שירה, בא לי רעיון עבורך...

דיון מתוך פורום  צמיחה אישית ונשית - מעגל נשים

13/07/2005 | 18:06 | מאת: נוע?ה'לה

היום הלכתי ל"סידורים" בשעות הכי חמות בצהריים, וכשעברתי ליד הדואר, מוחי כבר היה כל-כך קודח, שהוא פלט רעיונות מוזרים ביותר. בנוגע לעניין האהבה... אולי אפילו לא צריך שתפרטי בדיוק... למרות שאולי כן. בסדר, אני אומרת. הרעיון הוא שתבקשי מבן-זוגך, שיגיד לך, או אפילו ישב ויכתוב קודם לעצמו, מה הדברים החשובים לו בקשר לאתם - והעולם החיצון. מה הוא רוצה ואיך הוא רוצה שתאהבי אותו. ואז תשבו יחד, הוא יגיד לך את אשר על ליבו ודעתו, ואת תגידי מה מהדברים את יכולה לקבל ומה לא, ואת מה שלא, תסכימו שכרגע את לא יכולה להסכים או לקבל את זה, או שתצליחו למצוא דרך שלישית. ואחר-כך תבואי עם הרשימה שלך, ואותו דבר... ובמקום לקרוא מיליון ספרים על מה גברים אוהבים ומה נשים אוהבות, תופרים חליפה מיוחדת לשירה ו- X. ואם זה רעיון מטומטם, זה גם בסדר...

13/07/2005 | 18:48 | מאת: שירה

נועהל'ה :-) המון תודה על כך שהקדשת זמן למחשבה עלי ועל חיי (ועוד באמצע הסידורים באחד הימים החמים יותר של השנה !) איני יכולה לומר שהרעיון שלך מטומטם כי כך אעליב גם את עצמי... כי חשבתי בדיוק על אותו הדבר לפני כמה ימים. חשבתי בדיוק על העניין הזה, שלכל אחד מאיתנו יש פרשנויות שונות למילה "בן/בת זוג" וכל אחד מפרש אהבה בצורה שונה, וזקוק לביטויים שונים שלה. ככל שנהיה דומים זה לזה, הלא כל אחד מאיתנו הוא שונה ויחודי. אני מקווה מאוד שאכן הרעיון הזה יעבור את שלב ה"תסיסה" בתוך הלב אל שלב הביצוע בפועל. שוב תודה על ההתייחסות והאכפתיות ואם אני לא אוציא כ ר ג ע את הכלב שלי אז עומדת להתווסף שלולית מיוחדת מאוד על רצפת החדר פה לידי.... :-( ערב נעים !

13/07/2005 | 20:22 | מאת: נוע?ה'לה

שירה, וואלה, גם את חשבת על זה? ועוד לפני? נפלא ולא יאומן. חוצמזה שזה נהדר, כנראה שזה באמת לא רעיון מטומטם... אולי תגידי לי מה את חושבת היום, כדי שאדע מה אחשוב מחר... ואחר-כך תגידי לי, כי כדאי שלא אחשוב על מה שאת חושבת, אלא שאחשוב על דברים נוספים, וכך תהיה התקדמות מהירה וגדולה יותר... סתם... רעיון... סתם רעיון - פחות חשובה לי המסגרת, ויותר הרעיון. אם הרעיון הוא אמיתי וטוב, הוא כבר ימצא את הדרך להיכנס למסגרת שתתאים לו. ד"ש ללאסי!