ערב של מיסטיקה, יופי וטעם. כולן מוזמנות!!!

דיון מתוך פורום  צמיחה אישית ונשית - מעגל נשים

14/08/2005 | 12:39 | מאת: יעלי

רציתי להזמין את כולן, לערב משותף לאסנת ולי ולשתי בנות מוכשרות שמכינות תכשיטים מדהימים. הערב מתקיים ביום רביעי ברעננה, הזמנה רצ"ב. נשמח לראותכן! שיהיה יום של אור יעל *************************************************** הזמנה - ערב כיף!!! ערב יום רביעי, ה- 17.8.05, החל מ- 20:00, ברעננה, רח' ההגנה 64 אנו מזמינות אותך לחוויה של מיסטיקה, יופי וטעם. "מסע השוטה ככלי להתפתחות וצמיחה רוחנית" – מסע חווייתי בין קלפי הטארות תוך למידה על העצמי. המסע יתחיל בשעה 20:00, יש לדייק. לטעום, לאהוב, לקנות ולהזמין - מאפים מלוחים ומתוקים, תוצרת בית תוך הקפדה על מגע אישי ושימוש בחומרים משובחים בלבד, מבית "פנוקי מאפים" – יעל. תכשיטי פיוזינג, כלים מיוחדים – עיצובים בזכוכית, בעבודת יד ובתשומת לב אישית לכל פרט. ואיך מגיעים? מרח' אחוזה ברעננה פונים ימינה (או שמאלה) לרח' בר אילן ונוסעים בו עד סופו. פונים שמאלה לרח' ההגנה ונוסעים עד סוף הכביש. הבית השני מהסוף הוא בית מס' 64. נשמח לראותכם

15/08/2005 | 09:10 | מאת:

אני מרצה בשעה 20:00 ונוכל להתחיל לאחר מכן (כמובן לאחר שנערוך סיבוב בין כל הדוכנים) את המעגל שלנו שדיברנו עליו. מה אתן אומרות ?

15/08/2005 | 13:37 | מאת: שירה

זוכרת שהאוטו שלי במוסך כבר כמה ימים?.. התקשרתי הבוקר, כולי מוכנה ומזומנה לאסוף אותו, ולחרדתי והפתעתי נאמר לי שלמרות שהחליפו לו את החלקים הבעייתיים - הבעיה ממשיכה... ! ומכיוון שה"בעיה" היא שהאוטו לא מתניע - כנראה שזה לא משהו שאפשר להעלים עין לגביו. כרגע אין לי מושג מתי הרכב האומלל שלי ישוב לחיים, אם בכלל. מאוד מוטרדת. הייתי שמחה מאוד (מאוד !) להצטרף אליכם, הצעתי לחברה טובה לבוא אתי מתוך תקווה שכך אשיג 2 ציפורים במכה אחת ותהיה לי דרך להגיע, אבל היא עובדת באותו ערב... עדיין מקווה שמשהו יסתדר.