טיפול בלייזר ליבלות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לטיפול בלייזר ליבלות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

טיפול בלייזר ליבלות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום. אני בת 29. סובלת זמן רב מיבלות ויראליות. לפני מספר שנים החלו להופיעו יבלות ביד ימין והן מתרבות ללא הפסק. בעבר שרפתי מספר יבלות אך הן מופיעות ומתרבות. רציתי לשאול אם קיים טיפול חדשני מלבד שיטות הטיפול המוכרות? כמו כן האם טיפול בלייזר ליבלות יעיל יותר מטיפול בחנקן? תודה ובריאותצת שלמה!

השיטה הפוטודינמית שאני עובדת איתה באסף-הרופא טובה לריפוי יבלות וירליות. את מוזמנת לבדיקת התאמה 08-9779981. כמובן שיש שיטות נוספות כגון אלו שציינת, וכל שיטה שתעזור מבורכת. תודה ואיחולי בריאות גם לך.

שלום אני קוראת כאן בפורום הרבה ואתה עושה עבודה טובה כמו כן אתה כותב כאן הרבה שניתן להפטר הן מהיבלות והן מהנגיפים בזמן קצר העניין הוא כזה חבר שלי יש לו קונדילומה בבדיקת PCR הוא יצא חיובי לזנים שיוצרים יבלות וכאלה שגורמים לסרטן אני מניחה שתרצה לראות את התשובה אבל אין אותה בידי זה מה שאמר לו הרופא שעשה את הבדיקה הבדיקה נעשתה במעבדת קרמד בכל מקרה אני מבינה שאתה מטפל בלייזר ביבלות ומצליח להעלים אותם שאלתי היא מה עם הנגיפים הגורמים לסרטן צוואר הרחם הרי אינך יכול לטפל בהם כי הם בדרכ לא אמורים ליצר יבלות לפי מה שאני מבינה האם כאשר אתה מדבר על החלמה מהירה בעזרת טיפול אתה מדבר רק על הזנים שגורמים ליבלות???או על כלל הזנים??אינני מצליחה להבין איך טיפול בלייזר ליבלות עוזר לטפל בזנים שגורמים לסרטן אצל האישה?? אודה לך על הסבר להתראות

היא מה עם הנגיפים הגורמים לסרטן צוואר הרחם הרי אינך יכול לטפל בהם? נכון איני מטפל בנגיפים אך לאחר טיפול בלייזר וסילוק הנגעים יורד גם עומס הנגיפים על מערכת החיסון והיא מצליחה להשמיד את הנותרים. כאשר אתה מדבר על החלמה מהירה בעזרת טיפול אתה מדבר רק על הזנים שגורמים ליבלות???או על כלל הזנים?? אני מדבר על הזנים הניתנים לבדיקה המהווים את הזנים הגורמים לרוב מקרי המחלה. אגב, זכותו של חברך לקבל בכתב את תשובת בדיקת ה PCR שעשה.