הקשבתי לעצותייכם בעיניין התסכול ו....

דיון מתוך פורום  צמיחה אישית ונשית - מעגל נשים

31/03/2006 | 23:54 | מאת: שונדי

יש לי ידיד טוב עוד מימי היסודי אפילו, שעד היום מאוד חיבבתי אותו ותמיד הייתי צוחקת עליו ילדון ילדון. לאחרונה כל פעם היינו נפגשים סתם בתור צחוק והיינו רבים מכות. ואתמול הייתי בהשתלמות של השירות לאומי ונפגשנו חברות של שירות לאומי מכל הארץ. במפגש אבתי תמונות שלי עם חברים וגם הוא היה באחת התמונות, תמונה יפה שלי ושלו. אז שאלו אותי מי זה אז אמרתי ידיד שלי, ואז הן אמרו לי "ידיד" אח"כ ישבתי אני וחברה ודברנו סתם אליו, אבל עדיין חששתי לחשוב אליו בכיוון של חבר כי קשה לחשוב על ידיד של כל-כך הרבה זמן שמכיר את כל ההיסטוריה שלי עם בחורים, והחשיב אותו כחבר. אבל זה לא סוף הסיפור, היום נפגשנו שוב רבנו מכות שוב, ואז כבר היינו גמורים והוא התחיל להתחרמן כבר מזה, אז אמר לי דיי לרחב אפשר גם להתנשק, אמרתי לו מה להתנשק אתה מסוגל לנשק אותי, אז הוא אמר לי למה לא. אח"כ איזו חצי שעה מעססים להתנשק או לא, הרגשתי כאילו אני מתנשקת בפעם הראשונה, אף פעם לא קרה לי דבר כזה חוץ מהבחור הראשון שהתנשקתי איתו ואח"כ כבר לא ספרתי עם כמה התנשקתי. אחרי שהתשקנו הוא ליווה אותי הביתה ונפרד ממני במדרגות עם חיוך שאני לא השכח. ולמה ספרתי לכם זאת כי אסנת אמרה לי שאני צריכה לא לחפש גבר לפי בקשתי אלה מישהו שאני ילביש עליו את החלפת חתן ויהפוך אותו לחתן לו אני רוצה. ופתאום הרגשתי שהבחור הזה יוכל להיות מאוד מטעים מכל הבחינות, וגם אני מרגישה שזה הדדי. אז מי יודע אולי בקרוב אכתוב לכן שאני והוא חברים. זהו שבת שלום! ממני שונדי.

01/04/2006 | 10:10 | מאת: יערה

היי שונדי אני מאוד שמחה בשבילך שאת נמצאת פה איתנו , ומשתפת אותנו במה שעובר עליך , שמחה מאוד שהעיצה של אסנת עזרה לך מאוד , ושאת מקשיבה לעיצות , באמת , יש לך כל הזמן שבעולם , לבדוק אם הבחור מאתמול בלילה , באמת מתאים לך , תבדקי אם גם הוא מרגיש כמוך , זאת אומרת , שלא רק את תתרגשי מהנשיקה שלכם , אלה אם גם הוא מרגיש שזה מיוחד בשבילו ,אם גם בשבילו יש מקום לקשר טוב , קשר חיובי , ואני לא מדברת עכשיו על חתונה , אלה על מצב שאולי את תשמשי אותו במיטה , ואחר כך כמו פרפר הוא יעוף לפרח אחר , מבינה ? תיזהרי מזה , זה חשוב , רק שלא ישבור לך את הלב , יערה

03/04/2006 | 09:21 | מאת:

אני שמחה ששמעת בעצתי אבל... לכי עם ליבך. אל תקחי את הבחור ותנסי להתאים את עצמך אליו תזרמי את כל כך צעירה והחיים עוד לפנייך צופנים הפתעות והזדמנויות חדשות. אם את מרגישה שזה לא הוא, אז לא. לכי עם ליבך יקרה.