קמטי הבעה בצידי הפה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לקמטי הבעה בצידי הפה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

קמטי הבעה בצידי הפה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

באיזה חומר ניתן למלא קמטי הבעה בצידי הפה לאחר הזרקת ארטקול שבוצעה לפני כשבע שנים תודה

זיהום רציני והייתי עם אנטיביוטיקה כך שלא נראה לי שכדאי לך

הנושא של שימוש בחומרי מילוי זמניים לאחר שימוש בחומרי מילוי קבועים נמצא במחלוקת. חומרים קבועים בעיתיים כי בכל נקודה במהלך החיים יכולה להתעורר תגובה אליהם.וזו עלולה להיות מיוחסת לחומר האחרון שהוזרק- הוא חומר זמני. עם זאת, ארטקול הוא הפחות בעיתי מכולם.

ד"ר שרית כהן שלום, אני בת 24 ובעלת עור יבש מהרגיל (ביחס לבני/בנות גילי). כמו כן, יש לי קמטי הבעה בצידי הפה והם מפריעים לי מאוד. אני משתדלת לשמור על עור הפנים (מבחינת תזונה, קרם הגנה וקרם לחות). הייתי מעוניינת להעלים את קמטי ההבעה האלו. האם ניתן בגילי (בהנחה והקמטים שטחיים למדיי) לבצע טיפול כלשהו, שאינו מצריך תחזוקה מידיי כמה זמן (כלומר, לא כמו הבוטוקס)?

רקפת,ראשית חשוב לצין כי הופעת קמטים בפנים והזדקנות בכלל -תלוייה בגורמים פנימיים (מרכיב גנטי),חיצוניים (כגון-עשון,חשיפה לשמש)וכן לסוג עור הפנים חשיבות.לכן יתכן כי הופעת הקמטים יופיעו מוקדם יותר מהרגיל (גיל 30 ומעלה).לתחזוקה עורית,כפי שציינת חשיבות רבה בשמור העור ומניעת הזדקנות מוקדמת.ההחלטה האם להזריק תלויה בפרזנטציה ואינה תלויית גיל בלבד.לגבי הקמטים שציינת האם כוונתך לקמטים בין האף לפה? אם כן ניתן להזריק חומרי מילוי .אם מדובר בקמטוטים שטחיים ניתןלהזריק חומרים להצערת העור ולחוחו כגוןרסטילן ויטל או סטילאג'הדרו/הדרומקס.כל טיפול שמבוסס על חומר טבעי מצריך חידוש הטיפול ותחזוקה.כאשר מתחילים בגיל צעיר את ההזרקות מרווחי הזמן בין טיפול לטיפול גדולים יותר על פי רוב וכן ניתן לחר הזדקקות לפרוצדרות פולשניות.

ד"ר לנדאו שלום, אני בת 24 ובעלת עור יבש מהרגיל (ביחס לבני/בנות גילי). כמו כן, יש לי קמטי הבעה בצידי הפה והם מפריעים לי מאוד. אני משתדלת לשמור על עור הפנים (מבחינת תזונה, קרם הגנה וקרם לחות). הייתי מעוניינת להעלים את קמטי ההבעה האלו. האם ניתן בגילי (בהנחה והקמטים שטחיים למדיי) לבצע טיפול כלשהו, שאינו מצריך תחזוקה מידיי כמה זמן (כלומר, לא כמו הבוטוקס)?

מילוי קמטים שאת מתארת מבוצע על ידי הזרקה של חומר מילוי. יש לתחזק את התוצאה אחת לשנה לערך. פיתרון אחר-הוא פשוט לעלות במשקל. נפח בפנים מטשטש קמטים אלה.

שלום! אני בת חמישים מעוניינת למלא קמטי הבעה בצידי הפה. אמרו לי שכדאי לבצע זאת בחומצה הלרואית (זה נכון- זה עדיף על חומרים אחרים?) בכל מקרה אני מחפשת מקום שבו הרופא המבצע את הפעולה הוא מומחה בתחום הזה, או אחד כזה שניהל , מנהל מחלקה בבית חולים, ולא רופא אנונימי. איך אני יכולה למצוא? תודה רבה מראש

חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הם לרוב חומר הבחירה למילוי קמטים שבין האף לזויות הפה בנשים רוב מנהלי מחלקות עור וכירורגיה פלסטית אינם מתעסקחם בצילוי קמטים אשמח לראות אותך במרפאה 09-9505151