כאבי בטן בהריון: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל לכאבי בטן בהריון?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

כאבי בטן בהריון: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

אני בהריון שני בשבוע 7. עברתי אולטרא סאונד והכל תקין. ממש עם ההיקלטות חליתי בדלקת ריאות ועוד לא ממש חזרתי לעצמי.עד עכשיו תפוס לי השריר מתחת לצלע הימנית. עכשיו אני סובלת מתחושה לא נעימה שכאילו תקוע לי משהו בגרון וזה מלווה בכאי בטן עליונה קיבהאו סרעפת. בכלל יש לי התקפי רעב שאני ממש מרגישה מחנק בגרון ואז כשאוכלת נעלם לי התיאבון ואני מתמלאת מהר ומתחילים כאבים בקיבה/סרעפת. נא עזרתם-זה נורמלי או שקורה לי משהו?....

נשמע נורמאלי, בכל זאת בדקי שעם הריאות הכל בסדר. בברכה, דר' יפת יובל הריונות בסיכון גבוה ובדיקות אולטרסאונד בהריון המרכז לבריאות האשה, בזל 35 תל אביב 035462330 מנהל המיון הגינקולוגי בי"ח "שיבא" תל השומר

שלום דר אני נמצאת בתחילת הריון בערך שבוע 4 פעם ביום בערך תוקף אותי כאב בטן תחתונה ממש כמו של מחזור לרבע שעה ועובר כאב די חזק האם זה נורמלי?

כאב חזק בתחילת הריון מצריך בדיקה. לרוב זה גדילה של הרחם אולם יש מקרים בהם יש סיבה עם סיכון כמו הריון מחוץ לרחם ולכן צריך אולטרסאונד. בהצללה.

שלום, אני בשבוע 14 ובתחילת ההריון היו לי כאבים כמו של מחזור שאמרו לי שהם תקינים. מאז הכאבים לא הופיעו ולאחרונה הם חוזרים מדי פעם בקטנה כמו במחזור. האם זה תקין שבשבוע זה יהיו כאבים כאלה? עד איזה שבוע זה יכול להיות?

שלום חן בכל מקרה של כאבי בטן תחתונה בהריון יש לגשת לבדיקה וכך גם כעת, ייתכן שתקינים אך ללא בדיקה לא ניתן לדעת בוודאות. בהצלחה1

שלום אני שבוע 29 והתחיל לי כאב בבטן בזמן מתן צואה וקצת קושי בהוצאת צואה שלא השתנתה די קשה ושחורה אני לוקחת ברזל ופרמנטאל , מה זה יכול להיות וממה? זה משהו הגיוני שיקרה בהריון או שצריך ללכת דחוף לבדוק את זה?

עצירות בהריון, תוך כדי טיפול בברזל היא נפוצה. כדאי לשתות הרבה ולאכול מזון עשיר בסיבים. במידה וללא שיפור ניתן להחליף את הטיפול לברזל עדין או ברזל בתכשיר נוזלי שגורמים לפחות עצירות . כדאי בכל מקרה להבדק בהקדם על ידי רופא מטפל - כדי לוודא שאין סיבה אחרת לכאבי הבטן .