לצוות האתר, תגובה ל"נעשתה פנייה

דיון מתוך פורום  צמיחה אישית ונשית - מעגל נשים

13/07/2005 | 17:30 | מאת: נוע?ה'לה

למערכת הפורומים". לצוות האתר, שלום אני בהחלט מסכימה אתכם שאם אפרסם הודעות שבעיניכן תהיינה בגדר השמצות החורגות מהתקנון, ההודעות יימחקו. גם אם אני עושה כמיטב יכולתי והבנתי, שהן לא תהיינה מהסוג הזה. אין לי ספק שזה פורום, ושהוא שקוף לכולם, וטוב שהוא כזה. ודווקא משום שהוא פתוח ושקוף לכולם, חשוב לי לשמור על דעותיי, רגשותיי, הערכים והאמונות שלי. וגם, זכותי להגיב על הודעה שהיא מטעה ולא הוגנת (בעיניי), ולהתריע שבעיניי היא כזו. ומשום שפורום הוא מקום פתוח ושקוף, עלינו להשגיח על עצמנו בשבע עיניים, ולהיות המצפן של הרגש כשאנחנו רואות דברים "מוזרים". בהבנתי, המעגל נועד לצמיחה ולהתפתחות אישית, ולתמיכה אחת בשניה. ולא נועד כדי לשרת ולקדם מטרות נסתרות שליליות ועוד. פורומים הם המצאה נהדרת, אך הם עלולים להיות גם מקום מסוכן. ותודה לכם מכל הלב על השמירה גם עלינו.

13/07/2005 | 20:14 | מאת:
אין כמו פורום מהסוג הזה, התומך בצמיחה ובהעצמה כדי להביא דעות ולשמור על ה"אני מאמין" של כל אחד. אני בהחלט מסכימה שכדאי תמיד להיות מודעים ומיודעים למה שקורה סביבנו, וגם לפעול במידה ומשהו לא נראה לנו, אך מעבר לזה, הגדולה של האינטרנט היא היכולת של המשתמשים בו להפריד את העיקר מהתפל (כל אחד והעיקר שלו, כמובן) הפורומים הם מקום מסוכן בעיקר משום שאנשים שוכחים לפעמים - שהם בעצם מיקרוקוסמוס של החברה שלנו, ולא עולם חדש אוטופי..
14/07/2005 | 10:27 | מאת: נוע?ה'לה

לי על-כך שזוהי התייחסותכם למעגל נשים מהסוג הזה, אתר ששם על דגלו את המילה תכנים. זהו מעגל מיוחד ואיכותי. בכל אופן הוא היה כזה עד לפני מספר ימים. ובהבנתי, חוסר-אמינות, שקרים, תחמנות, חוצפה, דריכה ברגל גסה, הם לא רק ערכים ותכנים, הם גם דברים חיצוניים, והם באים לידי ביטוי בהלכה למעשה. לא רק במילים ובדיונים. זה בהחלט נשמע לי כעלבון, לומר שהסיכון הוא דווקא בעולם החדש, ושערכים כמו נאמנות ואמת הם אוטופים, והתעלמות מהדברים השליליים שציינתי הם מיקרוקוסמוס של החברה שלנו. זה בהחלט לא מייצג את רוח התקופה שלנו שאנחנו חיים בה היום, של רוב האנשים. זה מצייג מיעוט שמנסה להפריע, או לש?מר את הבערות והפיגור, זה נכון. בהבנתי, המעגל איננו מיקרוקוסמוס של החברה שלנו. וגם לא כל הפורומים הם מיקרוקוסמוס של החברה שלנו. זה תלוי בניהול שלכם. יש פורומים שכן, ויש פורומים שלא. המעגל הוא מיקרוקוסמוס של נשים הרוצות בהתפתחות אישית, באמת ולא בשקר, בנאמנות מצד הסביבה שלהן ולא בבגידה ועוד. לא חשבתי שצוות האתר מתערב בתכנים שכאן. מעורב זה נהדר, מתערב כשצריך, זה נפלא, אבל מתערב בתכנים זה לא ביג דיל. גם זה לא מתאים לאתר שעל דגלו כתובה המילה תכנים. שוב, אני מודה על ההתערבות שהפגנתם, כשהיה כאן הבלאגן של אתמול ושלשום. זו היה ראוי והולם. אני אישית נמצאת כאן בגלל אסנת, והיום גם בגלל שירה, ובהחלט לא נמצאת כאן בגלל אתר דוקטורט. אתם עדיין לא הוכחתם את עצמכם מספיק, במעשים, מבחינתי כחברת המעגל. לגבי ההתערבות בתכנים, הזמנתי אותך מעומק לבי להצטרף למעגל שלנו. וכתגובה, את כבר לא עמית, את כבר צוות האתר. צוות האתר יקר. הדלת שלנו עדיין פתוחה. וכמובן, אני מחכה לשמוע מכם כשתהיה לכם תשובה בעניינים הטכניים המאוד מציקים, אחרי הישיבה. תודה רבה מקרב לבי, ובכל הכבוד.