הלבנה מיידית: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל להלבנה מיידית?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

הלבנה מיידית: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי 1. לגבי הלבנת שיניים-ראיתי בתשובותיך בפורום שהשיטה של הלבנה מיידית במרפאה פחות עדיפה. שאלתי היא, מה לגבי שימוש במנורות LED בתהליך ההלבנה במרפאה. האם בשיטה הזו אתה רואה יתרון לעומת ההלבנה הביתית עם סדים מהרופא ? 2. האם מותר לבצע הלבנת שיניים מיידית במרפאה כאשר יש נסיגת חניכיים ? האם הרופא יכול להגן בצורה טובה על החניכיים (ועל השורש החשוף של השן או השיניים שבה יש נסיגה) ? 3. יש לי שן אחת (ה-upper lateral incisor) שלא נמצאת בקו השיניים אלא יותר בפנים והיא גם טיפה עקומה. באופן כללי, האם ציפוי ה-LUMINEERS ,שהבנתי שהוא מאוד דק, יכול להתאים לפתרון הבעיה ? תודה מראש.

יוסי שלום, מבחינתי אין יתרון להלבנה מהירה במרפאה על פני הלבנה ביתית אלא רק במשך הזמן שאורך הטיפול, תוצאות ההלבנה הביתית טובות יותר מכיון שהחומר נמצא זמן רב יותר על השיניים ויכול לפרק את פיגמנטי הצבע בצורה טובה יותר,בהלבנה איטית ביתית בדכ מדווחות פחות תלונות על רגישות בשיניים במהלך הטיפול, חלק מתוצאת ההלבנה המהירה במרפאה עם המאיצים השונים הינו עקב התייבשות השיניים , לאחר מספר ימים השיניים סופחות חזרה נוזלים מחלל הפה ותוצאות ההלבנה יורדות בצורה משמעותית, ניתן לבצע הלבנה מהירה גם במקרי נסיגת חניכיים בתנאי שמגינים על החניכיים ולא מורחים חומר על השרש החשוף, שן בעמדה פנימית ניתן במקרים רבים להוציא אל קשת השיניים (בתנאי שהסגר אינו מונע זאת) עי ציפויי חרסינה לסוגיהם השונים , החברה המייצרת את ציפוי הלומינירס אינה מייצרת ציפוי לשן אחת ולכן ניתן לבצע טיפול זה גם בעזרת לומינירס אך זאת אם מצפים מספר שיניים

תודה על התשובה. במידה ואני לא מעוניין לבצע הלבנה במי חמצן, הבנתי שניתן להשתמש בLUMINEERS כתחליף להלבנה ע"י ציפוי הפה כולו. רציתי לדעת כמה ציפויי LUMINEERS צריך על מנת להלבין את השיניים כולם? אשמח גם אם תכתוב סדר גודל של מחיר,פחות או יותר.