נגישות
נגישות

פריחה באיבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

סיבות אפשריות ומצבים דומים לפריחה באיבר המין

מחלות מין - תמונת המחשה
מחלות מין ילדים מגלים עניין באיברי מינם כבר בגיל 5, אז אנו ההורים כבר מתחילים להסביר להם על ההבדל...
הרפס גניטלי - תמונת המחשה
הרפס גניטלי הרפס גניטלי היא מחלה ויראלית של אזור איברי המין. כיצד מזהים את המחלה? איך נדבקים? מהם ד...
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפריחה באיבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פריחה באיבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי,אני בן 18,כבר כמה שנים יש לי פריחה באיבר המין באיזור ה"shaft",זה לא כורב ומפריע וזה נשאר באותו מקום,התחיל להופיע לי באותו מקום מה שנראה כמו ציסטה,זה ממש מדאיג אותי ואני חושש מסרטן,אני מתבייש ללכת לרופא,אין לי ניסיון מיני אז זה לא מחלה ש"הועברה" תודה מראש!!

שלום סבירות נמוכה שמדוסבר בתהליך סרטני , עם זאת אני ממליץ מאוד לפנות לרופא עור או אורולוג בברכה

ד"ר שלום. לפני כשנה הופיע גרד בחריץ העכוז וגם סביב פי הטבעת שלא מתרפא למרות כל המשחות הסטנדרטיות. בנוסף לפני כמה חודשים הופיעה אדמומית בפין קצת נקודתית על ראש הפין ובעור מתחת לראש הפין בחלק העליון הקרוב לראש. רגישות העור האדום גבוהה למגע(שפשוף) ובהמשך גם התפתח גרד-תחושת צריבה באזורי אדמומית זו. גם כאן שימוש במשחה כמו אגיסטן אלוורה או טלק או שמן עץ התה וכו' לא עזר אולי אף החמיר התפשטות האדמומית והגביר רגישותה.

בשלב הזה כדאי לפנות לרופא עור לבדיקה ואבחון. ד"ר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור ומין רפואה אסתטית www.dr-acky.com

בני בן 8 ו 10 חודשים. לפני מספר חודשים התפתח מעין פריחה בפין (קרוב לחיבור למפסעה). הפצע הגיב לטיפול - אבל לא נרפא לגמרי. לאחר מכן התפתחה פריחה על הצוואר. חשבנו שמדובר ברגישות לחגורת הבטיחות. טופל באלוקום - ושוב, זה השתפר אך לא לגמרי. עכשיו התפתחה פריחה מאחורי הברכיים ואתמולה ראינו פריחה על כל הגב (מעין נקודות) רופאים אמרו שמדובר באטופיק דרמטיטיס - האם זה הגיוני שמחלה זאת תפרוץ בגיל 8 אצל ילד שלא סבל מזה בעבר ? הוא גם אינו סובל מכל בעיה רפואית אחרת. האם יש בדיקות שיש לבצע? תודה

תקראי את תשובתי לגבי משחות צמחיות כאן בדף הזה כמה שורות למטה בדף. הטעות שלך היא : את מורחת סטירואידים ( אלוקום ) ומקבלת תוצאה מהירה של היעלמות אך מכוון שאת חדשה בנושא את לא מבינה שההיעלמות שראית היא זמנית ביותר - ואחרי תבוא ההחמרה שהיא ת-ו-צ-א-ה של מריחת סטירואידים - חד משמעית - אין אמת אחרת. אלוקום או כל משחה סטירואידית שיש רבות בשמות שונים לא מרפאת שום מחלת עור . המשחה הסטירואידית נועדה למראית עין של טיפול כי לרופא אין תרופות בכלל למחלות עור. ואת זה אומר רופא עור שהוא כבר יוצא לפנסיה אחרי שנים רבות תקראי: מחבר:דר' שירי תאריך:2/8/2006 שעה:00:45 לצערי עם כל ההתקדמות ברפואה לרוב בעיות העור אין לנו מענה תרופתי הולם ואין תרופות פלא גם בנושא ויטיליגו. דר' שירי אטופיק דרמטיטיס יכולה להופיע בכל גיל.

85% מהחולים מתחילים את מחלתם לפני גיל 5, מכאן שב 15% מהחולים, המחלה מתחילה לאחר גיל 5 שנים (כולל בגיל בגרות ואף למעלה מכך. ב 80% מהחולים יש רקע אישי או משפחתי של מחלות אטופיות - דהיינו שב 20% מהחולים אין רקע כזה. כך שעובדות אלה לא שוללות את האפשרות שמדובר בדלקת עור אטופית

שלום, בני בן 4.5 סובל מזה שנה שנייה בפריחה אדומה הדומה מאוד לדרמטיטיס אטופיק (לפי התמונות באינטרנט, כך שלא בטוח שזו האבחנה הנכונה) המופיעה בחורף בדר"כ כשיבש. הפריחה בעיקר בישבן וגולשת מעט לירכיים מאחור, וכעת מופיעה גם בבטן ובגב. מופיעה גם בלחיים אבל לא תמיד. הפריחה אינה מופיעה במיוחד במפרקים. רופאת העור המליצה שימוש מועט במים ורחצה בשמן בולונאום. כשביקשתי משחה שתעזור לגירוד, קיבלתי אוקווזום שעוזר לילד פסיכולוגית בלבד. לא קיבלתי הגדרה ברורה של המחלה. חשוב לציין שבעלי רגיש לקרדית האבק אך אינו סובל מאסטמה. שנה האדמומיות הופיעה גם אצל בתי בת השנה ו-3 חודשים בלחיים ולעיתים נראית אדמומיות רציפה(לא פריחה) באזור הפות (לא נובע מחיתול עמוס). הטיפול שהרופאה הציעה אינו עוזר למניעת התפשטות האדמומיות או לגרד. מריחת קרם גוף לתינוקות רק מחמירה את האדמומיות והגרד. מהו הטיפול המומלץ שני הילדים? האם יש משחה אחרת שאפשר לנסות?

יש שתי משחות צמחיות מדהימות - בלי לסבול את הנזקים שכל הסטירואידים גורמים. תחפשי בגוגל - הטיפול האלטרנטיבי במחלות עור תגיעי לאתר מחלות עור ברמה עולמית שם רכשנו את המשחות. עינת

מה שם המשחות על בסיס צימחי תחת טיפול אלטרנטיבי ? איפה משיגים בארץ ?

בשלב ראשון כדאי להגיע לאבחנה. ובהתאם לכך להמליץ על טיפול. הסיפור המובא על ידך מתאים ל דרמטיטיס אטופית. ממליץ לפנות שוב לרופא עור לקביעת האבחנה.