פריחה באיבר המין: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לפריחה באיבר המין?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

פריחה באיבר המין: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

היי התחיל לפרוח לי בועות סביב האיבר בהתחלה זה היה אחד ועכשיו קפצו עוד 4 אשמח אם תזהה את הבעיה

בלתי סביר לזהות ללא בדיקה ..

תמונה תעזור?

האם פריחה קלה בצד אחד של הפין יכולה להיות כחלק מתופעה אלרגית? סבלתי במקביל גם מפריחה רצינית בזרועות של הידיים (לא בכפות הידיים!). הפריחה על איבר המין חלפה תוך מספר שעות והפריחה על הידיים אחרי כמה ימים לאחר נטילת כדורים נגד אלרגיה. חשוב לציין שאני בן אדם אלרגי אך פריחה באיבר המין זה דבר שלא נתקלתי בו. בדיקות למחלות מין שביצעתי יצאו שליליות. יש משהו נוסף שכדאי לבדוק?

אם נדבקת לכל מחלות המין ויצאת שלילי אין לך מה לדאוג

היי,אני בן 18,כבר כמה שנים יש לי פריחה באיבר המין באיזור ה"shaft",זה לא כורב ומפריע וזה נשאר באותו מקום,התחיל להופיע לי באותו מקום מה שנראה כמו ציסטה,זה ממש מדאיג אותי ואני חושש מסרטן,אני מתבייש ללכת לרופא,אין לי ניסיון מיני אז זה לא מחלה ש"הועברה" תודה מראש!!

שלום סבירות נמוכה שמדוסבר בתהליך סרטני , עם זאת אני ממליץ מאוד לפנות לרופא עור או אורולוג בברכה

ד"ר שלום. לפני כשנה הופיע גרד בחריץ העכוז וגם סביב פי הטבעת שלא מתרפא למרות כל המשחות הסטנדרטיות. בנוסף לפני כמה חודשים הופיעה אדמומית בפין קצת נקודתית על ראש הפין ובעור מתחת לראש הפין בחלק העליון הקרוב לראש. רגישות העור האדום גבוהה למגע(שפשוף) ובהמשך גם התפתח גרד-תחושת צריבה באזורי אדמומית זו. גם כאן שימוש במשחה כמו אגיסטן אלוורה או טלק או שמן עץ התה וכו' לא עזר אולי אף החמיר התפשטות האדמומית והגביר רגישותה.

בשלב הזה כדאי לפנות לרופא עור לבדיקה ואבחון. ד"ר אכי פרידמן מומחה ברפואת עור ומין רפואה אסתטית www.dr-acky.com