הפסקת שימוש בהרגיין.......

דיון מתוך פורום  טיפול בנשירת שיער והשתלות שיער

27/09/2018 | 16:47 | מאת: הרגיין

אהלן, רכשתי את הרגיין ועמדתי להתחיל להשתמש בו על מנת להפסיק התקרחות תורשתית שיש לי, אבל אז התברר לי שאם מפסיקים את הטיפול, תופעת הנשירה עתידה לחזור ואולי להחמיר. במקרה כזה עדיף לי כבר לא להשתמש בתרופה כדי לא להיות תלוי בה. הדילמה שלי היא האם העובדה הזו נכונה או נובעת מאינטרס של חברת התרופות? אשמח לדעת מומחה בנושא. תודה רבה

לקריאה נוספת והעמקה
02/10/2018 | 17:34 | מאת: ד"ר מאיר באבאיב מומחה לאסתטיקה ועור

בהפסקת הרגיין הנשירה לא תחמיר באופן תמידי . אחד ממנגנוני הפעולה של התרופה: הכנסת השיער לשלב צמיחה , כאשר מפסיקים אותה , הרבה מהשיערות שהוכנסו לשלב צמיחה חוזרות לשלב מנוחה ונושרות ואז יש נשירה מוגברת. נשירה זו לא גורמת לאיבוד השיער כי השיער שנשר חוזר וצומח בהדרגה. העובדה ידועה ומוכרת לכל הרופאים וגם לחברות המייצרות.

02/10/2018 | 20:05 | מאת: דור

כלומר, הנשירה המוגברת שחלה בתום הטיפול בקצץ הריגיין היא תגובה לסיום הטיפול, ובסופו של דבר, לאחר שהשיערות נושרות בבוף הטיפול הן גם חוזרות וצומחות מחדש?

21/10/2018 | 14:18 | מאת: ד"ר מאיר באבאיב מומחה לאסתטיקה ועור

כן

מנהל פורום טיפול בנשירת שיער והשתלות שיער