני כזה נישאר די לבד למרות כל מעגל החברים שיש לי. זה מתבטא גם בטובות שאני עושה וכמה שאני יודע שזה לא טוב לצפות לטובות בחזרה אבל פשוט זה לא הדדי אף פעם. פשוט לא הרווחתי כלום מהטוב לב שלי פעם בחיים האלה. אני "זוכה" לראות כ"כ הרבה צבועים בסביבה שלי שזה רק מעצבן אותי כל פעם מחדש. גם אני מוצא את עצמי מוותר ביום יום בין אם זה הדברים הכי קטנים (עקיפה בסופר,משלם תמיד את המחיר המלא על דברים שאפשר להשיג פחות או מבצע אחר, לא יודע להתווכח עם אחראי משמרות בעבודה שלי ולפעמים לא יודע להגיד ל-א ונדפק מזה... ועוד דברים שעכשיו לא עולים לי) אני רוצה לדעת איך אני יכול להשתנות ופתאום לבוא עם "פנים חדשות", להיות מניאק. להתחיל לחיות את החיים של הישראלים פה במדינה ולא להשאר עם הטוב לב,מצפון הכנות שלי שלא יקחו אותי ולא יובילו לשום מקום. פשוט מחפש מדריך להיות פשוט מניאק. זה לא נשמע טוב אבל זה מה שאני רוצה. אשמח מאוד לשמוע את תגובתכם בנושא,תודה ויום טוב.

15/03/2012 | 15:03 | מאת: גאיה

אני שמחה שהתחברת לזה מעניין למה מחקו את התגובות שלנו?! בכל מקרה, יש אפשרות לעבור תהליך ראשוני בקורס קצר בקבוצה העבודה האמיתית היא בטיפול מאוד עמוק בתת מודע לשחרר את הדפוס התנהגות ודפוס החשיבה שגורם לך לתת מעצמך בלי לשים את הגבול של מה אני שומר לעצמי זה דבר מוכר מאוד אני חייבת לציין וזאת תכונה נפלאה לתת אבל כשאתה בנתינה של 100% אין מקום לאחרים לתת לך אתה כנראה גם מרגיש כאבים בגרון או באיזור הריאות ( נשימה) זה חלק מהמאפיינים... אתה לא מצליח תמיד לבטא את עצמך כמו שאתה רוצה והרבה פעמים אתה מושפע מעצות ודברים שאחרים אומרים לך ולא תמיד מקשיב לעצמך הטיפול הוא מהיר ותמידי אתה מוזמן להתקשר ואני אשמח לתת לך הסבר מעמיק רק שתדע שאפשר לחיות אחרת :) 036189091

15/03/2012 | 16:40 | מאת: אייל

איזה הודעות שלנו מחקו? איך עושים את התהליך הזה בהתחלה ? ללא התת מודע. איך משנים את הדפוס הזה של הנתינה? בהחלט, שאני לא מצליח להתבטא עם הרגשות שלי ואני די מושפע ממה שאומרים. אוקיי, אשמח לדעת כמה פגישות נידרש ? איפה נימצא המקום? וכמה כל פגישה?

מנהל פורום אימון אישי, זוגי ועסקי