כאבים באורגזמה אוננות

דיון מתוך פורום  האשה והרחם

29/04/2018 | 19:55 | מאת: מאירה

שלום רב, השאלה אולי לא קשורה לפורום אך אשאל בכל זאת- אני בת 30, ושמתי לב שבזמן האחרון לאחר אוננות, ז"א ממש בשיא האורגזמה בלבד, אני חשה בפתאומיות, כאבים בטבור, ובטן תחתונה. האם זה מעיד על משהו? משהו שצריך לבדוק? אציין שזאת הפעם השלישית שזה קורה.. זה קרה גם לפני 3 שבעות בערך.. ושבוע שלפני.. וזה לא קרה בעבר. אציין שיש לי ציסטה פרא שחלתית לא קטנה , אבל היא במעקב ואני לא חושבת שיש קשר, יש לי אותה המון המון שנים ואין צורך בניתוח. אבל מה לגבי מה שתיארתי? למה זה קורה? אשמח לתשובה אני קצת חוששת שאולי הזקתי לעצמי? אבל באופן כללי לאחר מכן הכל בסדר איתי. מרגישה רגיל. זה קורה רק כפי שתיארתי.

לקריאה נוספת והעמקה

שלום מאירה, ראשית "צפירת הרגעה" - אין שום צורה שבה היית יכולה להזיק לעצמך. אין לי תשובה ברורה למה דווקא בפעמים האחרונות חשת בכאבים לאחר אורגזמה אבל מהיות האורגזמה תגובה עיצבית הרי שגירויים עיצביים יכולים להיות מושלכים או מוקרנים לאזורים אחרים ולהתבטא בצורות שונות. בלי או עם קשר לכך - אני ממליץ על בדיקה שגרתית אצל רופא נשים לווידוא תקינות מערכת המין. כל טוב.

11/05/2018 | 12:36 | מאת: מאירה

תודה על המענה, ברשותך 2 שאלות נוספת: 1. האם מקור הכאב בזמן הגמירה( סוג של זרם חשמלי בבטן תחתונה לדגדגן ולצד ימין איפה שלמעשה הציסטה שלי גם ממוקמת., האם יכול להיות בגלל הציסטה הפרא שחלתית שיש לי בצד ימין פתאום יש את הכאב הזה שאני מרגישה בזמן הגמירה?? אני רוצה לציין שזוהי ציסטה שאובחנה מלפני 10 שנים בערך, והיא במעקב והוחלט לא לעשות ניתוח, היא בגודל 44*55 ונשארת ככה ללא שינוי. ושאלה נוספת בבקשה- האם כשארצה להיכנס להריון בעתיד ואני כרגע בת 30, אני יכולה? או שיש שיכולה להיות בעיה עם הציסטה להיכנס להריון או בעיות פוריות? תודה

מנהלי פורום האשה והרחם