מדבקות סיליקון לצלקות: גורמים אפשריים, מצבים דומים ומאמרים

מחפשים את הרופאים הטובים בישראל למדבקות סיליקון לצלקות?
יש לנו את המאגר המושלם עבורכם
קרא עוד

מדבקות סיליקון לצלקות: תשובות ממומחים וייעוץ אונליין

תשובות לשאלות

עברתי ניתוח מתיחת בטן. אני מחפש בפתרון העלמת צלקות אחרי ניתוח מחכה תשובתך תודה

שלום, ממליצה לפנות לפגישת יעוץ במרכז המשולב לאסתטיקה באיכילוב. ניתן לשפר מאוד צלקת לאחר ניתוח בשלב מוקדם על ידי טיפול בלייזר וטיפול מקומי. ממליצה להתחיל בנתיים בטיפול מקומי של יריעות סיליקון לצלקות בשם NEW-GEL בהצלחה!

הבנתי אפשר ג'ל קלו-קוט (Kelo-Cote)?

במשך שנה יש לי צלקת (שרופאים מגדירים כצלקת כתוצאה מאקנה)... חשוב לציין שבאותו מקום לא היה פצע או עקיצה או כל דבר אחר שיכול לגרום לצלקת... זה נמצא באזור v קצת מתחת לעצם הבריח... זה בולט מעל פני העור ויש לזה צבע אדמדם... ניסיתי לטפל בזה בעזרת משחות שונות, פלסטרים נגד צלקות, וללא הצלחה. הצלקת נשארה שם ללא שינוי. ההצעה האחרונה שקיבלתי הייתה שאני אקבל הזרקות סטרואידים לאותו מקום, שזה אמור לשטח את הצלקת. לאחר ההזרקה אני צריכה לשים על האזור יריעות סיליקון - לטיפול בצלקות היפרטרופיות וקלואידים. טיפול זה אמור להימשך מספר חודשים כאשר בכל חודש אני מקבלת הזרקה אחת. רציתי לשאול אם טיפול זה כדאי, אם יש תופעות לואי להזרקה ואם יש לך הצעה אחרת לטיפול בצלקת שלא כוללת טיפול בעזרת סטרואידים. תודה רבה מראש- נטלי.

טיפול להשטחת צלקות אכן כולל הזרקה של סטרואידים או 5fu לצלקת ולעיתים ביחד עם טיפול בחנקן נוזלי הסכנה היא אטרופיה של העור

שלום הייתי מבקשת לדעת לגבי מדבקות סיליקון לצלקות איך הן מכונות איזה סוג של כאבים הן עוזרות היכן ניתן לרכוש אותן ??(בבתי המרקחת ?) לילה טוב

לא בתחום ההתענינות של הפורום

11/02/2003 | 19:05 | מאת: אורית
מתוך פורום

שלום רב, רציתי לדעת היכן ניתן להשיג יריעות סיליקון לטיפול בצלקות לאחר ניתוח חזה וכמו כן מה מחירן בתודה מראש אורית

בבתי מרקחת.