כאבי מחזור אחרי החזרת עוברים: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאבי מחזור אחרי החזרת עוברים?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאבי מחזור אחרי החזרת עוברים: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

פרופ' זיידמן שלום 8 ימים לאחר החזרה אמורה לעשות בטא ביום ראשון והלו כאבי מחזור חזקים בעיקר כאבי גב תחתון. 99% שאין הריון הוחזרו 2 עוברים שהתחלקו ל-8 ממש יפים מה הסיבה שלפחות 1 לא נקלט? (מנסיון עם היה נקלט הייתי כבר מרגישה)

בד"כ עוברים לא נקלטים מאחר שהם לא תקינים מבחינה כרומוזומאלית. לכן מרבית הנשים, בהתאם לגילן, צריכות להיחשף ל- 5 עד 10 עוברים עד שמושג היריון.

שלום לכולם, מאז ההחזרה, אפילו קצת לפני אני סובלת מכאבי מחזור... האם יתכן שזה מהתמיכה שאני לוקחת? בעבר, כל החזרת עוברים שלוותה בכאבי מחזור הסתיימה בהפלה. בהריון הראשון (גם ivf)לא הרגשתי כלום. כמובן שאחרי ההפלות ביצעתי את כל הבדיקות האפשרויות - כולם יצאו תקינות. תודה.

התמיכה דווקא אמורה להרפות את השרירי החלק ברחם ולהקל על הכאבים.

שלום, החזרת 2 עוברים מוקפאים נעשתה ב-8/9, מאז יש לי כאבי בטן תחתונה שבאים ועוברים. לוקחת אנדומטרין 4 פעמים ביום ואת בדיקת הדם להריון אעשה רק ביום ראשון הבא. האם הכאבים האלה זה נורמלי ולמה בכלל יש כאבי מחזור? מה מומלץ לעשות? אודה על תשובתכם, תודה מראש וחג שמח.

זה סביר שיהיו מעט לחצים בבטן תחתונה. אפשר להתייעץ עם הרופא המטפל ביחס להגברת התמיכה במידה וזה לא חולף.

שלום פרופסור בעוד מספר ימים עליי לעשות בדיקת בטא היום כעשרה ימים אחרי החזרת עוברים שמתי לב שאם אני הולכת הליכה מתונה הרבה זמן או מבצעת פעילות כמו רחיצת הילד יש לי כאבי מחזור אחר כך ותחושת שורף בחזה, אם אני נחה אחר כך כשעה כאבי המחזור נעלמים והכל עובר, מה הסיבה לכך???????? תודה רבה שני

לשני שלומות, כאבי מחזור לאחר החזרת עוברים יכולים להצביע דווקא על מצב של הריון צעיר. אנא התאזרי בסבלנות ובצעי את בדיקת הבטא בעוד יומיים. בהצלחה ובברכה, פרופ' דב פלדברג טיפולי פוריות לאישה ולגבר בארץ ובחו"ל http://feldbergclinic.dpages.co.il נייד 050-8481909 מרפאה טל' 09-9581829 כל יום אחה"צ מ-16:00 ס' מנהל ביה"ח לנשים, בי"ח בילינסון הרצליה מדיקל סנטר (HMC)