דימום אחרי הפלה: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לדימום אחרי הפלה?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

דימום אחרי הפלה: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

שלום , לאחר הפלה בשבוע 8 שהייתה טבעית אך עם שארית. השארית נפלה לבד ב2 וסתות. נעשתה גם היסטרוסקופיה אבחנתית שבה נצפה רחם נקי וללא מומים. בדיקות שתן הריון שליליות. אחרי שלא הגיעה לי הוסת, נטלתי דופוסטן למשך 5 ימים (2 טבליות ביום), היום זה היום ה6 אחרי סוף הנטילה והיה לי דימום ממש קל, אפילו לא יודעת אם דימום או הכתמה חומה. לא ברור לי למה לא היה לי ממש דימום. לאחר ההפלה כבר קיבלתי 2 מחזורים כאמור אז לא ברור לי מה קרה הפעם- האם זה בגלל ההיסטרוסקופיה למרות שלא נעשה בה כלום מלבד הסתכלות? מה כדאי לעשות אני ממש מוטרדת כי אני רוצה לנסות שוב להיקלט.

אנונימית שלום, אני מציעה כי תבצעי בדיקת הריון לוודא שלא נקלטת בתקופה זו וכי שתפני לרופא נשים מטפל שלך לבדיקה כולל US. הסבירות שנעשה נזק לרחם בהיסטרוסקופיה אבחנתית במהלך תקין, שואפת לאפס. וקבלת 2 ווסתות בתבנית תקינה מעידה כי ככה"נ הרחם חזר לתפקודו באופן תקין. מומלץ נטילת חומצה פולית טרם ובתחילת הריון. שיהיה בהצלחה!

שלום ד"ר, לפני יומיים עברתי הפלה יזומה בכדורים. הייתי בשבוע 7, ואין לי דימום רק קטן קטן על הפד וגם לא מרגישה התכווצויות. האם הדבר נורמאלי? ייתכן שהכדורים לא השפיעו ואני אצטרך לעבור שוב את התהליך? או שהדימום יכול להגיע בימים הקרובים?

כן זה יתכן וגם יתכן שזה לא מצליח תשובה מרופא מטפל לא ממני

מאתמול שנטלתי את הציטוטק אין לי דימום זאת אומרת יש אבל ממש מעט רק שאני עושה פיפי היתי בשבוע חמישי

הי דנה מצטערת על האובדן שלך. הפורום מספק תמיכה רגשית לאחר אובדן הריון, עלייך לפנות לבדיקת רופא או להתייעץ עם גורם רפואי בנוגע לעניינים של הגוף. שיעבור בקלות...

היי ד ר עברתי לפני 25 יום הפלה בכדורים . חזרתי לפני מס ימים לבדיקת אולטרסאונד נאמר לי כי עדיין יש לי שאריות ונתנו לי עוד 4 כדורים (ציטוטק) הרופא אמר לי לחזור אליו בעוד כשלושה שבועות או כאשר מתחיל המחזור הראשון . עדיין אני חווה דימומים .. אומנם לא בתדירות גבוהה אבל עדיין יש זרימה . השאלה שלי איך אוכל לדעת האם הדם שנזרם זה מחזור או המשך הדימום של ההפלה ? יש בדיקה שניתן לבדוק את זה ? תודה מראש.

המחזור יהיה הרבה יותר משמעותי ויגיע 4-6 שב מהכדורים תעשי בדיקה בסיום הווסת