ליפודיסטרופיה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

איידס: המגפה שנבלמה

הרפואה היטיבה להתמודד עם האיידס, אך לא הכניעה אותה. הידבקות ב-HIV אינה גזר דין מוות כבעבר, אבל קוקטייל התרופות עלול לגרום לתופעות לוואי קשות לפני שלושים שנה בדיוק פרסם ד"ר מיכאל גוטליב מלוס אנג'לס מאמר אודות חמישה גברים הומוסקסואלים צעירים, שסבלו מדלקת ריאות מוזרה ובלתי מוכרת. במאמר אחר שפורסם באותה עת בניו-יורק נכתב על סרטן עור נדיר בלתי מוכר, שחלו בו גברים צעירים ובריאים. כשבסן פרנציסקו דווח על חולים נוספים מהקהילה ההומוסקסואלית, שחלו באותו סוג של דלקת ריאות נדירה, מיהר מושל קליפורניה להרגיע את התושבים באומרו שלא מדובר במגפה המאיימת על גברים הטרוסקסואליים. רק שלוש שנים לאחר מכן התגלה נגיף ה- HIV הגורם לאותן מחלות בלתי מוכרות. מאז לקו במחלה עשרות מיליוני בני אדם, במה שידועה כאחת המגפות הגדולות בהיסטוריה האנושית - האיידס.בעולם חיים כיום 33.4 מיליון בני אדם שנתגלו כנשאי HIV, מרביתם מאזור הדרומי לסהרה באפריקה. במהלך...
ללמוד עוד על ליפודיסטרופיה
איידס: המגפה שנבלמה-תמונה

הרפואה היטיבה להתמודד עם האיידס, אך לא הכניעה אותה. הידבקות...

מאת: ד"ר איציק...
16/11/2011
מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לליפודיסטרופיה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

ליפודיסטרופיה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

קיימתי יחסים לא מוגנים לפני שנה. כחודש לאחר התחיל לי המון נזלת שקופה ברובה וגם לבנה קצת עם התעטשויות ולחץ/כאב בראש עם כאב גרון חזק של יום יומיים שעבר עם כדורי מציצה אך הנזלת והלחץ בראש נמשכו חודש-חודשיים. ניתן לי ספריי אף בשם אבאמיס שהעביר לי את הלחץ/כאב בראש אבל עד היום נשארתי עם נזילות קטנות לא משמעויות מידי פעם באף. כמה חודשים אחרי התחילו לי כאביים בברכיים ובבית שחי שמקרנים לזרועות ולרגליים המלוות בהיחלשות הידיים הרגליים והזרועות בנוסף מדדתי את עצמי ואיבדתי שומן לכן החולשה וחשד לליפודיסטרופיה . יש לי גם בלוטה קטנה מתחת ללסת שזזה במגע עשיתי אולטרסאונד שחי צוואר וברכיים אך ממצאים תקינים. הלימפוציטים שלי במהלך השנה: 45.5% 1.47(חודש אחרי המגע המיני) 39.7% 1.37(4 חודשים אחרי המגע) 51% 1.69(שנה אחרי המגע) הנויטרפילים 45.5% 1.47(חודש אחרי המגע) 50.7% 1.75(4 חודשים אחרי המגע) 37% 1.23(שנה אחרי המגע) Esr 26 Atypical lymphocytes 3 עשיתי 4 בדיקות hiv. 29 יום אחרי המגע תשובה לא ברורה 44,91,189,370 ימים אחרי המגע כולם שליליים. התסמינים של הכאבים והחולשה של השרירים שנמשכים עד היום זה ליפודיסטרופיה של hiv כרוני? צריך עוד בדיקות איידס?

לא. אין לך HIV!

קיימתי יחסים לא מוגנים לפני שנה. כחודש לאחר התחיל לי המון נזלת שקופה ברובה וגם לבנה קצת עם התעטשויות ולחץ/כאב בראש עם כאב גרון חזק של יום יומיים שעבר עם כדורי מציצה אך הנזלת והלחץ בראש נמשכו חודש-חודשיים. ניתן לי ספריי אף בשם אבאמיס שהעביר לי את הלחץ/כאב בראש אבל עד היום נשארתי עם נזילות קטנות לא משמעויות מידי פעם באף. כמה חודשים אחרי התחילו לי כאביים בברכיים ובבית שחי שמקרנים לזרועות ולרגליים המלוות בהיחלשות הידיים הרגליים והזרועות בנוסף מדדתי את עצמי ואיבדתי שומן לכן החולשה וחשד לליפודיסטרופיה . יש לי גם בלוטה קטנה מתחת ללסת שזזה במגע עשיתי אולטרסאונד שחי צוואר וברכיים אך ממצאים תקינים. הלימפוציטים שלי במהלך השנה: 45.5% 1.47(חודש אחרי המגע המיני) 39.7% 1.37(4 חודשים אחרי המגע) 51% 1.69(שנה אחרי המגע) הנויטרפילים 45.5% 1.47(חודש אחרי המגע) 50.7% 1.75(4 חודשים אחרי המגע) 37% 1.23(שנה אחרי המגע) Esr 26 Atypical lymphocytes 3 עשיתי 4 בדיקות hiv. 29 יום אחרי המגע hiv1,hiv2 שלילי אך eia לא לא ברורה 44,91,189,370 ימים אחרי המגע כולם שליליים. התסמינים של הכאבים והחולשה של השרירים שנמשכים עד היום זה ליפודיסטרופיה של hiv כרוני? צריך עוד בדיקות איידס?

שלום, אני לא הייתי מבצע בדיקת HIV נוספת. הרבה בריאות אפי